Odložte mobil. Prežite deň offline.
PEKNÚ NEDEĽU, PRIATELIA!
Vypnite aspoň dnes mobilný telefón a vychutnajte si krásny letný deň sami so sebou, s rodinou, s priateľmi. Nie je nič krajšie ako počúvať spev vtákov, pozerať sa na blankytné nebo, ležať na voňavej tráve a len tak byť.
Sociálne siete nás neurobili lepšími, skôr naopak. Navrhujem preto, aby sme sa pokúsili byť jeden deň v týždni opäť ľuďmi. Vypnime tú malú krabičku a ponorme sa do aktivít, ktoré nám robia naozajstnú radosť. Uvidíte, že večer sa budete omnoho viac usmievať, ako je tomu práve teraz. Nebuďme otrokmi systému, buďme ľuďmi. S otvoreným srdcom, s čistou mysľou. Ja sa o to dnes určite s radosťou pokúsim. Krásny letný slnovrat, priatelia!
☀️☀️☀️
L.M.
Ja som v praci a bez mobilu by som umrela nudou.Tak aspon toto mi pomaha urychlit cas.
A ty si tento príspevok poslal na korešpondenčnom lístku?
robím pravidlne 😂 a na dovolenke to vyhrotím aj na tablet, tv
čokolvek s displejom
Boze, ake ste odporne. A takto vychovavame deti.
Nejak ti to nevyšlo. O 12,12 písať, aby sme boli dnes bez mobilu. To sa už nepočíta.
A k tvojej prosbe...my to bežne takto praktizujeme, vždy, keď je manžel doma. Ráno mobily necháme doma a vrátime sa večer. Berieme jeden pre prípad núdze..ale zatiaľ sme nepotrebovali. Preto nemáme ani žiadne fotky, videá, ale priznám sa, ani nám to nechýba. Teraz v júli ideme na 2 týždne na dovolenku, už sa tešíme, kedy zresetujeme mozgy 😄
To je nejaká provokácia. Budeme žiť bez internetu ako nejaky asociáli. A čo nabudúce? Nepiť alkohol každý deň ? Nemať sex každý deň ? Nepiť vodu každý deň ?
Ja si davam raz za mesiac vikend offline..Za mna super rada, len tu na MK su zavislacky
Ja som v praci a bez mobilu by som umrela nudou.Tak aspon toto mi pomaha urychlit cas.
@anonym_5eaadf chápem, veľa ľudí to tak má ...
A ty si tento príspevok poslal na korešpondenčnom lístku?
@anonym_323a0f nie, poštový holub moja 😝
To je nejaká provokácia. Budeme žiť bez internetu ako nejaky asociáli. A čo nabudúce? Nepiť alkohol každý deň ? Nemať sex každý deň ? Nepiť vodu každý deň ?
@anonym_57e727 nie, nepochopila si to. Len si treba niekedy od elektroniky oddýchnuť. To neznamená žiť bez internetu.
Nejak ti to nevyšlo. O 12,12 písať, aby sme boli dnes bez mobilu. To sa už nepočíta.
A k tvojej prosbe...my to bežne takto praktizujeme, vždy, keď je manžel doma. Ráno mobily necháme doma a vrátime sa večer. Berieme jeden pre prípad núdze..ale zatiaľ sme nepotrebovali. Preto nemáme ani žiadne fotky, videá, ale priznám sa, ani nám to nechýba. Teraz v júli ideme na 2 týždne na dovolenku, už sa tešíme, kedy zresetujeme mozgy 😄
@anonym_122b6e výborne to doma robíte s tými mobilmi.
Ja si davam raz za mesiac vikend offline..Za mna super rada, len tu na MK su zavislacky
@anonym_74323e ono, áno - závisláčky + veľa hlúpych žien, ktoré nechápu ani základné veci.
@neviete moj priemerny cas na mobile 1-2h/denne myslim, ze ma nerobi horsim clovekom 😂 zase netreba to prehanat, ze mobil a socialne siete su zlo. Navyse ty si to pridal kratko po 12 a este pred 15 si reagoval takze rada od niekoho, kto sam sa tym nechce riadit? 🤔 😂
Ja si pravidelne robím dni bez mobilu. A vtedy aj keď mi pískne messenger len zrolujem z lišty či to je niečo dôležité a ak nie, odpíšem až potom .
@anonym_2ce4b2 áno, ale stihol som už trh, aj som sa bol okúpať + so psom vonku. To bolo bez mobilu.
@neviete a teraz si mi ako odpisal? Silou mysle?
@anonym_2ce4b2 áno, aby si sa zamyslela a aj ľudia. treba si dopriať pokoj od mobilu.
@neviete tak preco si ty na mobile??? 😄😄
@neviete moj priemerny cas na mobile 1-2h/denne myslim, ze ma nerobi horsim clovekom 😂 zase netreba to prehanat, ze mobil a socialne siete su zlo. Navyse ty si to pridal kratko po 12 a este pred 15 si reagoval takze rada od niekoho, kto sam sa tym nechce riadit? 🤔 😂
@anonym_eaf6c9 1-2h denne? uf, gratulujem! ľudia sú na mobile aj 10-12h denne.
@anonym_2ce4b2 nie som, píšem na notebooku 😝
@neviete máš zázračný notebook bez netu


@neviete hlavne, ze si to napisal na socialnu siet 😄😄👍