• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
aha tak ako tak docitavam, tak vsetky mame podobnu predstavu :slight_smile: mnaaam uz sa tesim na nu
3. jún 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka toto su tie povodne obrazy :wink: mm sa nepacili a tak som ich premalovala na hudobikov toto je foto z minula
3. jún 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine :grinning: ako postupne citam uz si spomenula aj ruku, ze je v pohode
3. jún 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55
@mirka285
@zrzulka ...
@kafoditka baby, diiky, spodna cast torty je orechovo karamelova,,,a vrchna je prekvapko od pani co piekla, lebo mi navrhovala, dakku sviezu ovocnu a kedze babky su dost konzervativne,,torta ma byt tortou a nie zakuskom- tak vrch som nechala na nu, tak to je prekvapko,len viem ze je s ovocim,,,,,,,
3. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac z mi slinky tecu :slight_smile:
3. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no citat - citam,,ale nie vzdy sa pridam,,inac super prispevok o foore- palec hore :grinning: ,,kto chce napise, kto chce precita,,,mna osobne mrzi, ze ked mam cas a sa tu obcas pridam a niekomu konkretne napisem, tak total poniektore ignoruju,,inac povedane,,nechces ma?- nechaj tak,,,,,,,,,,, ale osobne nemam rada skupinkovanie :frowning2: ,,,to by som sem potom ani nechodila
3. jún 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara aj tebe diiiky a ked spminas tie obrazy,,,,,,,,,vrrrrrrrrrrr- mne sa pacili,,,,,,,,ale to ty vies :grinning:
3. jún 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac sak jasne snazim sa neporovnavat, ale ked tu uz skoro vsetky deticky chodia, chytaju ma mierne haluze :slight_smile: ale ved ma hadam este cas
3. jún 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja teda nie som tortova ani zakuskova, ale tato tak dobre vypada, ze by som veru ochutnala :wink:
3. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :slight_smile:
@medved aaale coby vsetky chodili,to sa ti len zda,chodia vacsinou tie co su narodene v juni,nenechaj sa zmiast :slight_smile:
3. jún 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 vdaka, uz som sa zlakla, ze lucka je brzdicka :slight_smile:
3. jún 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac orechovo karamelovu som tusim este ani nejedla. a teda ani nebudem, iba ak by si nam kusok poslala cez kona :grinning:
@maxara jeeej, to je pekne :wink: ja neviem kombinovat farby. teda ja vlastne nemam predstavivost veskeru zadnu, ale ked nieco uz vidim, tak presne take iste viem urobit :wink: aspon nieco :sweat_smile: jaj, a zabudla som ti povedat, ze strasne zaujimavo varis. ja som o takych jedlach ani nepocula, a ty to ides navarit :wink: super :wink:
3. jún 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved Lucka bude urcite zase v niecom inom sikovnejsia ako ostatne deti.. kocky ja tu mam aj Lujzu a Linda ked ju zbadala,porad ani spat nechce ist :confounded: tu pobehuje jak splasena koza a tesi sa..a keby ste videli mna,ja som si uz tyzden neumyla vlasy,moj ksicht potrebuje kozmeticku,no ani sa nemozem na seba v zrkadle pozriet :angry:
3. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara inak som sa ta uz minule chcela spytat,ty nemas uchylku na strukoviny? :slight_smile:
3. jún 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ...piekla to ta kocka o ktorej sme sa bavili?daj vediet ako chutila.....
3. jún 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 lucka ma momentalne obdobie ze ked vidi ine male deti, tak dovi, je nepricetna od radosti... no a co sa tyka ksichtu, ani nehovor, tak som tajne dufala, ze jebaky po 30ke zmiznu, ale nekona sa :unamused:
3. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ....a co su zidovske rezne?....hod receptik....dakujem
3. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam pocit,ze mi rastie chlapec v sukni......Lucku zatial bavia iba auticka.... :unamused:
dnes ju svokra odviezla na sedanke na bicykli,ste mali vidiet tu radost....
a este jedna perlicka z rana,umyvala som vonku schody a starsi pan kocikoval vnuka a spieval mu,ze Gloria vinecko popija.............. :grinning: :grinning:
3. jún 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka aký krásny darček pre malého si našla v dráčiku?
3. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved ....vitam dalsiu Lucku.... :slight_smile: Nasa sa narodial 3.7. :slight_smile:
3. jún 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj Filip priam zboznuje Jakuba a on zas jeho, dokazu sa spolu jasit dlhy cas :slight_smile:
@mirka285 ja som dnes dostala kramy a mam taketo jebaka medzi ocami, ze dovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: drahy ma vola seherezada :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vies co som spravila? kupila som si tmavu visnu farbu a kydla som si ju na hlavu, som nemohla ist dnes na tu oslavu s takymi odrastenymi vlasmi.. a celkom dobre to vypada :slight_smile: nie je to dlhorocna cierno cierna farba, ale taka do bordova, asi 3cm od korienkov mam vyraznejsiu a ostatne vlasy su take tmavsie, ale nie cierne.. trosku zmena :grinning:
3. jún 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 dakujem za privitanie a gratulujem Lucke k 11 mesiacom :slight_smile:
3. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 pocuj moja,,ty si dnes nejaka voci sebe negativna,,tot noha,,vlasy a uz ani neviem co si vsetko pospominala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kafoditka no musime dat spicha nech si ta obzriem jaka si kocka :slight_smile: myslim s tymi novymi vlasmi,nie jebakom :grinning:
@medved veru nemiznu,aj ja ich mam stale
@gabika41 nie nepiekla ona,,,,ale dam vediet
3. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline vies co, je to taky dlhy dreveny farebny vlacik, ktory ma za sebou vozne s nakladom vytvorene s roznych drevenych tvarov ako stvorce, obdlzniky, trojuholniky ..cely sa da rozobrat a poskladat ako chces ty. Prislo mi to take naucne, a verim, ze to bude viac v puse oslintavat ako sa s tym hrat :grinning: pockajj, skusim najst na nete
3. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no veru,sa citim skareda :frowning2: dnes som si musela dat siltovku na hlavu,tak mam mastne vlasy,Mery ja som tento tyzden nejaka zlenivena,nic sa mi nechce :pensive:
3. jún 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola pravdupovediac ani ja som ho nechcela, prislo mi to ako zbytocnost,,az ked emma zacinala chodit a chcela tlacit kazdy jeden kocik ktory videla a nemal stabilitu tak som objednala, ze vyskusam,,musim povedat, ze je to lepsie ako choditko - pavuk,,aj ked nie az take pohodlne, predsa len musis davat vacsi pozor,,a ked sa o tak vezme kolko veci je zbytocnych,,aj napriklad take oblecenie,,,a predsa ho drobcom kupime,,, :zipper_mouth:
3. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok