Anglické pesničky pre deti

sis789
11. mar 2018
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

Spôsobov, ako sa naučiť po anglicky, je veľa, ale aj tak všetci najviac milujeme tie hravé. Takými sú aj piesne. Spievať sa dá o zvieratkách, písmenkách a dokonca aj o častiach tela, čo malých začiatočníkov nielen naučí, ale aj zabaví. Aké sú vaše obľúbené pesničky, resp. vašich drobcov? Budem rada za každé odporučenie 🙂

kale13
11. mar 2018

moj mal rad z youtube hocijake nursery rhymes.. hlavne tie klasicke The Wheels On the Bus, Old MacDonald Had a Farm, Five Little Monkeys, Bingo, Hickory Dickory Dock, Humpty Dumpty, Baa, Baa, Black Sheep, Johnny, Johnny atd..hlavne su v roznom prevedeni, takze vzdy sme nasli rozne a mal zmenu..

laurinka34havranov
12. mar 2018

prippajam sa ku @kale13 v niektorých pesničkách, napríklad Five Little monkeys alebo Humpty Dumpty. Dlho sme hladali kde by sme ich mali nejako po kope všetky a nakoniec sme dostali od kamarátky to pero magicpen a v tej aplikácií ich je dosť, tak sa to vyriešilo samo nakoniec 🙂

kath1210
4. apr 2018

My mame ang kopec oblubenych ale nazvy pisem mozno nie uplne presne: hickory dickory dock, wheels on the bus, rock a bye baby, five little ducks, johny johny yes papa, manamana song ( tento posledny je uuuplne jeho najoblubenejsi🙂)

lavender273
4. apr 2018

Chvalabohu u nas zatial neficia detske pesnicky, 18mesacna hadze po mne ovladac ked ich zapnem :D otazka casu kedy sa to zmeni. Ale vela deti fici na the Wiggles. Na youtube je od nich vela videi.

elzika
4. apr 2018

Uz vyssie spomenute a Row row row your boat, Ring a ring a roses, Round and round a garden, Five little ducks, 1 2 3 4 5 once I caught a fish alive, Five little speckled frogs.... Ale spievam ja, na youtube nepozerame. Nemam nervy hladat verziu, ktora by mi vyhovovala a neiritovala ma 😂 Nastastie malu bavi, ked si spievame a robime actions

themotherknowsbest
19. apr 2018

Jedina, ktoru neznasam je Johny Johny yes papa. Podla mna uci deti, ze klamstvo je v pohode, dokonca je to sranda. Moj nazor.