Máte aj vy deti ktoré sa narodili v rovnaký deň, ale iný rok?

evuska32
9. dec 2011

Ahojte maminky 🙂 koľko nás je tu takých, ktorým sa narodili deti v rovnaký deň s rozdielom pár rokov? Ja osobne mám syna narodeného 16.9.2001 a dcéru 16.9.2010 😀 neplánovali sme to, ale stalo sa....aké máte skúsenosti so spoločnými oslavami narodenín?

katy1979
9. dec 2011

tak vam to vyslo bohuzial my mame tri dni rozdiel

katarina1989
9. dec 2011

ahoj moja malicka sa narodila presne mesiac po mandzelovych narodeninach 🙂 ..... sice nie v rovnakom mesiaci ale paradox je ze termin som mala 6.8 ... prvu vyvolavaciu tabletku som dostala 10. kontrakcie a vsetko s tym som prezivala od rana do 3 poobede a potom nic kontrakcie upllne ustupili a mala zostala v brusku .... potom 12. som dostala druhu vyvolavacku a vtedy to uz prislo 🙂 ..... mesiac po narodeninach ocinka 🙂

zuzanka7117
9. dec 2011

mam dvoch bratrancov, su bratia, je medzi nimi 7 rokov rozdiel, ale obaja sa narodili 14.2......na Valentina...sranda

babulka123
9. dec 2011

ja mam so sestrou rozdiel 3 dni.. ale vzdy sme oslavovali spolu.. ale poznam jedneho chalana { zhodou okolnosti brat sestrinej spoluziacky } ktory sa narodil rovanko ako ja..

bzuco
9. dec 2011

žienky - téma znie - MOJE DETI sa narodili v ROVNAKÝ deň - nie sused a ja, manžel a dieťa..... 😝 😝 😝 😝
to by som tu mohla aj ja vypisovať....

katecameron
10. dec 2011

obavam sa ze takych je tu malo tych ze sused a ja bratranec a moja sestra v jeden den.... atd takych tu bude spusta ale ja sem prispejem v den ked sa narodila moja dcera zomrel muzov stary otec cize hned nato ako prastyrky zomrel sa narodila mala pravnucka aj tosa stava sorry inak kus mimo temu

janka_pn
10. dec 2011

tak takych bude len hrstka a nie na celu diskusiu... 😝 to je skor na "pochvalenie sa" ako na diskutovanie. tak gratulujem, zadarilo sa 😀 😀 😀

medyna
10. dec 2011

ahoj, ja mam sice len jedno dieta, ale ja so sestrou sme sa narodili v jeden den, 3.8. s rozdielom 7 rokov. Co si pamatam oslavy, mali sme spolocne, ona vacsiu tortu, ja mensiu (som mladsia), obe sme mali pekne volanikove saticky a bolo to fajn 🙂 . Mam na to len tie najkrajsie spomienky. 🙂

katinka86
10. dec 2011

ahoj moj starsi syn je 16.4,mladsi 12.4 a oslavu sme robili spolocnu a teraz cakam babo (asi treti chalan do party) a termin mam 10.4 🙂 🙂 sila vsak?to uz nebude oslava ale riadna party 😀 😀

katinka86
10. dec 2011

a tiez sme to neplanovali 😉

evuska32
autor
10. dec 2011

ahojte všetky, no my sme teraz v septembri oslavovali prvý krát spoločne a mali sme tortu jednu také dvojsrdce. Jedna tá väčšia časť bola ozdobená dcére na rôčik a druhé polsrdce pre syna, ktorý mal 10. Reakcia môjho syna: "ona má väčšiu časť torty" ma neprekvapila. Majú sa síce moc radi, ale predsa len cítil krivdu. Budúci rok dám pekne urobiť asi dve 🙂

katinka86
11. dec 2011

@evuska32 no mi sme mali torty dve,aby im nebolo lutko 🙂 ,no a na dalsi rok to neviem ako bude lebo tri torty to uz by bolo asi vela, neviem kto by to zjedol,alebo tri ale take nejake mini 🙂

bianka1
11. dec 2011

ahoj nám sa tiež podarilo neplánovane 🙂 dcerka sa narodila 31.10.2002 a synček 31.10.2008 s obidvoma som mala termín 19.11 a takto sa my obaja poponáhli 😵 v porodnici mi hovorili že málo mamičiek má také šťastie ako ja nepočítajme maminky ktorým sa narodili dvojičky alebo ktoré rodili plánovanou sekciu 😉

tomika
11. dec 2011

My sme 3 surodenci :brat narodeny 29.6,ja 18.7,sestra 20.7-a ked sme boli deti vždy sme oslavovali narodky spolu.Teraz brat byva inde,ale so sestrou ešte stále oslavujeme narodky spolu 😀 .Jeden rok u nás,druhy zas u nich.Našťastie je to v lete-vždy si urobime grilovačku 😀 .

evuska32
autor
11. dec 2011

@bianka1 gratulujem 🙂 vy oslavujete spoločne? mávate dve torty?

veronika81
11. dec 2011

môj malý je narodený 12.marca 2009, teraz mám termín na sestričku 26.marec, podľa sona mi dali skorší termín 20.marec.. tak ak náááhodou by sa to podarilo, v marci sem napíšem 😉

hajanka
11. dec 2011

ja 17.3., sestrina dcerka 17.3 😀 😀 😀
moj syn 4.3., moja mama 4.3. 😀 😀 😀

aj ja aj mama sme dostali tie najkrasie darceky na nase narodeniny!
Mama vnucika a ja neterku 🙂

juliagregor
11. dec 2011

ja mám vsetkých 3 v jeden deň 😀

4.8. ... 🙂 🙂 🙂

mircalla
11. dec 2011

my sme 25.7.2010, segrin maly 25.7.2001, narodky sme oslavovali spolocne, bolo super
25.7.2009 som o jedno dieta prisla v 1. trimestri, takze to bol nestastny datum a nechcela som rodit tak trochu z povercivosti 25.7., ale osud to chcel, ze to na mna doslo skor..termin bol 4.8.

mircalla
11. dec 2011

@bzuco ja si myslim, ze si moze kazdy napisat, co chce, co citi, i ked to nie su vlastne deti, to by mozno bola prazdna tema...ci tu mame noveho admina?

evuska32
autor
11. dec 2011

@juliagregor náááádhera 😀 😀 😀 akurát mi tu manžel píli mozog, že Nový rok sa zas blíži, či sa tiež nepokúsime dotretice 😉 ako to moja zvládaš? myslím výchovu drobcov a aj spoločné oslavy?

bianka1
11. dec 2011

@evuska32 dakujeme 😵 ano oslavujeme spoločne ked mal malý 1 rok tak sme mali dvojite srdce jedna polka ružova a druhá bledomodra 🙂 minulý rok sme mali ,,otvorenú knihu jedna strana bola Biankina a druhá Dominiková a tenti rok mali obaja svoju tortičku

evuska32
autor
11. dec 2011

@bianka1 kráááásne tortičky 🙂 budúci rok musím to tiež takto urobiť, len neviem čo dám tam vyzdobiť tomu môjmu pubertiakovi, keďže on bude mať 11 a dcéra len 2 - tá bude spokojná určite tiež s Kyttinkou 😀

bianka1
11. dec 2011

@evuska32 nemá nejaké záluby napr futbal? da sa spraviť futbalová lopta,ihrisko,girara atd..

nibiru
11. dec 2011

ahoj moj najmladsi brat sa narodil 17.2.1995 a ja 18.2 .1983 rozdiel 12rokou a dalsi brat 15.4.1993 mama 13.4. 1962 🙂 🙂 naše najkrajšie narodeninove darčeky:o)

evuska32
autor
11. dec 2011

@bianka1 no to áno, futbal on môže 😀 ale už sme mali aj loptu, aj ihrisko, dokonca aj tortu v tvare kopačky 😀 tak už neviem akú vymyslíme 😉

bianka1
11. dec 2011

@evuska32 tak jedine dres alebo znak jeho oblubeného tímu 🙂

juliagregor
11. dec 2011

@evuska32 no Xanal ešte neberiem 😀
teraz sa vyzliekli dohola a otrčaju mi riťky
😎
som rada, že su v lete a odkedy behaju, tak oslava vonku u mojich rodičov, opekačka, grilovačka a deti výbeh 😎 ,
fotky..
1a 3 narodky
2 a 4 narodky...najprv len domka, male tortičky a velka torta na oslave
3 a 5 narodky, dvojky mali spolu tortu a starší zvlašť...
doma im s mm vždy blahoželame sami, rano v posteli otvárame darčeky a si užívame radosť doma....ostatne potom s rodinou

bzuco
11. dec 2011

@mircalla
ked je raz téma daná, ako je...mali by sa všetky toho držať...pokiaľ ju admini nepremenujú - lebo to tu všetko môžu vymazať z dôvodu - "neodbočuj od pôvodnej témy"

987123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz