Najlepšie stredisko severného Talianska s 2 ročným dieťaťom.

liw_33
10. júl 2019

Ahojte žienky 🙂
Plánujeme ísť na dovolenku k moru, do Talianska. Ideme aj s dvojročným synom, tak by som chcela vaše názory, ktoré stredisko severného Talianska je podľa vás najlepšie, čo sa týka mora, pláže, ubytovania, okolia, centra, atrakcií pre deti a podobne.
Zatiaľ sme pozerali Bibione, Rimini, Lignano Sabiadoro, Lido di Jesolo, Caorle, ale ak máte dobre skúsenosti aj s iným strediskom, sem s ním :D
Rada si prečítam vaše názory 🙂

renatka100
11. júl 2019

@liw_33 my sme teraz v lignane, ale podla mna naj pre deti je caorle, ale tam urcite uz ubytko nezozenies

stela01
11. júl 2019

@renatka100 mne dosť vadia medúzy , môj už má 7 r ..... jemu sa hlavne páčil piesok a promenády v Lide .

janka2501
11. júl 2019

ja chodim do Caorle, dcerka ma 7r a jej staci piesok zatial, ale inak chodíme aj na vylety a to ju tak mocnezaujima. Ubytko riesim uz v januari

adrianapupava
11. júl 2019

Môžem sa opýtať koľko vychádza taká dovolenka v Caorle? Myslím aj so stravou nejaké výlety a tak keď chodievate máte viac akúseností
Už si robím prehľad kam o rok 😊
@janka2501

janka2501
11. júl 2019

@adrianapupava vyjde ma vsetko okolo 1200eur, ubytko do 550e, benzin a dialnicne 120, a stravu sem tam varim, niekedy ideme na veceru, vylety sme pochodili okolite mesta, ale ako vravim moju dcerku to nezaujimalo, len kde je zmrzka. Inak v Caorle su vcelku dobre obchody Lidl, Famila, aj na pesej zone je Coop. tam zvyknem nakupovat, a v pekarni pecivo.Tento rok ju chceme vziat sem: http://www.jedemenadovolenou.cz/sealife-jesolo
tak snad sa jej bude pacit.

adrianapupava
11. júl 2019

@janka2501 ďakujem krásne 🙂 to naozaj nie je az tak strasne cenovo 😊😊

anabella111
11. júl 2019

Pre dvojročné dieťa je najlepšia dovolenka tam...kde sa mama a otec citia dobre. A nie je to ziadna fráza..Skôr je otazne..ci clovek vo veku..ked dokaze zaspat so zmrzlinou v ruke a oprety nastojaka o smykalku...je relevantny hodnotitel kvality atrakcii. 😩..Berte ako osobnú skusenost...inú nemam. ..ergo hadzem do plena. Ak ma niekto iny nazor...nevyvraciam..

twoplusfive
12. júl 2019

My každý rok aspoň 3-krát cez prázdniny ideme do Talianska. Rimini je úžasné ale zaplavili ho medúzi tak pokiaľ sa chcete kúpať tak tam to nedoporučujem.🙂 My veľmi radi chodievame do mesta Cattolica. Fakt odporučujem. More je do obeda chladnejšie ale poobede teplé ako vo vani. Pre 2 ročné dieťa je tam veľa aktivít.🙂 A Lido di Jesolo tam sú obrovské medúzi a celkom znečistené pláže.

oli_
14. júl 2019
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahoj! No presne o tomto je tento článok - porovnanie naj stredísk pre rodiny s malými deťmi na severe Talianska a presne tie letoviská, čo píšeš, sa v ňom rozoberajú, tak keď, tak pozri a porovnaj si čo v ktorom je: http://www.dovolenka-pri-mori.sk/dovolenka-v-taliansku-autom-a-s-detmi/