Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
22. mar 2010

Ahojte 🙂
uff cari no s tym ti uz neporadim 😅 uz som totalne osprostela co som doma a s liekmi som na tom mizerne 🙄 hanba...
a s bastikom to mas super ze pekne rozprava oboma recami 🙂

csiki no to si viem predstavit aky strach ste museli mat ☹ hlavne ze to dobre dopadlo...

pierri Jurko je zlaty 😀 aky je vnimavy 😵

my sme dnes doma,teda ja s Matejkom lebo sme sa chystali von ale akosi sa mi ozvala kamoska ze ide ku nam pozriet fotak tak som maleho supla na balkon a tam spinkal 🙂 a nakoniec ho aj kupila, jupiiiiiiii len akurat ze som bez fotaku momentalne 😒

jeej a v piatok ma byt 20 stupnov 😎

csikike
22. mar 2010

baby, vytvorila som zamknutu verziu, tak sup tam

lara1znk
autor
24. mar 2010

caute kocky, tak sa ani nejdem rozpisovat az v zamknutej teme ale kde to najdem? no idem hladat

janasa82
1. apr 2011

ahojte, som tu nova.docitala som sa tu z vasich clankov, ze si viete urcit pohlavie dietata z cinskeho horoskopu alebo coho.
bola by som vdacna, keby ste mi dali vediet, kde to mam hladat, ale.ako sa to robi...
Inak to vestenie s tym prstenom poznam, robila som to viacerym ludom a tie predpovede vychadzaju.
mne nepriklad vychadzaju dvaja chalani/mozem si to robit kolkokrat chcem, stale vyjde to iste/..a aj pri vesteni z ruky mi povedali, ze budem mat 2 deti rovnakeho pohlavia.Takze...nieco pravdy na tom b ude si myslim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre