• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@strasska vitaj v mojom svete "spime na ciciku" :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde ..presne tak...aj ked niekedy by som aj chcela ist s ním, ale idem radšej sama...my sa potom s mužom pri nom striedame, ked chce ist jeden niekam, druhý musí byť doma... :grinning:
18. feb 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adel kukla som zlozenie:
v 100g je 19,9g prirodnych sladidiel, 60g ovocia, nema lepok, konzervacne latky, umele farbiva ani aromy
jablcna dren, marhulova dren, voda, cukor, fruktozovy sirup, kukuricny modif. skrob, kys. citronova a askorbova, vit. C
@bellablonde to je svata pravda,ked spi dobre cez den,spi dobre aj v noci,ja tiez ked niekam idem,chodim vtedy ked nema spat a na spanok sme doma...ale vonku v kociku ju kludne necham pospat...
@denisse uz sa zobudila a sama som zvedava ci zaspi este pred vecernym spankom :confused:
@bambola tie tescacke sa stihnu skor zdeformovat ako mi z nich mala vyrastie,ale vsima som si,ze ako ktore...ma take ruzove a tie uz ma dlho a stale su dobre a naposledy co som kupila tak po jednom oprati uplne otrasne....inak sa mi pacia Tesco veci,uz viem ktore kupit a ktore nie...teraz sm tam kupila krasne denimove rifle za 5 eur,spokojnost maximalna..
@bambola a nebolia ta bedrove klby, lebo ja ledva chodim...sak 4 hodiny na 1 boku je o drzku :angry:
18. feb 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a Hami, lebo ja dávam vacsinou tie...? Inak včera bolo a nich v pikniku na STV 1..
18. feb 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde hippky maju tusim 97% ovocia
@mirka285 ja uz som ani davno nic nekupovala malej, mame teraz dost tak musime vynosit. najlepsie je , ze ona nosi od 56 do 74 vsetko :grinning: ale tiez zavisi od kusu :wink:
18. feb 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica26 juuuuuuuuj, ja netusim, musis pozriet na sklicku, len pisem, ze si treba davat na to bacha lebo daktore su odrb :angry:
18. feb 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde uhmm, maju cukor a tu kys.askorbovu...to hipp nemaju, teda aspon nepisu,
ze by tam mali byt nejake sladidla alebo naopak okyslovace, atd.
kazdopadne dakujem :wink:
18. feb 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska bolia :frowning2: ani nevies ako ale ja sa striedam v noci, raz na jednom boku raz na druhom a ked nie je na ciciku tak sa vyvalim na chrbat alebo brucho. najhorsie, ze my mame pruzinove matrace a take obyc. nie take kvalitne cize ja uz citim aj zo spodku kazdu jednu strunu. mojim momentalny druhym najvacsim zelanim je novy matrac, hned potom zelani aby sa naucila pekne zaspavat ako Linduska, Ninka alebo alici Dominik :grinning:
18. feb 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola budem ti hlasit zlavy :wink: ja si sice mozem dovolit kupit aj drahe,ale som nato lakoma,ma vzdy rozculi ked sa hecnem kupim drahe a potom to zlacnia...inak Linda nema drahe oblecenie,skor mame drahsie prislusenstvo ako kociky,sedacky a pod...
18. feb 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: musela som :sweat_smile: ved im nebolo vidno oci
18. feb 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 vdaka :grinning: ved prave to, ze mne by nevadilo kupit aj drahe ak je to kvalitne ale ked z toho hned vyrastie :angry: aj ked ako vravim, niektore kusy mi nosi uz dost dlho :grinning: no na golfaci som nesetrila ani ja :grinning: a urcite by som ani na autosedacke keby sme nemali. vravim, ja zaplatim, ale musi byt kvalitne. neznasam drahe smejdy :rolling_eyes:
a co najviac potesi je vyhodne kupena kvalita :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no ja to tiez v noci striedam, ale tuto noc som uz o tej 2 tak odkvacla, ze bola prisata nonstop, takze som strany nemenila :unamused:
18. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine za malo :slight_smile:

kocky, anketova otazka::::
co vam deti uplne ze zosrotuju???

akoze uz mi dochadzaju napady, co jej davat...
nasa ma najradsej zemiakovu kasu s UM a zdibkou poctiveho masla v akejkolvek hustote :slight_smile:
moja dcera tak skripe so zubami,az mi vsetky chlpy stoja :angry:
@maxara pocuj a ked pridem utorok tak to kde chodis nakupovat je niekde po ceste? vies, ze by som si zbehla kupit tie gumove knizky s krtkom a tak :grinning: zatial som sa stale nedostala do teska :angry: a mozno by som kukla aj ten parny hrniec
18. feb 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde moja cestovinyci varene ci v pohariky...ked varim jatak dam cestoviny,akukolvek zeleninu a zriedim to paradajkovou stavou...
18. feb 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde aj moja :slight_smile: ale iba zemiaky a MM, bez masla :wink: inac ja jej moc nevymyslam, myslim, ze na testovanie chuti ma este cas, sak nam nic neutecie :slight_smile: a strasne jej chuti mrkvicka a masko :wink:
18. feb 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola inak ona zaspava vecer v pohode, aj na ciciku, alebo len tak pri mne, ale este nepochopila, ze noci su na spanie :wink:
18. feb 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja tu kazdemu odpovedam :grinning: nehram sa na mudru ale nemam co robit tak tu kvasim :grinning: aj ked teda mala by som ist naporcovat maso ale sa mi nechce :sweat_smile:
18. feb 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri, ty su uz dala paradajkovu stavu? ja sa este bojim, udajne su paradajky az od roka,
ale su zase vyzivy, kde su cestoviny s paradajkami od 6.mes, tak nechapem
18. feb 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola moja rec...uplne suhlasim :wink:
18. feb 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. feb 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska no moja len na ciciku alebo na spacirke v kociku. ze su noci na spanie to chape lebo prespi pekne tych 10 hodin. rozdiel je ten, ze cez den uspim a odidem, vecer uspim a nesmiem odist :angry: skusam to vselijak ale vzdy sa zobudi do 10minut ale nevzdavam to a raz pridem na system :wink: ja dufam aj, ze sa casom sama odstavi alebo tak...no uvidime zatial mi to este nehori
18. feb 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :grinning: :grinning: ked sa nudis, dojdi ku mne poupratovat
akurat idem na to :angry: musim sa ponahlat, lebo vsak krpana musim ist o stvrtej zobrat z jasli
18. feb 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska jej ten je super, a celkom velky :slight_smile:
18. feb 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola hej mati, tesco mas po ceste, hned jak vchadzas do pk, tak po lavej strane, pri pumpe.
a a a ty mas vodicak, ci ta polovicka doveze.... :confused:

@bellablonde nela ma teraz strasne oblubene na obed brokolicu, ruzickovy kel,mrkvu a zemiak. a na olovrant marhulovu hippku, to zosrotuje jedna radost. :wink:
Nela moc maso nemusi, dala som jej zatial sice iba trikrat, ale....
18. feb 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde no ja by som mohla aj upratovat ale to by narobilo hluk a zobudilo malu, mne sa len malo veci da robit ked mala spi, prave kvoli malemu bytu a hluku. a okna uz mam umyte :grinning:
18. feb 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja mam vodicaaak, sak uz 8 rokov :grinning: ona ma ten den sluzbbu takze auto ani teoreticky nepotrebuje :slight_smile:
ale nielen tesko peta chodi do toho svojho obchodu niekde, vsak ona mi povie :grinning:
18. feb 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok