Hľadáme zubára v Nitre a okoli do 50km

branoazden
6. jún 2018

dobry den viete mi niekto poradit dobreho aj cenovo dostupneho zubara v nitre a okoli nitry do 50 km .NITRA,TOPOLCANY ,NOVE ZAMKY,ZLATE MORAVCE .DAKUJEM

anett63
6. jún 2018

Dobrý deň,skúste Dentim Veľké Ripňany,ja chodím k pani zubarke a som veľmi spokojná.

branoazden
autor
7. jún 2018

dakujem za radu Dentim nepríma novych pacientov mimo trvaleho pobytu velkych ripnanoch .takže smola

branoazden
autor
7. jún 2018

nepoznate niekto zlatych moravciach dobreho zubara

kubko111
8. jún 2018

Dobrý a cenovo dostupný - to sú protichodné požiadavky. Dobrý zubár je vždy drahý. Tak sa rozhodnite čo je pre vás dôležitejšie. Potom poradím.

zuzka1.
8. jún 2018

@branoazden Otrubný, kuk na nete, alebo gasparikova, obaja v ZM

branoazden
autor
8. jún 2018

Dobrý deň milý kubko aby zobrali za trhanie dvoch zuboch a dvoch injekcií 200euro je trosku choré nie? Nehovorím ze lacný úplne stredná cesta. Prečo by dobrý zubar nemohol zobrať za trhanie zubu 50euro alebo za plombovanie jedného zubu do 50euro pre niekoho je aj 50vela pre mňa osobne taka prijateľná suma

branoazden
autor
10. jún 2018

Otruby robí už len Topoľčanoch

branoazden
autor
10. jún 2018

Hľadám zubára nitra, Topoľčany, nové Zámky, Zlaté Moravce, Vráble, Hlohovec dobrého zubára co robí bezbolestne a berie cca do 50euro za jeden zub plombovanie trhanie

skjatqo
9. júl 2018

Skuste Surany Starzyk, tam MDDr. Ivancso. Neodporucam MDDr. Skryp.
Dr. Starzyk robi uz iba protezy.
Maju komplet vybavenie aj zubne CT a ceny prijatelne. My k nim cestujeme.

tatianale
27. okt 2021

@skjatqo smiem sa spýtať, že prečo neodporúčate Dr Skrypa?

skjatqo
27. okt 2021

@tatianale Lebo Ivancso si dal vzdy zalezat aby to cloveka co najmenej bolelo a mal skvelu sestricku. Skryp sa s mojimi zubami velmi netoto, nechcelo sa mu pouzit odsavacku pri aplikacii kyseliny na zub tak mi to fajne zatieklo do hrdla a tak. Pripadal mi ako keby robil zubara na fronte, ze clovek ma byt rad ze ho niekto osetri.
Ale to je moja osobna skusenost. Robil mi niekolko zubov s dobrym vysledkom, len to nebolo velmi prijemne.
Uz sme zmenili zubara, chodime do Piestan k Dr. Kolbikovi. Je vyborny, spoznali sme ho v Suranoch a potom odisiel so svojej ambulancie v Piestanoch.
Malo to aj dalsie dovody. Deti nam vracali prakticky kazdu cestu tam. A mladsi povedal ze on chce iba Kolbika. Do Piestan je rovna cesta a kratsia, tak nemusim cistit potahy alebo skakat z auta a rychlo vyberat dieta zo sedacky.
Vycerpavajuca odpoved.

knihobazar
16. máj 2022

Skúste https://www.kapedent.sk/ ; tel.č.: 0905434083