Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
24. sep 2009

rhodosbb - ovulku ti vyznaci az po troch zvysenych teplotach (teda myslim), takze teoreticky zajtra - pozajtra. vychadza ti to myslim pekne na 14 DC, nie?
tak nech sa uz teplota drzi len hore a mrcha nech si da prazdniny 🙂

sisa2
24. sep 2009

dzou - nemusis mat 37C na to, aby si bola tehu 😉 takze ziaden stres, vyloz nohy a relaxuj! nech sa drobcek pekne zavrtava.

sisa2
24. sep 2009

groka - zatial ti tusim teplota robi vysoke tatry 😀 ale kedze vies, kedy mas ca. ovulku, mozes byt este kludna.
syr s hranolkami som mala vcera, tiez som na to mala strasnu chut 😉
ako maly? uz je zdravy? v skolke si uz zvykol?

sisa2
24. sep 2009

jani - ty srandujes s patorcatami, ze? 😀 😀 😀
prezite cestu na SK, nech vam to rychlo ubehne!

sisa2
24. sep 2009

michelle, nadenkaa, luci - vy ako???

ja som dnes rano zaspala, takze som nemerala. ale som na zaciatku, takze meranie este o nicom. som doma sama s danielkom, mm je na sluzobke, takze som si maleho supla do manzelskej postele a nejako sa nam dobre spalo 😀 az mi rano bolo luto, ze som musela drobca budit ☹

sharmana
24. sep 2009

jeeej sisa, tak to musí byt super, mat krpca pri sebe, ja som mala v auguste u seba na víkend sestru so synčekom, 3 a pol ročným, no tak som si dala na zem matrac a mm som vyhostila do nášho vtedy ešte rozombardovaného bytu.. no a ráno ked som otvorila oči, tak nado mnou malá hlavička pozerala, synovec ma tak vraj pozoroval dobrých 20 minút.... skoro som ho zožrala z lásky... a na druhý den zas nad hlavou viseli jeho nohy, lebo on ked zaspí, tak vždy krížom cez postel ho nájdeme ráno 😀 😀

michelle
24. sep 2009

ahojte babulky 🙂
sisus, ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342 . konecne sa mi to ostalilo a cakam na ovulku 🙂 ..a ty ako?
sharmiii ahoooj 🙂 ..to muselo byt zlate s tym synovcom 😵 ..ako sa citis?

sharmana
24. sep 2009

ahoooj michelle, cítim sa vynikajúco, fakt, len už som trosku bez energie, lebo musím byt doma na ložku a to nehýbanie sa trochu aj oslabí telo.. tak velmi som chcela aktívne zit, ked budem tehu a nakoniec som skončila na pn... ale akonáhle sa to zmení k lepsiemu, tak sa teším na prechádzky tu okolo Štrkovca, sú tam tie preliezky, vela detí, rada chodím okolo a snívam, ako tam budem raz aj ja so svojim mimnkom 🙂
michelle tak zachvílku ta caká ovu... tfuj tfuj držím palčeky...

sisa2
24. sep 2009

sharmi - krasne si to popisala, presne tak to je 😵 o chvilu to uz budes mat doma ja ty 😉

michelle
24. sep 2009

sharmi tak to je fajn, ked ti nie je zle. inac aj my sa s mm obcas chodime prejst okolo strkovca, hlavne cez vikend... sak.. niekedy by sem sa mohli my dve stretnut, co ty na to? pripadne s dalsimi babulami z ba, aj z neba, ak budu mat cestu... co ty nato? sisus aj ty?

sisa2
24. sep 2009

stretko - jasne, ja som za 🙂 ale stiham len cez vikend, kedze z roboty chodim neskoro. no a cez vikend potom jedine aj s krpcom, ak nevadi

michelle
24. sep 2009

sisa aj ja len cez vikend, tyzden mam rozlietany... a mne teda vobec neva ze s krpcekom, aspon bude veselsie... 😎

sharmana
24. sep 2009

jasne babulky, aj petafr byva v ruzovej doline, tak si môžeme dat stretko, ale musi mi skoncit pn, lebo mm ma nepusti, kym ma lekar nevypise do prace 🙂 a teraz je tak užasne krásne a teplo, tento rok je nádherný september...

sisa2
24. sep 2009

ouky douky! tak dufam, ze nam to vyjde a ze sa pridaju aj dalsie baby 🙂

sharmana
24. sep 2009

inac som ti chcela už minule napisat sisa, že tvoj maly synček ako by z oka vypadol mojmu mm, ked bol mm maly... nie že by som tým chcela niečo naznačit 😀 😀 ale fakt sa podobajú..

michelle
24. sep 2009

sharmi ano, aj peta, pamatam, no neviem, kedy sa vracia na sk...?
sisa sak hodime do placu a zistime... kto secko sa prida 🙂 ..sharmi ako dlho "planujes" pnku? 😕

sharmana
24. sep 2009

no peta naposledy pisala, že jej skončila dovolenka a ide k sefovi.. ale myslela som, že hned ide aj na sk... tak dufam že sa čoskoro ozve...
zatial som vypísaná do stredy, ale ak bude na sone všetko ok, chcela by som íst do práce, budem sa setrit a vyslovene v práci poviem, že zmiernujem tempo... ale o to sa nemusím bát, mám dobrého séfa a berie na to ohlad, jeho partnerka totiž vo februári porodila dietatko a tiez mala kompikované tehu, tak to vie pochopit..

sisa2
24. sep 2009

michelle - tak tebe sa uz ovulka pomaly blizi, co? ja som dnes len 7DC ... ovulka v nedohladne. netusim, kedy moze byt, vzhladom na moj posledny vystrelok 😀

sisa2
24. sep 2009

sharmi 😀 😀 😀 tak to je haluz 🙂

michelle
24. sep 2009

sharmi tak to neni tak dlho... dufam, ze dovtedy budem poriadne "zahniezdena" 😀 a budes sa moc prechadzat 🙂
sisa, no blizi, dufam... mohla by sa zopakovat situacia z minula, teda 12DC, nehnevala by som sa 😉 secko ale sledujem, takze mi urrrcite neunikne 😉 ... a u teba by sa teda nemusela zopakovat minula situacia... inac som pocula, ze prichod ovulky sa da ovplyvnit... zeninym orgazmom 😕 😎 😵

michelle
24. sep 2009

upsss, nie JA zahniezdena, ale ty sharmi 🙂 .........a vlastne... mozno uz aj ja 😕 ktovie 😔

sharmana
24. sep 2009

noo a možno už aj vsetky budu zahniezdené 😀 😀
dufam že ten moj krpec sa tam už zahniezdil dostatocne, vsak sa pomaly ani nehýbem 😀
juj ostala som hladná, ale dnes som nič nevarila, robila som totiž včera vysmážany plesnový syr, mala som mat z neho aj dnes na obed, ale nejaká kočka napísala, že tehu nesmú plesnové syry, lebo tam sa môžem nakazit listeriozou či takým niečim.. super, už 2 krat som to jedla... ale ten moj dr. mi zatial vôbec nic nepovedal, on ako by ani neratal zatial s mojim tehu, hrozny pesimista..

sharmana
24. sep 2009

jeeej vidim že nadenka aktualizovala tabulku 😉

groka
24. sep 2009

sisa=maly je zdravy,akurat vcera vecer zacal pokasliavat a sem tam si kychol,ale uz viem,ze taketo stavy nas cakaju castejsie aj ked to neni nic vazne,ale je zdravy,muz bol po neho v skolke a vraj ani dnes sa nepocikal,pekne papal a spinkal a vcera tiez aj ho pochvalili,teraz isli do mesta kupi detsky mec,asi kupia celu zostavu piratsku sme mu slubili ze ked bude posluchat,papat a nepocikavat sa,asi si to vzal k srdcu,len rano chodi zas s histeriou do skolky dnes mi skoro odtrhol hlavu

groka
24. sep 2009

caute baby mam problem,mm kupil pred chvilou digitalny usny a celovy teplomer a ma to 6 funkcii da sa merat teplota v izbe,teplota mliecka pre babatka,teplota vody na kupanie pre babatka,muz to kupil v obchode ale nejako mu to zabudla predavacka nablokovat a doma sme zistili ze to nema navod a ja teraz neviem ze ci mame mat nejake nastavce ktore musia byt vzdy nove ak meriame v uchu,a ktorym koncom sa meria na cele,lebo logicky viem ktorym mam meriat v uchu,ale na druhej strane je nieco ploche a pod tym je baterka je to krytka ako keby,je t znacka balance hladala som na nete ale vobec nic baby tam nie je,ono to ma aj smajlikov troch je to inak velmi pekne a mne sa lubi,len nechcem aby sme nejaku infekciu dostali ked to budeme pchat do ucha a cim to mam umyvat kedze to moze ist do vody tak predpokladam ze to mozem dat asi pod vodu,ale nechcem to pokazit

neviete mi poradit?

janulka04
24. sep 2009

juuuj, tak mas radost z maleho groka...i ked ja som proti tymto hrackam zbraniam, si myslim, ze dieta sa nicomu dobremu pri nich nenauci, no moj nazor a asi si to aj maly prial velmi, ze?
a s tym teplomerom ti neporadim, nemame taky typ... 😒

sharmana
24. sep 2009

no groka, ved nech ide do tej predajne mm a ukaze to predavacka a vypytajte si blok, ved ak ten vyrobok maju, tak sa nebudu vyhovarat a nech vam daju aj navod 🙂

groka
24. sep 2009

sharmana ona mu ten teplomer nezapocitala ja som doma pozerala a na bloku neni ten teplomer,muz vravel ze sa este rozpraval s sbskarom a len hazdal veci do tasky ktore boli uz pri nom,no a ten teplomer asi hodil skor do tasky ako ho stihla nablokovat,neviem ako to bolo len nemozem tam prist a ukazat skatulu,budu chciet mozno vidiet blok a na nom neni ten teplomer takze tak...

sharmana,my mame doma od pistol zec oauticka traktory vlaciky drevenne a aj tomasa vsetko,pistole som nechcela ani ja,ale stalo sa...no ale mece su neni take strasne podla mna,je to chlapec a ked nie ako 3 rocny tak ako 6 rocny priklad sa k tomu dostane myslim k detskym hrackam a podla mna radsej teraz mu kupim ked este neviem co a ako,neskor to zbalim a odlozim v buducnosti nechcem aby sa s tym hral nechcem aby vedel na co to je a ze je to normalne mat doma zbrane,ale s pistolkami sa uz nehra,teraz ma obdobie auticok,vlacikov,kniziek,na logiku hracky

groka
24. sep 2009

na ucho som uz prisla,ale na celo este nie a ani na vodu a ani na tep,aj tep to meria je to nieco ultrafialove

nadenkaaa
24. sep 2009

ahojte 😉 som aktualizovala tu tabulku nasu 😉 inak dnesny moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre