Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
31. mar 2011

@bambola áno je..už niečo zje, nie veľa, ale dá si..a tie sople sa mu zdá sa lepšia, aj ked ten nos mu občas zabublinkuje 🙂

katka55
31. mar 2011

@monline tak idem spravit prvy krok a idem sa pridat do sukra 😉 tusim mam poziadat @dugyna -u, ze? pridas ma pls? dakujem 😉

bambola
31. mar 2011

@monline tak fajn, aspon, ze papa 🙂 , inac to je mozno len take soplave obdobie, ja tiez mam stale sople v tomto case a neni to ani alergia ani choroba.
mne ta moja potvora zase zacala papat moej varene tak dufam, ze pri tom aj ostaneme 😉

monline
31. mar 2011

@bambola odchádzam do postele, muža počujem v kuchyni ohrievať si jedlo!!!!!!, tak idem k malému, nech mi nepadne z postele..dobrú noc

@katka55 super, teším sa..hej, dugynu treba osloviť

bambola
31. mar 2011

@monline dobru noc, pridam sa k tvojej vyzve ale neskor, idem sa teraz ucit a chcem to napisat minimalne tak pekne ako ty 😉 tak sa misim na to sustredit 🙂
@katka55 co tu strasis 😀 som bola na masazi a pravdupovediac nic moc ☹ ci som taka narocna? navyse mi to bolo aj trosku neprijemne, a pritom sa mi nezdal on neprijemny...neviem, proste take divne 😕

katka55
31. mar 2011

aaale, oslavujeme 🙂 sak som ti pisala o tej masazi, ze to je skor hladkanie 😕 a ked ma hladka 30 rocny chlap a ja mam plavky stiahnute na pol zrde, tak je to divne..... 😀 😀 😀

bambola
31. mar 2011

@katka55 zabudla si naspisat, ze cudzi chlap 😉 ako mne maseri nevadia ale toto bolo fakt, ze hladkanie a nie masaz, a ked ma hladkal na zadku tak sa pocit neprijemna trochu vystupnoval 😀

katka55
31. mar 2011

@bambola takze matku asi nedavas na baby masaz?! 😀 😝

bambola
31. mar 2011

@katka55 ani by sa jej to asi nepacilo, resp po plavani je uz unavena a pred plavanim nie lebo by mohla byt potom v bazene nervozna (nema rada vela prechytavania a natahovania) a nemyslim si, ze je to nieco co by jej malo nejako vyrazne zlepsit zivotny komfort 😀

katka55
31. mar 2011

@bambola my sme tiez zostali bez baby masaze a myslim, ze nam nebude chybat 😒 ty sa pekne uc, ja idem spat 😉 este som si citala ten clanok o febrilnych krcoch 😕 dobru noc teda.

bambola
31. mar 2011

@katka55 dobru, a necitaj take negativne veci na noc

katka55
31. mar 2011

@bambola ale dobre to skoncilo, tak mozem ist spat 😉

alllexa
1. apr 2011

@monline - pekne si to napisala, myslis take nieco ze zhrnutie toho celeho obdobia tehotenstva a 8 mesiacov babatka? Tak strucne - tehotenstvo bolo fajn, ziadne vracanie, len tazky zaludok, akurat slabsia imutina, asi 3 razy som bola chora. Prenasala som skoro dva tyzdne, potom vyvolavacka a prirodzeny porod. Dojcenie sa mi pekne rozbehlo, maly sa hned prisaval. Akurat niekedy som mala dost bolave prsniky, ze som kvoli tomu nespala, asi 3-4 razy, ale vzdy to po dvoch dnoch preslo. S malym boli pol roka problemy s kolikami, vela plakal. V 5 mesiacoch sme stravili 3 tyzdne v nemocnici kvoli perianalnemu abscesu, inak ok. Len raz sopliky a minuly tyzden tri dni teploty 38,5. Teraz sa trapime so spankom (prave mal zase zachvat placu:( - uz treti den vstavam o stvrtej rano), casto v noci kojim.

noemarta
1. apr 2011

dobre ranko,
konecne dobre vyspaty, malej som dala viburcol, tak sme co to pospali.
@monline mooon, booozinku co sa deje, drzim palceeeee a napisala si kraaasny pribeh, aj som si poplakala.
BAby tiez som pridala nas pribeh do sukromnej 😉
prajem pekny den, aj ked zatiahnutyyyyy....

luludi
1. apr 2011

dobry den,

@monline super napad.. uz som sa pridala aj ja 🙂 tiez som si poplakala, takze moj vyzor dnes koresponduje s pocasim 🙂

mirka285
1. apr 2011

dobre ranko,hm vonku je hnusne,boli ma hlava a aj moja nalada zodpoveda pocasiu ☹ baby ja som sa nakoniec rozhodla pre tuto trojkolku a neskor kupim obycajne odrazadlo,najlepsi je traktor,ten nie je tak nizko pri zemi 🙂 kuk co poviete http://trojkolky.heureka.sk/smoby-be-fun-comfor...

maxara
1. apr 2011

Dobre ranko,
Ninka krasne zaspinkala o 20tej a spala az do rana 6:30 takze moje krasne babulko je spat. Uz je aj bez teplotky uplne, takze pohoda. ALE vobec som si neodpocinula, lebo moji rodicia mali prist o 16tej a kedze viem, ze su bulhari a vsade chodia o dve hodiny neskor (okrem nejakych presnych zavaznych terminov) tak som ich cakala o 18tej, ale vcera sa este viac zbulharoveli a prisli az o 19:50.. Ninusa akurat zatvarala oci, este mrncala v postielke, zvoncek ju znova prebral, uz som si myslela, ze ma vystre, ale nastastie zaspala hned. Nasi odisli az o pol desiatej, takze zase som isla o desiatej spat. No ale do pol siedmej, takze co pindam, nie? dnes musim ist na gyndu, normalne sa bojim, co mi povie, ale dufam, ze vsetko je uz konecne ok. tak drzte palce. Idem vas docitat teraz.

@noemarta @kafoditka chudatka, mate to co my sme mali ☹ sucitim s vami.. vlastne so vsetkymi, ktori este nespia cele noci.

@kafoditka Domi, mne sa tie saty pacili, co si dala, ale fakt keby boli inej farby. Inak presne take som kupila so sestrou na jej svadbu, akurat, ze maju hore len do rovna dekolt a tenke ramienka a taku tu maslu, co si dala predtym tie bielocierne. Tieto boli cyklamenove 😉 40e stali.

@monline Mon vigantol asi do roka, mam pocit, ale ruku do ohna nedavam.. mojko a nebud smutna, nemaluj certa. Mozno sa im len nieco zdalo ☹

zrzulka
1. apr 2011

@monline verim ti, pokial ide o deti tak ten strach tu bude vzdy, ja sa tiez furt bojim o misku ked ju daju co i len do narkozy....posledne to tak zle znasala a lekari s nou nic nerobili...som tam lietala jak splasena kobyla a vsetci to mali na haku... o co ide mon??? dufam ze sa z toho Niki dostane a uz len dobre bude...myslim na teba....a ukol som splnila i ked neviem ci aj take si myslela pisat ale zial...teraz mam obdobie ake mam....tiez verim ze dobre bude...verit treba vzdy... ved co ine nam zostava v tomto poondiatom svete 😢

zrzulka
1. apr 2011

@maxara maxi teraz pozeram ze staniatka su uz na svete, su nadherne....waw takaze mas o starost viac...ale taku radostnu starost... nakoniec ostalo pri 4ks???

zrzulka
1. apr 2011

@mirka285 my sme mali podobnu pre misku ale ona v tom nechcela byt tak neviem aka ani poriadne je. ona ked uz vedela chodit tak chcela byt furt vonku. na tej nasej nie su ani stupaky tak si nemala poriadne kde dat nohy mozno to jej vadilo. Patovi sme kupili od kamosky nieco podobne ako ma maxi. A to sa mi pozdava viac..zatial sme neboli vonku len doma sa na nom decka hojdaju ...Za tu cenu ale fajn si myslim....

noemarta
1. apr 2011

@monline vigantol nam kazala lekarka davat do 3 roka zivota dietata 😉
@mirka285 skoda ze uz nerobim pre tu babu co predava smoby, by som vam to vedela dodat za polovicku, aleee... kedze som sa nerozisla s nou najlepsie, tak neda sa.... Smoby ma vsetky dobre trojkolky, takze dobre si podla mna vybrala.

maxara
1. apr 2011

@katarina7777 @vierkaha ja tiez, aj mm, Noe a Meruska.. 😉

mirka285
1. apr 2011

@zrzulka
@noemarta LInda si uz vyskusala trojkolku od bratranca a bola strasne nadsena,normalne plakala ked som ju z nej vybrala,takze pacit sa jej bude...akurat,ze mne sa najprv tiez viac pozdavalo auticko,ale segra mala aj to auticko a nainfikovala ma,ze trojkolka je lepsia,vraj si maly v tom auticku suchal nohy a za tyzden zodral total tenisky...no tak dufam,ze nebudem lutovat,ale vcera sme ju s Katty pozerali a lubila sa nam obom,este aj sedadlo sa da posuvat dopredu...

noemarta
1. apr 2011

@maxara co ja tiez, nejak som mimo.... 😕 😕
@mirka285 jasne,tak ked sa jej pacilo, nie je o com 😉
co ja budem dnes robit, navarene, upratane, mala spi, jedine zehlenie ma tam caka.....

noemarta
1. apr 2011

@maxara jaaj, 30tka cooo, noooo veru , v juli....

maxara
1. apr 2011

@zrzulka ano 4 kusy, teda nevidela som uplne presne, takze nevylucujem nejake nenapadne, ale pokial ma teda zrak neklamal, tak 4. zatial som videla 2 chlapcov, 1 dievca a strvte som nedrzala, tak neviem.

@monline ja sa pridam neskor, ale pridam sa 🙂

maxara
1. apr 2011

@noemarta 😉 tak tak bystrik 😉

kafoditka
1. apr 2011

Ahojte 🙂 celkom dobre sme spali, aj ked bol maly 4x hore, ale neplakal, len chcel cumel a pomojkat 😉 Dnes mam vrtulu v zadku, od rana upratujem a este idem pokracovat.. poobede sa chystam na prechadzku s malym.. cez vikend budem uplne sama, svokrovci budu v Legu, segra ostala v CA, mm je v praci, tak si budeme gazdovat sami s Filipkom 😉
@mirka285 paci sa mi ta trojkolka, vypada fakt dobre 🙂

adelaine
1. apr 2011

@monline ahoj, citam tvoj verejny apel na nas neprispievatelov 😀

u mna je neprispievanie z casti sposobene aj uz spominanym nedostatkom casu, ale mam aj iny dovod,
a to ten, ze som sa kona presytila, prestal ma trosku bavit, tak som si naordinovala odvykacku 😀

mirka285
1. apr 2011

@noemarta Maci a vsak musis stale nieco robit?vyloz nohy a relaxuj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre