Anjelik(y) v nebíčku, 2010 zdravé babätká v brušku

lenkaxy
30. dec 2009

Ahojte ♣-čky 🙂 .
Po všetkom, čo sme si prežili v roku 2009, dúfam, že rok 2010 bude pre nás uspešnejší, šťastnejší a všetky sa dočkáme zdravých miminiek v brušku 🙂

velvet26
30. dec 2009

ahojteeee. tak ja som uz tu...super baby, nasa nova temicka a urcite bude pre nas vsetky, co sme sa stretli v povodnej, stastna....tak sup sup holky...vidime sa tu... 😉

trinitka87
30. dec 2009

ahojte uz som tu 🙂

velvet26
30. dec 2009

ahoj trini...rada ta tu vidim... 😉

trinitka87
30. dec 2009

uprimne sa tesim ze mame nasu novu temu, kazdej z nas co tu bude prajem, aby mali len dobre spravy a postupne sa budeme bavit o " tehu problemoch" 🙂 🙂 🙂

lenkaxy
autor
30. dec 2009

Každá z nás, ktorá sa ocitla v tejto téme si prežila, to - - čo vystihuje NÁZOV. Radi privítame všetky nové žienky, s podobnou skúsenosťou. Spolu to určite ZVLÁDNEME ! ! !

trinitka87
30. dec 2009

dakujem aj ja teba velvet 🙂

aj vsetky ostatne

trinitka87
30. dec 2009

lenka a dala si to aj na cesku stranku uverejnit?

cukruska1920
30. dec 2009

Ahojte...tak aj ja som tu a zelam nasej novej temicke aby fakt ten rok 2010 bol pre nas krajsi a lepsi a hlavne aby nam prazdnotu v srdiecku vyplnilo miminko na ktore vsetky tak cakame... prezili sme si tazke chvile ale uz zajtra bude ten zly rok za nami a pred nami sa otvaraju dvere do toho krajsieho .. skor ci neskor budeme maminky a nad tym co sme si prezili sa len pousmejeme...ved ako sa hovori vsetko zle je na nieco dobre... tak babulky... vykrocme tou spravnou nohou.. 😵 😵

velvet26
30. dec 2009

presne tak kocky, tato tema je pre nas vsetky, co sa presuvame z povodnej smutnej temy do novej optimistickej, ktora bude pre nas urcite stastna a verim, ze pre vsetky....a na konci buduceho roku nas bude cakat najkrajsi darcek...zdrave krasne babatko.. 😵
je otvorena pre vsetky kocky, ktore prezili to iste, co my...a pevne verim, ze tuto temu nam neuzamknu, pretoze pre nas velmi vela znamena... 😵

trinitka87
30. dec 2009

presne tak velvet
vela sme si uz uzili tak si zasluzime aj tie stastne chvilky

my si s mm tak ako minuly rok dame predsavzatie a zelanie aby sme mali a dockali sa zdraveho babatka, to je momentalne najdolezitejsie a prvorade.

velvet26
30. dec 2009

trini...vyjde nam to vsetkym, som o tom presvedcena... 🙂
ja mam chut na toho mojho skocit uz dnes a poriesit...taka som vo svungu..no necham si este zajst chut...vsetko ma svoj cas.. 🙂
cukruska je zatial prva favoritka na tehulku.. 🙂

velvet26
30. dec 2009

lenkaxy, krasnu dovolenku, uzite si lyzovacku a statny novy rok... 😉

micicka
30. dec 2009

tak už som aj ja tu, ako tu je pekne 😉

prajem tejto témičke aby bola plodná, a aby sme všetky boli najšťastnejšie bytosti na zemi, tfuj tfuj tfuj

trinitka87
30. dec 2009

mi napadla taka otazka, verite v to, ze co sa ma stat sa stane a mame to nejakym sposobom sudene?

lenkaxy
autor
30. dec 2009

Bye Ky...áž! Po missed abbort buďme šťastné! Sme siláčky! Bye MA!
Prajem pekného a možno aj "plodného" Silvestra 🙂 a šťastný nový rok 2010 🙂

trinitka87
30. dec 2009

pripajam sa k tymto peknym vetam a prianiam.
mne to uz nejako nemysli...

trinitka87
30. dec 2009

joj ako by som sa tesila keby sa nam to tu roztehulkovalo pekne 🙂

velvet26
30. dec 2009

trinitka....ja neverim na nahodu, ale na osud...asi to tak malo byt, osud chcel aby sme sa stretli, zoznamili sa v nasich najtazsich chvilach, osud chcel aby sme si pomohli a aby sme sa spolu aj radovali a boli stastne....a aby sme sa spolu stali mamickami... 😉

trinitka87
30. dec 2009

vela som na taketo fora neprispievala, ale teraz mi to neda

micicka
30. dec 2009

verim v to, že sa stane to čo sa má stať a asi nemáme šancu sa tomu vyhnúť. preto všetky údery pod pás už beriem aspoň trošku s nadhľadom a aj keď je to divné, každé moje nešťastie ma trošku posilní. len dúfam, že to nebude ešte horšie!

trinitka87
30. dec 2009

micika, horsie snad uz nie uz len lepsie a lepsie

velvet26
30. dec 2009

baby, ja sa priznam, ze po tom, ako sa mi to stalo som si povedala, ze uz nebudem na konika chodit, vycitala som si, ze ked som bola tehu, ze som sem prispievala, ved to poznate, clovek si uz vycital hocico...
no teraz som vdacna za to, ze som sem pisala, velmi mi to pomohlo, som velmi radal, ze som vas spoznala, a aj ked vas nepoznam osobne, znamenate vsetky pre mna velmi vela a velmi ste mi pomohli....a dufam, ze aj ja vam aspon trosku.. 😉

cukruska1920
30. dec 2009

baby ja mam pocit ako by som vas poznala niekolko rokov..a to sa pozname len cez pismenka

trinitka87
30. dec 2009

ja som sa tu vela veci podozvedala / ci dobrych alebo zlych / aj celkovo na nete.

kde inde by som sa to dozvedela, jedine este z knih, ale tu je strasne vela uzitocnych info

trinitka87
30. dec 2009

sme take virtualne kamaratky, niekto taketo veci prebera na kavicke a my tu.

popripade si pomozeme a vymenime skusenosti co a ako. co ktorej pomaha a tak

velvet26
30. dec 2009

trini, presne tak...ja mam pocit, ze nikto z okolia ma tak nechape ako vy, proste, kto to neprezil nepochopi...
jednej kolegyni sa stalo to co mne, len s tym rozdielom, ze jej babo odislo same..nemusela ist na zakrok, teraz ma uz dve zdrave deticky a presne o tom sme sa spolu rozpravali, ze tu bolest nepochopi nikto...

zuztek
30. dec 2009

ahoj nova temicka 🙂 ste sikulky, nazov je velmi pekny a hlavne velmi optimisticky 😉

trinitka87
30. dec 2009

s vela nazormi sa uplne stotoznujem, kto nezazil nepochopi, zbytocne sa budem s niekym takym bavit o tom ked nevie co citim. / ako jedna moja kolegyna napr./

zuztek
30. dec 2009

suhlasim s velvet, pochopenie je fakt slabe, skor kazdy suciti, ale nechape co sme zazili a co prezivame vo vnutri

trinitka87
30. dec 2009

vitam ta zuztek 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre