• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
ahojte len rychlo, v sobotu 17.10. je vo vanku burza detskeho oblecenia, v studienke je hasprunsky dubak, v lozorne na abelande su koniky..
12. okt 2009 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... a v Bratislave vystava Fotoslovakia aj so seminarmi a moznostou vyskusat si fotenie. :grinning: :grinning: :grinning:

Inak ahojte, nepomrzli ste este kocky? Akaaa zimisko . :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. okt 2009 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte..
Neviete náhodou, kde je v malackách opravovňa obuvi? :wink:
Neka, nezmrzli sme.... už sme sa dávno nestretli ráno.... :grinning: :wink:
15. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni, teraz nas raano vozieva tatino, tak chodime asi o 5min. neskkor ako sme chodievali, ale po obede som ta vcera aj s Jarkom videla, ste sa vratili do stanku nieco kupit. My s Evkou sme sedeli v aute . :slight_smile:
15. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monkula, opravovna obuvi je na Pezinskej, ako je po pravej strane predajna stavebneho naradia a tam je taky velky dvor a asi po 20-30 metroch na pravej strane je to. Hned vedla je zasa predaj a oprava kozenych vyrobkov.
16. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, v piatok 23.10. o 16:00 hod v cvecku su tekvicove strasidla - hocikto moze prist a budu sa vyrabat tekvicove strasidielka, farebne lampasiky a koralkove nahrdelniky, plus tam bude balonikovy kuzelnik peter. staci si priniest so sebou tekvicku
17. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, chcem sa spytat, ci ma niektora z vas skusenosti s dr. blaskom. Ak ano, budem rada, ak mi co to napisete.

dakujem za kazdu reakciu.
27. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj gerdusha, ja ano max negativne.
31. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
PORADITE DOBREHO GYNEKOLOGA A PRAKTICKEHO LEKARA??NAJLEPSIE V NEMOCNICI ALE NEMUSI BYT.........DIIIKY
5. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gerdusha, tak ja som s dr. Blaskom bola velmi spokojna zasa.
Petinka, v nemocnici sa vraj sriedaju na ambulancii, tak nemusis natrafit vzdy na toho isteho. Ale ak hladas sukromneho, tak potom by som ja isla asi k dr. Schiller-ovi. Nahodou mal sluzbu, ked som rodila v Ruzinove a pre mna super.
6. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute, ja mám výborné skúsenosti s dr.Shillerom, má kompletné vybavenie tak, že nemusím inde a hlavne skvelý prístup, všetko vysvetlí, ukáže, zdôvodní :slight_smile: .
Predtým som bola u Benkovej - čistá katastrofa, dvakrát ma poslala do nemocnice lebo nemá vybavenie, potom stratila výsledky, potom sa triafala do diagnózy až nakoniec zistila, že je všetko OK len som tehotná, čakanie u nej čakárni je o život a najdôležitejšie - prístup - tá pani si zmýlila povolanie, mala robiť v mäsokombináte :angry:
10. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ladkazet suhlasim co sa tyka Benkovej - sa divim ako ona spravila skolu lebo to je des ta pani nema okrem citu ani vystupovanie
10. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky a kde ma ambulancie ten shiler??
11. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na juhu
11. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, predam autosedacku/vajicko od 0 do 13 kg, zn. Graco.. viac info tu: http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=434673&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
13. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, no kym som vyhrabala malacky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. vsetci sme asi na FB, vsak?
mam na predaj aj sterilizator do mikrovlnky, kuk sem: http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=445707&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php (inak autosedacku som uz predala, preto ten link v predchadzajucom prispveku nejde zobrazit) no nic, majte sa :wink:
7. dec 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tiez som musela davat do vyhladavaca. :sweat_smile:
No jaksi nieje moc casu, aj na FB len supnem fotky a zase letim. :slight_smile:
Ale ine som chcela, blizia sa Vianoce tak vam tu chcem vsetkym popriat krasne a pokojne vianocne sviatky travene v kruhu svojich najblizsich. :slight_smile:
12. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, pokojne a pohodove Vianoce vsetkym! :wink:
23. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme, kattom :slight_smile:

my sme sviatky prezili este 2 v 1, ale cakame kazdym dnom, uvidime, kedy sa ten nas drobec rozhodne prist na svet,

drzte sa,

J
28. dec 2009 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka myzma, tak sa drzte! :wink:
31. dec 2009 o 00:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa opýtať či máte niektorá skusenosti s MUDr. Erika Stanislavová
alebo s MUDr. Valéria Sadáková???
2. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimmuska - obidve sú veľmi príjemné. Sadákovú som zažila len raz, ale k Stanislavovej som chodila celé druhé tehu a bola som spokojná. Vysvetlila, milý prístup, aj sestrička veľmi príjemná.
10. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aby som nezabudla - krásny nový rok 2010 všetkým a splnenie aj tých najtajnejších prianí. :slight_smile:
10. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminky, nejaká dobrá detská lekárka v Malackách sa nájde? prosíííím
11. jan 2010 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sweet, ja chodím ku Gajdárovej, je skvelá :slight_smile: :slight_smile: Ak chceš, pošlem Ti cez IP číslo a zavolaj si, či vás zoberie
11. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len ja nechcem takú, čo stále predpisuje len antibiotiká. my sme v LV mali super, uprednostnovala prírodné lieky a homeopatiká, tie malému v pohode stačili a zaberali. no a táto čo k nej chodíme sa mi zdá nejaká čudná, ak to je to správne slovo. aj prevetnívna prebehla za pár sekúnd, iba ho zmerali, odvážili a zaočkovali, inak nič, žiadne počúvanie srdiečka, skontrolovanie fontanely, neviem, nebola som spokojná
11. jan 2010 o 16:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sweet, tak gajdárová je presne pre Teba. Preventívka u nej, nám zabrala, aj pol hodinu, kontrolovala všetko, fontanely, ústa, srdiečko....
ANT predisuje len vtedy, ak ej to nevyhnutné, uprednosťňuje prírodné látky, veĎ jarko mal ATb len dva razy a Chiara ani raz, ak nerátam Pamycon do nosa.
11. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ten pamycon sme si dávali aj my:grinning: prosím si číslo :grinning: joj, takú radosť si mi urobila, ďakujeeeem
11. jan 2010 o 20:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj monkulaaaaaa :D uz sem s babami velmi nechodime, sme na FB, alebo osobne sa stretavame
ahojte aj ostatni :slight_smile:, inak aj vanok najdete na FB, vo februari sa chysta burza, potom bude este jedna v maji na letne veci a mozno aj karneval

a mam na predaj kocik Quattro Tour de luxe, tmavobordový šporťák + kabela/cosycot/carrycot pre bábo - viac info tu v inzeráte http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=476317&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php%3FvJustAddedEntryID%3D476317
22. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, prosim viete mi poradit niekoho v malackach alebo okoli, kto skrati panske nohavice? dakujem
24. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš