Baby plávanie v Žiline

dadynka355
20. jan 2013

Ahojte, chodili ste niektorá na baby plávanie v Žiline? Máme polročné bábätko, a rada by som to skúsila, našla som však viacej ponúk a neviem sa rozhodnúť, preto sa chcem spýtať, či máte nejaké skúsenosti a ako ste boli spokojné. Ďakujem 🙂

melodik
20. jan 2013

http://www.bemaslovakia.sk/index.php?strana=11
na baby plávanie som síce nechodila, ale tiež sa určite chystám, no až na jar - zo zdravotných dôvodov, no chodil mi tam starší syn do plaveckej škôlky a veľká spokojnosť!! 🙂 veľa šťastia pri výbere!!

jezurka47
20. jan 2013

my sme tam chodili s deťmi so škôlky. Je to tam veľmi pekné, čistučké, teplá voda a vynikajúce inštruktorky 🙂

babyplavaniebimbi
26. feb 2013

@dadynka355
Dobrý večer prajem, vyskúšajte Bimbi - plaveckú školu pre najmenších. Kurz pre bábätká ako je Vaše začína 5.3.2013 a bude sa konať 1x týždenne.
Bližšie informácie nájdete na www.bimbi.sk 🙂
.Verím, že sa Vám bude páčiť.
Zuzana

mojong
27. feb 2013

my chodime na baby plavanie k pani Konarcikovej a som spokojna a malej sa tiez velmi paci, ked ste zvedave na nieco konkretne pytajte sa kludne 🙂

zubka5
25. mar 2013

aj ja zvažujem možnosti. zaujíma ma predovšetkým čistota prostredia a potom ako to zvládajú deťúrence????? neochoreli po tom kúpaní??? predsa imunita sa len formuje....

daskaa1
12. apr 2013

Ahoj, my sme chodili do Nereusu, kancel majú na plavárni a bazénik za plavárňou pri pizzerii. Bolo to super, čistúčko, teplúčko, ani raz sme neochoreli. Mojim dievčatám sa veľmi páčilo 🙂