Cvičenie pre bábätka

1. dec 2023

Ahojte, u nás v meste je len jedno cvičenie pre bábätká trvá tri mesiace chodí sa raz do týždňa na pol hodinu a cena je 200€ je to prosím adekvátne? Vôbec neviem koľko bežné stoja takéto veci ide o rozvíjanie motoriky, senzoricke a jazykové schopnosti. Ide o tzv Play wisley oplatí sa to za tú cenu? Ďakujem

kacena4
1. dec 2023

za mna babatko vies rozvijat aj doma nepotrebujes na to vyhadzovat kvanta penazi za cvicenie... za mna je to marketingovy tah, ale ak potrebujes spolocnost kludne

autor
1. dec 2023

@kacena4 ide mi skôr o to že sme stále doma a ako píšeš tá spoločnosť by bola fajn

sun_shine_2020
1. dec 2023

Ahoj, ja som na tam chodila s malou. Ak chces napis mi spravu 😁

kacena4
1. dec 2023

nemat v okoli materske centrum? tam sa stretavaju mamicky poklabosia, deti sa prehraju v inom prostredi... casto je to zadara ci symbolicky poplatok a robia aj rozne kurzy pre deti

autor
1. dec 2023

@kacena4 máme ale bohužiaľ až od dvoch rokov

kacena4
1. dec 2023

materske centrum nie je ohranicene vekom je od narodenia, aj pocas tehu...

autor
1. dec 2023

@kacena4 tak to bude niečo na štýl materského centra, máme tu jedno také miesto ale keď som sa informovala tak až od dvoch rokov a potom máme ešte takú detskú herňu ale na to je dcéra ešte mala

vkatush
1. dec 2023

Ja som bola s malým na playku asi 3x, ale keď mal len pol roka. Jeho to vôbec nebralo, tak sme išli na iné skupinové cvičenia, kde ho to bavilo a plus chodíme po kútikoch. Teraz po novom roku premýšľam, že skúsime zase playko, že čo na to povie.
Kamoška na to chodí s malou od 4m a spokojná a ďalšie kamošky sa chystajú. Ale áno, je to celkom palka, jedno 30 minútové za 25 eur.

Ak nemáš nič iné v okolí, je to okey.
Ale mne viac vyhovuje skupinové hranie, kde má malý už aj socializáciu. Na playku sa to dá v dvojici, niekde aj v trojici, ak si zoženieš parťakov.

nwnw
2. dec 2023

@kacena4 preco si myslite ze doma date dietatu kolektiv? Moj starsi sa naucil rozpravat na takomto kruzku. Doma sam iba s dospelymi, na plavani sa moc nepohral s detmi ale to cvicenie a spievanie detskych pesniciek ho doslova chytilo, lebo deticky boli rovnakeho veku a nemali cas si robit zle. Nastup do skolky bez problemov.
A s materskymi centrami som mala velmi zle skusenosti. Ja sa detom venujem, nikdy som nesedela na gauci a nepila kavicku. No vrchol ked pride dieta opakovane treskne mojmu po hlave dacim a mater kuka a pije kavu dalej a este sa blbo na mna usmeje. Inokedy si pokecali maminky, zabavili sa a dvihli kotvy aj s krpcami a bordel nechali ale ze na prasce!