Tomášov - je tu niekto odtiaľ?

maso
10. jún 2008

Som zvedava ... 🙂

katus79
18. jún 2008

to mi je luto ☹ aaale teraz to isto vyjde 😉 Uz viete co tu bude? ale tusim to tak okolo 20tt ak si dobre pamatam 😅 Tam pri Dunaji vraj totiz maju tie miesta prenajate polovnici preto nemaju radi psickarov, vraj im plasime zver 😝 aaaale tabula nikde ziadna, tak odkial to mam vediet no nie? 😀 Kde mam potom akoze s tym psom ist? vraj na ihrisko...lenze moj pes nevie lietat a ja tiez nebudem preliezat branu ako pubina. Cvicak byva len sobotu nedelu, vtedy sa tam da so psom ist, inak sa tam nedostanes 😠

maso
autor
18. jún 2008

🙂 hej mas pravdu, este nevieme, mozno o dva tyzdne, ked idem na sono ...
😀 no pokial to nemaju polovnici oznacene ako sukromny pozemok, tak to nemas odkial vediet, nie? 😀

maso
autor
18. jún 2008

Pozerala som tvoj album - mala je krasna 😵

katus79
18. jún 2008

dakujeme 🙂 akurat dnes sme boli v poradni, vazi 6450g 😝 🙂 planujes chodit k detskej doki tu v Tomasove?

maso
autor
18. jún 2008

neviem, kam budeme chodit, teraz by sme patrili do Vajnor ... ty chodis v Tomasove?

katus79
18. jún 2008

ano, nemusime sa aspon nikam prepravovat, aj ked...sak niekedy sa stretneme 😉

maso
autor
18. jún 2008

🙂 hej, dufam ... ja stale spekulujem, ako to spravit s pediatrickou, lebo nechcela by som ju menit kvoli tomu, ze sa potom budeme stahovat ... je mozne, ze dam nejaku z mesta, ktora bude vyhovujuca aj z Vajnor aj z Tomasova ... no ved este uvidim 🙂

hana033
19. jún 2008

Katuš a aká je naša pediatrička v Tomášove? My ešte stále chodievame do BA, Adamko nebýva tak často chorý, ale mali by sme začať chodiť do škôlky a potom to predpokladám bude častejšie, tak aby sme nemuseli lietať hore dole

katus79
19. jún 2008

Hanka ja to este nemozem nejak posudit. My chodime akurat tak do poradne, vazime sa, ockovali nas...inak ta doki tam je roky, este moj muz k nej chodil ako dieta

maso
autor
23. jún 2008

Ahojte 🙂
v sobotu sme boli v Tomasove skoro rano kosit a samozrejme nas zastihol ten ranny dazd, tak sme sa po piatich minutach kosenia zbalili a isli sme domov 😅 manzel sa tam potom poobede vratil ...

hana033
23. jún 2008

maso, ale víkend bol horúúúúúci, ten dážď po polhodinke skončil. Máte sa babenky? Ja som sa dnes tešila, že Adamkovi vytiahnem bazénik a slnko sa skrylo. No ešte že som mu nič nehovorila, aspoň nebude sklamaný

maso
autor
24. jún 2008

Cau Hani, ja by som teda prijala poriadny dazd, strasne mi je teplo 😒 Inak som v pohode, uz mi nebyva zle, len nesmiem jest chlieb a pecivo, co pre mna nie je lahke, ale co uz ....

hana033
24. jún 2008

No tak ten bazénik sme naplnili včera, Adamko bol nadšený.
Maso, tak tie nevoľnosti ja nepoznám, ja som len pár krát odpadla už nad tanierom(od hladu)
Tak len vydržať, ale nezávidím ti v tomto teple. Ja som rodila v auguste a teda bolo to fakt o držku.
A ako sa vlastne voláš? Maso je z čoho odvodené?

maso
autor
24. jún 2008

viem si predstavit ako bol maly nadseny ... ved kto by nebol a nie este dieta 😵

Volam sa Zuzka, Maso je odvodene z priezviska 😀

katus79
30. jún 2008

ahojte, tiez som rozmyslala co chce byt to "maso" 😀
Hanka Adamko pojde pomaly aj do skolky nie? 😅
Zuzka byva ti po pecive spatne? Ja som zase cele tehu nemohla vidiet ziadnu zeleninu 😕 a prave ked jej treba najviac. Horkotazko som do seba dostala aspon paradajku. Normalne sa mi dvihal zaludok uz pri pohlade na nejaky salat...tak som aspon ovocie jedla na kila 😅 ...drzim palce nech zvladas tieto horucavy, ja ani nie som tehu a mam dost 😝

maso
autor
30. jún 2008

Kati, ja tiez velmi nemusim salaty ... 😅 ale co to do seba dostanem, ale oproti ovociu je to malo, teraz akurat hryzkam mrkvu, tak som spokojna 🙂

katus79
30. jún 2008

a uzivas aj nejake vitaminy (tabletkove) pre tehulky?

hana033
30. jún 2008

Kati áno, Adamko by mal v septembri nastúpiť do škôlky, ale mám obavy, pretože aj teraz mi ho suseda po hodine doniesla domov, pretože u nej nechcel byť, on ide domov ku mame!!! No tak neviem. Ale pomohlo by mi aj na pár hodín. Robím totiž doma účtovníctvo, tak však ešte nejaký rok by som mohla zostať. Len tie opatrovateľky sú strašne drahé.
Zuzka tak naozaj skús aspoň tie vitamíny pre tehotné, ja som jedla cca od piateho mesiaca do konca, gynekológ odporúčal. Nech má drobček čo potrebuje

maso
autor
30. jún 2008

este pred otehotnenim som brala kysleinu listovu a dnes som mala na obed spenatove zemiaciky 😎 takze ja sa snazim hladat v tom celom spektre zeleniny nejaku taku, ktora mi vyhovuje 😀
ja som kedysi opatrovala, teraz si tak privyraba moja sestra 🙂 a co hovori maly, keby si ho chcela nechat v detskom kutiku napr. v Ikei? 🙂

katus79
1. júl 2008

ahojte 🙂
Hanka a kam ho planujes dat?
Maso len pekne papaj 🙂 ja by som vtedy posledny mesiac "zožrala" aj slona 😀

maso
autor
1. júl 2008

Ahoj Kati, mimochodom, kam sa chodievate kupat v lete? Na Kosariska? Alebo co je tam tak blizko?

hana033
1. júl 2008

Zuzka, no v detskom kútiku deťúrence berú až od troch rokov, čiže malý ešte nikde sám nebol, v materských centrách len so mnou. Ale keď sme boli na zápise v škôlke, odišla som s riaditeľkou, kvákali sme asi pol hodinu a on si ani nevšimol, že som odišla. Dúfam, že škôlka zaberie ináč, ako suseda. No a mala som študentku na opatrovanie, s tou išiel bez problémov. No so susedou si asi moc nepadli.
Do škôlky je zapísaný tu v Tomášove.
Pekný dník Vám babenky

katus79
1. júl 2008

Zuzka no chodievali sme a budeme chodievat...teraz mame pauzu 😝 😀 Ale inak tie Kosariska, Senec, Velky Biel...no my sme vacsinou vzdy prisli okupali sa isli domov, niekedy aj 2x. Muž sa nerad poti na slnku a vzdy sme brali aj "psicu" 🙂 Na rok snad budeme nejaky bazenik na dvore, duuufam 😵
Hanka tak fajn ze vam ho vzali. Jednej mamine synčeka čo viem nevzali, vraj je plno 😕

hana033
7. júl 2008

katuš no však aj tu boli ofuky, lebo ešte nemáme trvalý pobyt, tak si riaditeľka vraj od primátora vypočula svoje, ale do septembra to dúfam všetko vybavíme a ten tp už tu budeme mať, aby sme nemali problémy. Ale primátor u nás doma bol, predtým, ako podpisoval prihlášky a ja som mu o tom našom pobyte hovorila, tváril sa, že rozumie a je všetko ok a pred týždňom mi volala pani riaditeľka mš, že jej kôli Adamkovi robí problémy. Ale potom sa neozvala, tak dúfam, že ok. No teraz nemáme ani schránku, lebo robíme plot, tak by som sa tam asi mala zastaviť, čo a ako nakoniec bolo.
Zuzi ako?

maso
autor
21. júl 2008

Caute baby,
com sa nejaky cas neozvala, boli sme na dovolenke 🙂 no a mam nejake novinky, cakame totiz chlapceka a uz citim pohyby 🙂

katus79
23. júl 2008

Zuzka ahoj, aspon ty udrzujem tuto temu pri zivote 😀
Takze nasa Peta bude mat kamoša Branka, super 🙂 Ako si inak citis? ja som spala aj nastojaka 😀

hana033
23. júl 2008

Zuzi tak blahoželám, ja som sa dozvedela čo čakáme až v termín pôrodu, preťahovala som 10 dní,tak len tak málo sme to vedeli dopredu.
Ako bolo na dovči?
Katuš ty čo nové?
Ja robím DPH, tak nič nestíham no a toto počasie no ide ma poraziť. A mám tu neterku, tak zajtra niekam vybehneme.
Pekný dník prajem

maso
autor
24. júl 2008

Caute,
ja sa citim celkom v pohode, ale v noci spavam v pohode 10 hodin 😀

Hani, vecicky ste kupovali univerzalne alebo az po porode? Inak na dovolenke v pohode (kuknite moju machersku fotku v plavkach, mam ju v albume 😎 ) uzila som si more 🙂 Hlavne dufam, ze pocasie sa umudri na vikend lebo ideme na grilovacku 🙂

hana033
28. júl 2008

Ahoj, vecičky som nakupovala fakt uni zelená, biela, žltá, kočík som kúpila modročervený, tak tak nejako no a na modrú sme prešli až keď sa narodil.
Videla som fotku, super. Ja som vlastne teraz po 3,5 rokoch konečne opálená.
Dnes som bola u zubárky a musela som odísť, lebo malý si vopchal hlavu do tých priestorov medzi paličky na bránke a nedal sa utíšiť. Tak mám jeden zub boľavý, druhý obrúsený, nemôžem ani piť, ani jesť a takto si veselo budem fungovať do stredy, a potom s tým druhým do ´dalšieho piatka. (nemala som ho kde nechať, tak bol s mojou neterkou so mnou). No parádička paráda.

maso
autor
5. aug 2008

Hani,
to ma mrzi, ze ste tak dopadli, ked si si chcela dat spravit zuby ... ale je to trosku aj smiesne, ked je taky vymyselnik 😀 😉
Inak, nevies, co nove s kafilerkou? Som bola na stranke a je tam oznam ohladom oznamenia z Obvodneho uradu zivotneho prostredia, ktory je k nahliadnutiu, len myslim, ze ked nemam trvaly pobyt, tak mi nic k nahliadnutiu nedaju ... preto sa pytam, ci nevies, ako to dopadlo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre