Baby salsa v Žiline

zuzanalevik
2. máj 2013

Ahojte mamicky. Pridte si tancom s babatkami v babyvaku alebo v babysatke zlepsit naladu a urobit nieco nenasilnou formou pre Vasu postavu. Ponukam vam skvele cvicenie tancom s Vasim malym detskym partnerom.Deticky su v znamom prostredi v blizkosti maminky, maju pocit bezpecia a citia teplo matkinho tela. Pohupuju sa v rytmoch latinskoamerickych tancov, rozvijaju hudobne citenie a zmysel pre rytmus. Ak mate zaujem, napiste mi.
Zuzana z MC Levik Zilina.

denisenko
2. máj 2013

@zuzanalevik ahoj...pre aké staré dieťatká to je? ....my sme už prekročili prvý rok....

zuzanalevik
autor
2. máj 2013

je to pre babatka od 2 mesiacov do 10 mesiacov, resp. do doby, kym je dieta v babyvaku alebo v babysatke spokojne, a kym maminke nerobi problem vaha jej dietatka.

sunflower87
8. máj 2013

...môžem tam ísť aj keď nie som nejaký tanečný typ?viem tancovať, ale nejaké latinsko americké rytmi tak na to moc nie som... rada by som aspoň nejaké to kilečko zhodila (trebalo by aj viac 😀 😀 😀 ) a zároveň bola s mojím drobcom...

zuzanalevik
autor
10. máj 2013

jasne ak mas chut pridi 🙂 , ucime sa zaklady tancov ako salsa, bachata, merenge ... je to vhodne pre zaciatocnikov a postupne si tie kroky spojime a naucime sa nejaku zostavu. Cvicime aj prvky z aerobiku. Takze sa nemusis nicoho bat a pridi sa pozriet. Cvicime kazdy piatok od 11.00 hod., v MC Levik, Ruzova ulica, Zilina. Je nutne si priniest baby vak alebo baby satku. Budem sa tesit 🙂 Zuzana-0904 388 655

yuta
17. máj 2013

Ahoj Zuzana. Vedela by som niekde zohnať baby salsu na DVD?

zuzanalevik
autor
28. máj 2013

Ahoj , no to netusim ale skusim zistit.

jurischova
3. jún 2013

Dobrý deň, je to len do 10 mes . ??? Syn bude mať 12 mes., ale je väčší .

zuzanalevik
autor
4. jún 2013

Dobry den, no ak synceka vladzete este nosit a nie je to pre vas velka zataz tak mozte. Pridte to aspon skusit v piatok 7.6.o 11.00. hod, tancujeme.( MC Levik, Ruzova ul., Zilina.) Vyskusate a uvidite 🙂 .

katia7
4. jún 2013

tak toto by mohlo byt aj unas hned by som slaaaaaaaaa 😎

kulikula11
16. aug 2017

@zuzanalevik ahoj.prosim ta,chcela by som s malým prist do mc levik.ma 16m.Staci len prist alebo sa niekde treba prihlásiť?