Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

frick
13. jún 2014

Baby našla som ružovú sandálku ADIDAS v hore nad Farským kostolom. neviete kto stratil? Asi dieťa v kočíku podľa dĺžky.

novotnajanka
12. júl 2014

ahojte trenčanky, neviete náhodou o akejkoľvek práci v Trenčíne s pracovnou dobou od 7mej do 16tej? To sa fakt mamina po materskej, či rodičovskej nemôže zamestnať? Tento Trenčín sa mi v tomto zdá akýsi začarovaný ☹

ninka123
4. aug 2014

Ahojte , mam naviac jeden listok na koncert Fragile v piatok 8.8. V Trencianskych tepliciach.. ak by mal niekto zaujem, RP 🙂

davita
22. sep 2014

ahojte baby,Trenčanky a okolie, vy mate sukromku? 🙂 moc popisane tu nemate, vacsinou otazky 🙂 .... kde najdem odpovede? dakujem

daubdoubi
28. sep 2014

Cavte babenky,
chcem sa popytat ake papiere treba povybavovat po porode a za aky cas sa to ma stihnut? Dakujem

fliacik
3. okt 2014

Ahojte, baby! Potrebujem od Vás radu, lebo v TN bývame krátko a nevyznám sa tu. Mám 14-mesačnú dcérku a už teraz sa začínam zamýšľať nad budúcou škôlkou, kde by teoreticky v nejakých 2,5 rokoch mohla nastúpiť. Bývame na Sihoti, takže prioritne zvažujem škôlky v dosahu, aby sme ráno zvládali logistiku. Na webe som zistila, že v TN je veľa súkromných jaslí a škôlok, ale pri ich cenníkoch mi mierne zabehlo 🙂)) Chcela som sa opýtať, aké sú Vaše skúsenosti so škôlkami v TN - s prístupom, jedálničkom, denným programom atď. Určite plánujem aj osobnú návštevu, keď to bude aktuálne, ale za pár minút tam človek nezíska toľko informácií ako maminky, ktoré detičky už v škôlke nejakú dobu majú. Preto uvítam akúkoľvek radu a postreh 🙂 Vopred ĎAKUJEM!

tedina
12. feb 2015

Ahojte baby, nechcete kupit oblecenie pre chlapceka, mam od 3 mesiacov az po 1 rok. Mozte si prist povyberat. Su to pekne, zachovale veci. V pripade zaujmu ozvite sa mi do internej posty a dohodneme sa.

ivetuska10
25. okt 2015

Dobrý deň, ponúkam opatrovanie detí u mňa doma v rodinnom prostredí, viac info na www.opatrovnicek.sk

ketonka
15. jan 2022

@irine Dobry vecer, ďakujem za tento príspevok hoci je už dosť starší..Rozmyslala som dať tam dcéru ale vďaka tomuto príspevku mám jasno v rozhodovaní :( kam ste dali chlapca napokon ?

irine
15. mar 2022

@ketonka dobrý deň prajem, syn chodil potom do súkromnej škôlky Macko v Dubnici (keďže sme bývali v Nemšovej v tom čase) a to bola veľká spokojnosť

ketonka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketonka
5. sep 2022

@irine dobrý deň, neviem ako mám preposlat túto odpoveď mamičke @sonula209 skúsim takto ju označiť . Recenzia na škôlku je ns strane 392

besnidlo
6. dec 2022

@karinkaeich ahoj, este to plati, prosím? Viem, že ide o starý prispevok, ale vravím si ze ved ak je ozaj taka dobra, nemala by dôvod meniť robotu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre