Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
23. nov 2009

ajka, oki uvidis ako vam to vyjde 😉

munu
23. nov 2009

egy, moze to byt oboje 🙂 ved uvidis neskor, ked nevyjde zubok, tak to bola kasa alebo mozno len nemoze spat.. aj ty niekekdy nemozes v noci poriadne spat a stale sa budis.. Natalka moze mat to iste.. hm

munu
23. nov 2009

moj drobcek uz tiez spinka, len neviem dokedy.. on sa este isto zobudi na mliecko a potom sa alebo preberie uplne a bude sa chciet hrat a pojde spat az so mnou naraz, alebo zaspinka naspat a bude spinkat do nejakej 3tej.. potom bude chciet mliecko zase a potom spinkat do rana..

snehulienka
23. nov 2009

denisa
nsoci

https://www.youtube.com/watch?v=kKO9h-gG4Qg


o tomto som hovorila...na margo tych dnesnych gati...

egyptanka
23. nov 2009

munu, ak sa este raz zobudi tak sa pojdem s mou natiahnut ... ale skor by som to pripisovala bolestiam bruska, lebo ak ju ulozim na brusko tak je klud a spinka dalej.

munu
23. nov 2009

hej, jasne egy, to moze byt..

mgk111
23. nov 2009

tri nove fotecky - na poslednej ukazka ako kubko stoji ked sa drzi niecoho 🙂 len ho treba naucit padat 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

egyptanka
23. nov 2009

kto vypadol v CSHS??

ajka82
23. nov 2009

lacho 😀

egyptanka
23. nov 2009

moze byt

ajka82
23. nov 2009

ja som ho tipovala a aj bagarovu, ci jak sa vola... ta by mohla nabuduce 😝

egyptanka
23. nov 2009

ajka,hej aj ta by mohla ist kade lahsie.

munu
23. nov 2009

drobec sa zobudil... vidis egy niesi sama, co sa ti Natalka budi 😉
ahojte a bru noc

egyptanka
23. nov 2009

munu, dobru noc prajem ...

egyptanka
23. nov 2009

A dnes je Svetovy den svokier 🙂

mona1111
23. nov 2009

egy aj u nas fici bebe tv.... nam s manzelom uz niekedy ked pocujeme tu hudbu tak uz mame dost, ale maly nepozera dlho takych pat minut , desat minut na den, ked sa neda nijako upokojit tak bebe tv to isti, hlavne ked vidi tam svoje oblubene postavicky tak sa zacne rozpravat s nimi, alebo sa zasmeje, tesi sa, zlaty je....

a este ked sa hraje a pocuje ze ide nejaka reklamna zvukca hned hlava k telke pozrie na pat sekund a opat sa hraje....

Ja som dnes sama, manzel je v sluzbe...,,,

ja som uz Lacha tipovala na vypadnutie aj minuly tyzden ale nakoniec som aj tak bola rada, ze vypadol Ben a ako pisala ajka nech na buduce vypadne bagarova....

egyptanka
23. nov 2009

dnes je tu nejako mlkvo ...

mona1111
23. nov 2009

mgk - krasne fotecka a ako pekne stoji no sikovnik je 🙂

mona1111
23. nov 2009

nikde nikoho tak idem spat dobru noc 😉

ajka82
23. nov 2009

karinka buva, moze zacat zurka 😀 a zajtra rano plavat... 😅 😝

asandys
23. nov 2009

pridaVam udaj do ankety- 11,5 cm, ale merane teraz dost v tme, tak mozno zajtra napisem dajake ine cm🙂)

adam spi od pol 8, ja som konecne ukladala vsetky papire , co mame doma, seky, poistky, zarucaky, zmluvy..... a trvalo mi to do 10☹((( a potom som si spomenula, ze zajtra idem do prace a adam nema uvareny obed a ani otec🙂) Tak otec bude mat parky, lebo uz sa mi nechcelo varit pre neho a adamkovi som stihla kuracie, brokolicu a zemiacik.

Upiekal som na skusku prvy chlieb v novej pekarnicke, mala som kupenu chlebovu zmes, ale akosi je dost hutny v strede, takze sa neda jest 😀 Musim tomu vychytat vsetky muchy. Baby, ktore peciete doma chlebik, aky zems je dobra???

mgk111
24. nov 2009

mona - dakujeme 🙂 horsie je ze uz nic ine nechce len takto stat 😉 sediet len obcas, no ale sam sa nestavia este stale len obcas, takze su to len kriky ze sa hneva ked cosi nejde 😀

asandys - zmes ti pozriem u nasich, ti pecu uz neviem akodlho, ale asi ti dovtedy aj baby povedia 🙂

kubko sa zobudil o stvrt na jednu, prevratil sa nabok a spal dalej, potom o pol tretej papal, o pol piatej papal (pre mna prekvapive ze vypil tolko mlieka) a o siestej bol hore a min. pol hodku recnil, kopal, trhal vlasy a o siedmej ranajky... teraz je v choditku, ja skladam pradlo a tato ide robit ranajky, vraj ma cely den prsat - zatialneprsi tak som zvedava ci poprosim niekoho nech ma odvezie k nasim alebo co bodeme robit... na autobus si netrufam s kocikom...

taella
24. nov 2009

asandys ja nepoužívam žiadnu zmes , nám najviac chutí zemiakový chlebík , ktorý si sami urobíme .

čo sa týka spánku deti , tak u nás to vyzerá takto :
medzi 8,30 - 9,30 , 11,00 - 12,00 , 14,00 - 15,00 väčšinou iba Karolínka , a keď spí aj Oliver , tak je to jeho posledný spánok cez deň , potom už ide spať až večer , a keď nespí , tak potom ešte od 17,00 - 17,30 to obidvaja spia .
Skúšala som vynechať raňajší spánok , že či nebudú spať dlhšie cez obed , ale potom o desiatej boli takí unavení , že mi nechceli desiatovať a aj tak to nepomohlo k dlhšiemu spánku 😒

iron
24. nov 2009

moja ma nozicku 8...Noc dobra, prespala ju celu od deviatej do pol siedmej...
Ideme sa hrat.

nsoci
24. nov 2009

Bre ranko...
Taella ale Ti krasne hajaju, to u nas nehrozi. Matko kym nepada od unavy niekde stoji a ma koooopec prace. Dnes nam zasklievaju loggiu, ach jo, to zas bude radosti a vraj to dnes nestihnu, vsak aj je dlhanska. A este okna nas cakaju.

Babulky poradte co s avokadom? Kupila som a teraz sa na mna usmieva... malemu, mne nie....

matja
24. nov 2009

no dnes sa hrá malý na nezbedníka. 😠 😀 Cvičí so mnou poriadne. Je unavený, nechce byť ani na rukách, ani v postieľke, cumeľ vypľúva, nedá sa utíšiť, prsníky mi už vypil a keďže vyvádzal aj na rukách, tak som ho prvýkrát v živote uložila do postieľky a zavrela dvere, nech si plače tam. O necelé dve minúty stíchol a začal si štebotať 😀 A zdá sa, že už aj zaspal a netrvalo to dokopy dlhšie ako 5 minút 🙂

nsoci, ja som dala včera avokádo prvýkrát, mal ho aj dnes. Normálne som ho zmiešala s hruškou, dnes s jablkom. Neskôr mu ho budem natierať na chlieb.

matja
24. nov 2009

nožičku má Paťko približne 11 cm.

matja
24. nov 2009

včera sa naučil rozprávať "K" a stále dookola točil: k k k k a tak sa pritom nahlas smial, keď sme to po ňom opakovali. Zlatý bol 🙂

mgk111
24. nov 2009

iron - drobunka nozicka 🙂

matja - okrajas supku na avokade a potom postruhas alebo ako? 🙂 pytam sa ako blba ale ked neviem...

kubko prave sprasil velikansku hrusku - po popuceni mala asi 170g 🙂 a aka stavnatucka, no vidno, ze domaca... a predviedol ako nemusi caje, dali sme caj, vypil tak 10ml a dali sme mrkvovu stavu a stiahol 40ml len taky fukot - viac nie, lebo som dala do flasky len 40🙂

balim sa s jedlom a idem k mame dnes ked uz prsi, ma to tu nebavi v taktomto pocasi, maly skrieka od radosti - neviem ci z tej hrusky alebo co 🙂

matja
24. nov 2009

mgk, áno, šupku očistíš a strúhať nemusíš. Ono keď je mäkké, dá sa ľahko popučiť. Ale je dosť sýte, malý mi to nezjedol celé (hruška + avokádo, jablko + avokádo) včera ani dnes napriek tomu, že mu to chutilo. Mne tiež stačilo, keď som to dojedla po ňom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre