Darček na 1 rok pre nášho syna

natali0902
27. jún 2018

Ahojte mamičky blíži sa nám prvý rok nášho malého a chcem vás poprosiť o radu čo mu kúpiť na jeden rok keď ma podľa nás všetko ale chceme aby to bolo niečo pamätné ,cenné . Viete mi prosím poradiť poprípade čo vy ste kúpili svojej ratolesti ďakujem za každú radu 🙂

natali0902
autor
27. jún 2018

@lenqua_12325 v ZOO sme 2 krát do týždňa 🙂. Veľmi sa mu páči a v SNV máme super kľudný zoo radi tam trávime čas

lucia147852
27. jún 2018

Naša malá v januári rok. Na narodky od nás dostala bábiku sama si ju vybrala. Ale na Vianoce dostala Fisher price hovoriaci hrniec a stále je to hračka number oné. Láska na 1 pohľad

natali0902
autor
27. jún 2018

Premýšľam o montessori hračkách ..máte ich niekto doma hra sa s tým vaše zlato ?

vandica
27. jún 2018

ja som tiež skôr za praktické a funkčné darčeky. My sme kupili sedačku na bicykel a prilbu, a maly sa neskutočne rád vozí, bol to podla mna super darček. Žiadna hluposť s ktorou sa aj tak nehrá a má to fakt využitie. Ale vy ked chcete niečo pamatne, tak ozaj asi len ta retiazka, aj ked ja som proti takym darčekom pre malé deti, Teraz to nosiť nebude, a ked bude velky tiez si myslim ze to nosiť nebude. To ako ked svokra dala malemu ku krstu zlatu platničku s menom. No načo??? Zbytočne minula nemalé peniaze, lebo silne pochybujem za cca 18rokov budu chalani nosit zlaté platničky, ktoré boli moderné pred x rokmi. A že to je ako pamiatka? No tiež si myslím, že chalan to ako pamiatku neocení, lebo je to proste chalan.... TIež ma nič iné pamatne nenapada. Naozaj tie fotky budu asi naj pamiatka 🙂 alebo aj stará klasická oranžová tatrovka si myslím, že je dobrá pamiatka 🙂

natali0902
autor
27. jún 2018

@vandica sedačku na bicykel a prilbu sme kúpili pred mesiacom a tiež sa veľmi rád vozí 🙂 to je pravda od tej retiazky opúšťam ..no tatrovka je naozaj dobrý nápad na to sme aj zabudli že sme mu ju chceli kúpiť vďaka za pripomenutie 🙂

oliali
27. jún 2018

My sme starsiemu na prvy rok kupili trojkolku smart trike, vyuzili sme naplno, od rodiny dostal pieskovisko (dodnes fici), tatrovku, knihu Prve slova, plastovu dielnu s naradim, voskovky a lego duplo... vsetky hracky stale su a posunuli sa mladsiemu. Mladsiemu este neviem co dame ale rozmyslam nad jednym spolocnym darcekom za celu rodinu, taku preliezacku so smykalkami od smoby alebo little tikes... nevedela by som mu nedat nic, preco by nemal nic dostat len preto ze podedil po bratovi a je druhy? :D

vandica
27. jún 2018

@natali0902 za malíčko 🙂

natali0902
autor
27. jún 2018

@oliali pekne dary ak by sme už malý domček postavený tak určite by sme mu vybrali aj mi niečo na dvor ..ale ešte také dva roky si počká drobec 🙂 a určite aj keď máte druhého treba byť spravodliví k obom detičkám pekne zmyslate 🙂

skjatqo
27. jún 2018

My sme urobili oslavu, lahku tortu z poskotoveho cesta, ovocie co lubi, naucil sa sfukovat sviecku. Dostal tatrovku, pohral sa, schovali sme, potom ju dostal este na vianoce znova a zase sme schovali. Rodina sa s nim vyblaznila, povozili sme ho. A dostal este nejake prkotinky na zjedenie zabalene, lebo rozbalovanie ho bavilo.

denisa098
27. jún 2018

kupte mu auticko take to so zvukom napr macko pu,moze tam aj trubit a aj s nim chodit,je tam drziak a pamatne urobte si krasnu fotku a sup s nou na obraz a zavesit.

beton
27. jún 2018

@natali0902 1r. dieťa netuší, že má narodeniny a ani čo to je a žiadnu hračku kvôli tomu nepotrebuje, keď ich má aj tak dosť. Ako pamätnú by som si urobila odtlačky s dátumom alebo knižku, kde napíšem venovanie k 1r. Ale tú knižku by som mu dala až keď už bude mať dosť rozumu a ju celú nedotrhá. Tak okolo 3r. je dieťa schopné, keď ho v tom podporujete, pochopiť, že má nejaký výnimočný deň.

henikav
8. júl 2018

zalozte mu sporiaci ucet, a sporte pravidelne az do dospelosti, to bude celkom pamatne, cislo uctu mozete dat aj babkam a dedkom, ci zvysku rodiny. Inac na 1 rok je to dietatku ozaj fuk, kludne mu mozes dat auticko do rucky, alebo keksik. Naramcek na rucku preco nie zlaty, mozno mu zostane na pamiatku ako ho nestrati, my sme vsetky postracali a co nie, to nam ukradli zlodeji ked nas vykradli. Inac moje deti normalne tie naramky stale nosili. Ale poviem ti pravdu, my sme nic nekupovali specialne na 1 rok, kupujeme vzdy podla toho co potrebujeme a kedy si na to spomenieme

natali0902
autor
9. júl 2018

@henikav vďaka za odpove sporiaci účet už sme mu spravili 🙂 a darček som vymyslela zanedlho pridám fotku 🙂

timilv
9. júl 2018

Naša bude mať jeden rok tento mesiac. Kúpili sme jej hračku ktorú si v hračkartstve sama vybrala- hovoriaceho psíka. Od nás ako rodičov dostane ešte jesennú bundu a nejaké drobnosti a oblečenie. Budeme jej robiť oslavu, takže plus torta, nejaká grilovačka... Najbližšia rodina sa nás pýtala čo by sme pre ňu chceli, tak každý dostal info, aby sa nestalo to, čo sestre, že jej malá dostala na prvé narodeniny dve trojkolky 😂
Ja viem, že si to ona ešte neuvedomuje, a je jej úplne jedno, či niečo dostane... Ale aj tak by som nemala to srdce jej nič nedať. Na výlety, do reštík atď chodíme aj iné dni, takže narodky chceme robiť takto s oslavou a darčekmi 😄

natali0902
autor
10. júl 2018

@timilv určite áno aj nás má tento mesiac narodeniny my robíme oslavu na chate aby deti malý výbeh pozostáva hračky a praktické dary ako je organizér do auta, cherek's rukávnik, montessori hračky ,tortu a celú oslavu má v Mickey mouse štýle . Verím že všetko dobré dopadne hlavne počasie a aby nebol nervózny keď je viac ľudí pokope tak to nemá rád 🙂

luccki
29. aug 2018

My sme "dali" vstavanu skrinu lebo sme uz prenho potrebovali