Fotíme našich drobcov - skúsenosti s photovia.sk

maja923
28. aug 2014

Ahojte všetci, čo sa venujete foteniu vašich detičiek. Našla som na webe kurzy fotenia online a mám predplatený na mesiac na skúšku aby som nemusela chodiť fotiť ku fotografovi.Je to www.photovia.sk a zatiaľ som spokojná. Máte niekto nejaké skúsenosti s touto službou, či sa oplatí predplatiť aj na dlhšie? Ďakujem 🙂

nastafa155
28. aug 2014

Ahoj,
poznam tuto stranku. Vyhrala som tam mesacne predplatne a som spokojna. Zacinala som ako zaciatocnicka (este ked stranka nefungovala), bola som na par kamennych kurzoch a potom som sa snazila viac menej sama ist nato. No vzdy je nieco, co si potrebujem pozriet, overit alebo skonzultovat to s niekym. Na to su dobre fora samozrejme 🙂 no ale vratim sa k stranke. Pacia sa my tie kurzy za predplatne, ale paci sa mi aj to, ze je tam vela free videi, ktore sa tykaju aj postprocesu. Napriklad uz viem, ak sa robi Tilt shift efekt 🙂

richard81
28. aug 2014

Ahojte, ja mám kúpené ročné predplatné. Pre pracovnú vyťaženosť nemám čas na klasickú fyzickú školu fotenia. Cenovo je to určite výhodnejšie a keď niečomu nerozumiem, pozriem odznova. Hneď mi bolo zrejmé, že na videách pracuje profesionálny tím inštruktorov. Nájde si tam svoje začiatočník, aj profi fotograf. Naučil som sa naozaj veľa nového a môžem len odporúúúčať 🙂 http://www.photovia.sk/foto-kurzy-zadarmo