• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no ten moj to nema pripojene na tlaciaren, vezme si so sebou aj fotak, ale neviem ako to odfotim, ci mi to tam stopne, aby som mohla zliezt dole a odfotit to :grinning:
no hlavne dufam, ze tam vobec nieco uvidi uz v tej dutinke:wink:
28. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak mm bude fotit nie?
28. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: uz by sa sharmi patrilo tam vidiet, ty si ako moj predvoj
28. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co teda hovorite ak zajtra ostane teplota nezmenena? a ak teda naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahodou vystupi mam testnut?
28. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm nemoze ist, pracuje... ale skusim sa dohodnut s dr, ze si to odfotim :slight_smile:
no jani, tak dufam ze to bude v pohodke, lebo inac neviem kde sa skryva, lebo brucho mi rastie :grinning:
28. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sharmi :wink: sa uz tesime ked nam ukazes mrnuska :slight_smile:
28. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat papam biely magnum... ze aspon nejaka radost zo zivota :grinning:
28. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja tiez macky nemam rada, len male maciatka, ale ja ju do domu nepustim, maximalne do pivinice, lebo tam su mysi. :wink: Inak bude len vonku v zahrade, chytat mysi. :wink:
Dzou, ak stupne, tak tesni, ak si tehu, test by to uz mal ukazat :wink:Ak bude ta ista, suhlasim s Nadenkou, este pockaj :unamused: Nic ine sa stat nemoze :wink:
28. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj tak to hej ked nebude v dome :wink:
no tak uvidim aj tak najskor klesne a pride mrcha jedna :angry: :angry:
28. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby teraz som sa dočítala, že aj monikapd je tehu. Gratulujem! Kto ešte? Už vás akosi zanedbávam. Naposledy viem o sharmane.
28. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hned po sharmi je janulka :slight_smile: este
28. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi plodna tema, co myslite? :grinning:
28. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej :slight_smile: baby idem len urobit take halusticky do zel.polievky hned som spat nikam neutekajte :grinning:
28. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj janulka???? paráda. Gratulujem. Mojmu bratrancovi sa narodil synček, ale predčasne v 8. mesiaci a má len 2200g chudáčik a je v inkubátore.
28. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, plodna tema, ale len nech sa este dalsie pridaju :wink:
no dzou, ty si taka kucharka, halusky a zeleninova polievka, mnaam, si mi chut urobila, tak posli aj sem :grinning: teraz som dojedla misu zeleninoveho salatu, ale tak som sa s chuti najedla...
ja zas idem hodit sprsku, nech sa mozem uz do pyzamka nahodit..
28. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie take halusky :grinning: ale take halusticky v polievke :wink: ale dala by som si normalne halusky,,,skoda ze tu sa bryndza neda kupit :pensive: dakedy ju maju v tych obchodoch so slov. vyrobkami ale sa hned vypreda...havne poliaci ju vykupia :angry:
28. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si teraz od maminy doviezla....a mm ich neznasa, tak sa mozem nacgat sama s malymi... :grinning: :grinning:
a aj udeny syr ovci a korbaciky...celu cestu sme sa vcera pchali :grinning: :grinning:
veru sharmi...treba treba...cim viac, tym lepsie
28. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja ked som bola doma som nic ine pomalu nejedla len halusky a klobasky a vsetky nase super dobrotky :dizzy_face:
28. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi myslim ze pokial ma babetko 2200 g narodil sa tak v 36 tyzdni tak je to v pohode/som s nimi aj robila/ :wink: aj ja som sa narodila predcasne v 36t a som tu a som v pohode :slight_smile:
sharmi zajtra drzim palce :wink: budes vidiet krasnu fazulku v brusku :dizzy_face:
28. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nadi? ty si vyucena sestricka?
28. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vyucena :wink: :slight_smile: aj s cervenym diplomom :grinning:
28. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak vies ako som to myslela :wink: no ale uz nesestrickujes , preco? no urcite hlavny dovod ze malo penazi, ze?
28. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby zas vypadavam

tak len rychlo mam vajko v pravo co je zazrak a ma takmer 20mm a v lavo mam tiez viac ale su male,momentalne mam sakra bolesti ze zajtra uz vacsie ani nemozu byt a to vraj ovu nastane zajtra alebo pozajtra
28. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka vytaj :wink: no tak gratulujeme ku vajicku :wink: a preco je to zazrak ze mas v pravo?
28. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou hlavny dovod bol ze som sa vydala a prestahovala z ba do ZA a tu som nezohlanal pracu tak robim s mm vo firme :wink:
groka mozes mi prosim do ip pisnut tvoje udaje do nasej tabulky :wink: inak aj ja budem mat ovu asi zajtra alebo pozajtra :grinning:
28. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj takze uz chapem...lebo sak to je ako poslanie nie? :slight_smile: no muselo to byt zaujimave robit s babetakmi...takze si robila na porodnom?
28. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez ma uz boli vajo :wink: ale podla ovu testu dnes este nie ale zajtra bude podla mna uplne vyrazna no uvidim aj podla teploty groka zazraky sa predsa u nas v teme deju na pockanie same krasne zazraky splodenia :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou na jednotke intenzivnej starostlivosti pre nedonosene babetka a strasne mi to chyba :pensive: :pensive: :pensive: ved minuly tyzden ako som bola v ba so msi isla do roboty popestovat babence a bolo to uzasne zasa citit tie male vonave telicka :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nadi keby sa tak jeden zazrak stal aj mne a teplota zajtra vyskocila :wink:
28. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou drzim strasne palce a uvidis ze to bude krasne prekvapko zajtra :dizzy_face: moc budem na teba mysliet :slight_smile:
28. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok