Cvičenie pre maminky s deťmi v Bratislave

Ahojte maminy nasla som tu niake diskusie, ale chcela by som nieco aktualne, kedze sa aj kurzy menia a podobne...mam problem z chrbticou a kedze nechcem malu stale niekam davat, kym sa si pridem s posilnovne, alebo z niakeho cvicenia chcela by som to spojit...chodi niektora z vas niekam s dietatkom mala ma 19m kde sa pohybete obe ? dakujem
alex31
10. okt 2013
@nikolet_89 ... mozno si tu uz nasla aj moje zverejnenia ale od oktobra sa v nasom klube zacalo cvicenie pre maminky aj nemaminky s tym ze od buduceho utorka zaciname aj so "strazenim" deticiek zienok ktore si chcu zacvicit a maju presne ten isty "problem" ako ty 🙂 .... uvidime ako sa to rozbehne nakolko ohlasy na to boli zatial celkom fajn ... aj ked ja to beriem s rezervou lebo ako sa hovori ked uz pride na lamanie chleba tak .... ale ved uvidime ... zatial so mnou do telocvicne chodi len moj syn (uz takmer 4r) .. je to celkom fajn az na to ze uz sa tesim kedy mi tam zacne chodit aj kocka na strazenie pretoze to je to teraz este stale o tom ze sa chvilu pohra, potom chce piskat, potom zas nieco papat, a potom zas nieco ine kym sa zasa trochu pohra 🙂 ... ale verim ze ked tam uz bude niekto kto sa o to vsetko postara kym ja si zacvicim a budu tam uz aj nejake deticky tak si tu hodku cvicenia naozaj vychutnam viac .... ale aj napriek tomu maleho so sebou stale beriem nakolko ja som dost sportovo zalozena a verim ze aj tymto sposobom k tomu sportovemu zivotu privediem aj svojho syna co sa u neho uz teraz aj trochu prejavuje tak preco ho aj tymto sposobom trochu nepodporit ? minule dokonca s nami poskakoval a tvaril sa ako aj on naramne cvici ... bolo to velmi mile ... ja viem ze uz mam starsieho syna ako ty ale podla mna je to len o zvyku maminiek aj deticiek na tuto "udalost" ... navyse u nas sa planuje podla vekovej kategorie zapajat do cvicenia aj deticky ... aj ked nie som si ista ci vyslovene spolu s maminkou kedze je to skor o tom aby si zacvicila prave maminka ale ak vek deticiek dovoli tak sa v samostatnej telocvicni pre nich pripravia na kazdu hodinu nejake pohybove aktivity tak aby oni len tak necinne nesedeli a necakali kym maminka docvici ... cvicenie by malo byt organizovane, pod dozorom vyskolenych ludi 🙂 tak uvidime ako sa podari ...
nikolet_89autor
10. okt 2013
@alex31 a kde to je ? a cena ? rada by som bravala malu fakt to strazenie a takto naco, ked netreba a aspon aj ona zazije nieco ine
alex31
10. okt 2013
Sme v Kosiciach 🙂
nikolet_89autor
10. okt 2013
@alex31 my v BA :-|
alex31
10. okt 2013
Skoda ... ale verim ze mozno len treba trochu viac "pobehat" po nete a urcite sa nieco take musi najst aj u Vas 🙂 ... ak by som sa o niecom takom dozvedela napisem to tu na MK 🙂
dzudka
10. okt 2013
@nikolet_89 www.dlhacik.sk je to v ba na dlhych dieloch
kubinka1
27. júl 2017
Ahojte, nove kurzy Babyplavania a Babygymnastiky od 3 mesiacov v Bratislave, Klub Plavanie Plutvicka.
Nove kurzy od septembra 🙂 Skusobne lekcie su mozne este teraz v auguste 🙂
www.plavanieplutvicka.eu

Začni písať odpoveď...

Odošli