• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

1. apríla 2011 
Ahojte :slight_smile:
uff cari no s tym ti uz neporadim :sweat_smile: uz som totalne osprostela co som doma a s liekmi som na tom mizerne :rolling_eyes: hanba...
a s bastikom to mas super ze pekne rozprava oboma recami :slight_smile:

csiki no to si viem predstavit aky strach ste museli mat :frowning2: hlavne ze to dobre dopadlo...

pierri Jurko je zlaty :grinning: aky je vnimavy :dizzy_face:

my sme dnes doma,teda ja s Matejkom lebo sme sa chystali von ale akosi sa mi ozvala kamoska ze ide ku nam pozriet fotak tak som maleho supla na balkon a tam spinkal :slight_smile: a nakoniec ho aj kupila, jupiiiiiiii len akurat ze som bez fotaku momentalne :unamused:

jeej a v piatok ma byt 20 stupnov :sunglasses:
22. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, vytvorila som zamknutu verziu, tak sup tam
22. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
caute kocky, tak sa ani nejdem rozpisovat az v zamknutej teme ale kde to najdem? no idem hladat
24. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, som tu nova.docitala som sa tu z vasich clankov, ze si viete urcit pohlavie dietata z cinskeho horoskopu alebo coho.
bola by som vdacna, keby ste mi dali vediet, kde to mam hladat, ale.ako sa to robi...
Inak to vestenie s tym prstenom poznam, robila som to viacerym ludom a tie predpovede vychadzaju.
mne nepriklad vychadzaju dvaja chalani/mozem si to robit kolkokrat chcem, stale vyjde to iste/..a aj pri vesteni z ruky mi povedali, ze budem mat 2 deti rovnakeho pohlavia.Takze...nieco pravdy na tom b ude si myslim
1. apr 2011 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok