Tomášov - je tu niekto odtiaľ?

maso
10. jún 2008

Som zvedava ... 🙂

hana033
6. aug 2008

Neviem, ako to dopadlo s kafilérkou, tiež som našla len ten oznam, že je možnosť nahliadnuť. Ale ani sa tam nejdem ukazovať, primátor si predsa len zavolal drahého na koberec, že sú tam sťažnosti, že riaditeľka prijala nášho Adama a sú tam rodičia, ktorí tu bývajú vraj 20 rokov a ich deti nezobrala (podotýkam, že všetky boli o pol roka mladšie a preto ich nezobrala) a teda vraj ak chceme, môžeme ho dať do maďarskej triedy. No rozhodli sme sa, že ho tam nedáme, pretože malý nevie ani slovo po maďarsky, dokonca aj slovensky rozpráva veľmi málo a ja potrebujem, aby sa rozvíjal, nie stagnoval. Tak ja vlastne vôbec neviem, či máme škôlku, alebo nie, pretože potom som volala pani riaditeľke a ona povedala, že ona svoje rozhodnutie nezmenila a teda Adam miesto má. Som z toho na nervy, pretože nutne potrebujem malého niekam dať. A opatrovateľky sú tak strašne drahé, že keď už nedostanem ani materskú, potom neviem, neviem.
No a zuby mi dorobia až zajtra.
No malý je výmyselník, včera sa napil bublifuku. Uf som prežívala šoky. Ale našťastie nič, ani ho len neprehnalo. No je to taký nezbedník môj 😎

hana033
7. aug 2008

hurá hurá, mám urobené zuby.A malý je chorý, dnes sme boli u lekárky.
Ale rada tu sama so sebou pokecám. Kde ste všetky? 🙂

maso
autor
7. aug 2008

😀 😀 ten bublifuk ...

to so skolkou je sila ... drzim palce, jasne, ze ho nedas do madarskej triedy, ked madarsky nevie ... 😠

ja planujem zubarku v septembri, dufam, ze mi bude len obrusovat zubny kamen 😅

hana033
13. aug 2008

No tak tie moje nové zuby sú asi na nič., pretože ich mám citlivé ešte aj na chlieb, tak čakáme,či sa to upraví,ak nie, prišla som o zub, o dva nové porcelánové a môžem si dať robiť ďalšie tri. Porazí ma.
Ale aspoň drahý zohnal pre malého vytúžený traktorík, tak dúfam, že v piatok budem vidieť rozžiarené očká ako na vianoce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre