Ako dlho sa budeme snažiť o druhé bábo?

evippa
10. máj 2013

Ahojte,chcem sa spytat o prveho synceka sme sa snazili presne rok a vcera sme sa rozhodli ist na druhe babo a dnes mam ovulaciu je mozne ze by som mohla ostat tehotna?Alebo je tiez predpoklad ze sa budeme snazit dlhsie?Ake mate skusenosti?

fantagiro29
10. máj 2013

Ahoj my sme sa o prve snazili 2 roky....druhe prislo ani nevieme ako 🙂 a mame ich obe do roka takze rozdiel 11 mesiacov

ematko29
11. máj 2013

@evippa my sme sa snažili o obe niečo vyše roka.Ale to neznamená ,že nemôžeš ostať hned.4o myslíš čo ti pri prvému pomohlo?ak nejaké lieky tak je pravdepodobné,že ich budeš brať opäť azašla by som k lekárke ,ale ak nevieťe len tak sa podarilo tak možeš ostať tehotná trebarz aj tento mesiac.Vela šťastia 🙂

snopkulka
11. máj 2013

@evippa je to čiste individuálne, pri oboch deťoch sa nám zadarilo na prvý šup 😉 našim sa zadarilo cca pol roka po svadbe (neviem ako dlho snažilkovali) a pri bráchovi to trvalo až 3,5 roka. Držím ti palčeky, aby to vyšlo rýchlo 😉

monicka79
11. máj 2013

nám sa prvé na prvý šup a o druhé sa snažíme už 2,5 roka a nič ☹

jaja018
11. máj 2013

Nám sa prvá podarila na druhý cyklus a teraz som znovu tehu a tiež sa podarilo na druhý cyklus 🙂

evippa
autor
11. máj 2013

dakujem babenky a vela stastia 🙂

maria.vinea
16. máj 2013

otazocka : tiez by som chcela druhe ale menzes som od porodu mala len raz a to minuly mesiac, teraz mam 38 den cyklu, bolesti v podbrusku a menzes nikde.. myslite ze to moze kolisat po porode kym bude cyklus normalny? chcela by som druhe babo velmi

ewisam
16. máj 2013

@maria.vinea skus navstivit dr. mne pozrela ultrazvukom a povedala priblizny datum, kedy sa to moze podarit...alebo pockaj a urob si tehotensky test... Ked si menzes mala a uz nemas, mohlo sa zadarit

maria.vinea
16. máj 2013

zatial mam test negativny a na ultrazvuk som bola na kontrole asi dva tyzdne dozadu, dr mi povedala ze vsetko ok ale tak uvidime lebo mam bolesti v podbrusku ako pri tehotenstve a podobne ako pri menzese len nic nemam zatial 😒

slavomirarebecca
29. máj 2013

@monicka79 no ved to je hrozne to cakanie aj mi prve na prvy sup a druhe rok aj tristvrte..uz ma na to ani nebavi mysliet ale aj tak sa to neda...drzim palce..teraz beriem inofolik nejake vitaminy ako doplnok stravy zevraj nejaka novinka na 60 dni 36 eur ale uz 40 dni mam za sebou avnic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre