Hokejová škola Mariana Gáboríka - skúsenosti?

sisaka
8. jan 2019

Máte niekto skúsenosť? Boli ste vy/deti spokojní? Aká je úroveň celého kempu? Sú deti rozdelené na základe veku, či schopnosti? Rozmýšľam zapísať toto leto syna, hľadám akékoľvek relevantne info od ľudí s osobnou skúsenosťou. Ďakujem 😉

biokozmetika
8. jan 2019

@sisaka pridám sa aj ja lebo som zvedavá 🙂 koľko rokov ma tvoj hokejista?

sisaka
autor
8. jan 2019

@biokozmetika môj ma 10 a tvoj? Bol už na nejakom letnom campe? My sa chystáme v lete na Slovensko tak rozmýšľam, že by som ho na týždeň zapísala aby si vyskúšal európsky štýl trénovania. Dúfam že sa niekto ozve...

biokozmetika
11. jan 2019

@sisaka ahoj môj ma zatiaľ len 7 (v lete už 8) a bol na campe už 2x ale vždy to bolo len denný camp v klube, kde trénuje. Tento rok som ho chcela prihlásiť na nejaký mimo mesta aby to mal aj ako tábor. žijete v USA alebo CAN? verím, že ti niekto dá info 🙂

sisaka
autor
11. jan 2019

@biokozmetika žijeme v Kanade, syn tiež chodi len na denne kempy, tých “taborovych” veľa nebýva a syn zatiaľ ani moc o také neprejavil záujem.
Ten kemp Gaborika ma aj možnosť bez ubytovania, tak aj to zvažujeme, záleží od toho, aký dlhy je denný program, čo robia po programe atď. , žiaľ na ich stránke toho veľa popísaného nemajú a ani tu sa nik zatiaľ neozval. Pre nás by bolo výhodou, že je ten tábor medzinárodný, keďže syn po slovensky rozumie, ale nehovorí, takze aj na to sa snažíme prihliadať
Žiaľ vyzerá to, že deti tu skôr drvia futbal ako hokej, keďže okrem teba sa žiadne hokejové mamičky neozvali, pritom som pozerala nejaké videá, vyzeralo, že deti na ten camp chodi dosť veľa...
Ešte raz ďakujem za odpovede a synovi prajem veľa hokejových úspechov a nech mu láska k hokeju vydrží cely život 🥅🏒

roxanna
12. jan 2019

Syn sice nebol, ale jeho spoluhraci chodievaju. Su spokojni. Deti su rozdelene na skupiny podla veku. Trenuju treneri asi z Dukly Trencin, to neviem presne. Treningy su vedene v slovencine aj anglictine. Deti su tam z celeho Slovenska a aj vela zo zahranicia. Program maju hlavne sportovy, lad hned od rana. Chodi tam vzdy aj nejaky znamy hokejista, Gaborik s nimi dokonca hral. Ja by som syna tiez chcela, dufam, ze sa mi podari ho nahovorit.

sisaka
autor
12. jan 2019

@roxanna ďakujem! Zahrať si s bývalými NHL hráčmi musí byt zážitok pre každého... ja syna prehovárať síce nemusím, ale potrebujem zistit, či sa to oplatí, keďže budeme koli tomu musieť obetovať týždeň z našej dovolenky ...

maja24519
6. júl 2019

Dobry den. Tohto roku sme tu boli prvykrat s 10- rocnym synom.Starsi syn bol taktiez hokejista a absolvoval viackrat kempy v Cechach kde sme boli maximalne spokojni.Na buduci rok urcite radsej vyuzijeme ponuky ceskych hokejovych kempov kde je uroven ponukanych sluzieb podstatne vyssia a za nizsiu cenu. Tu malo byt ubytovanie hoteloveho typu a nakoniec deti boli ubytovane na internate. Zaroven doslo k zniceniu osobneho majetku syna a majitel nic neriesil.Boli sme tu prvy a poslednykrat.Urcite sa maju co ucit od inych kempov. A predovsetkym riesit vzniknute problemy k spokojnosti platiacich rodicov.

sisaka
autor
6. júl 2019

@maja24519 ďakujem, dobré vedieť.
Nakoniec sme zrušili cestu do Európy, ideme do USA a do kampu pôjde tu v Kanade, ale dobre vedieť pre budúci rok. Ja od kempu očakávam hlavne, že sa tam dieťa niečo nové naučí a nebude to len nejaká spoločenská udalosť, kde sa v skupine stretnú deti, ktoré ledva korculuju a deti, ktoré reprezentujú krajinu. To je potom ťažké zosúladiť a docieliť nejakú úroveň. Na ich stránke nič nepíšu o zadelení do skupín, minimálnych požiadavkách na hráčsku úroveň, čo ma dosť zaráža a pre mna je to najpodstatnejšia informácia, nie či tam príde bývalý hráč z NHL alebo nie. Ako sa Vám pozdávala táto úroveň? Boli ste spokojní so športovou časťou programu a trénermi? A ešte vás poprosím o tip na ten český kemp. Na Slovensko pôjdeme pravdepodobne budúce leto, nech mame prehľad, keby sme sa rozhodli zapísať ho.

maja24519
6. júl 2019

@sisaka Ano info na webe je nepostacujuce a taktiez ako som pisala ubytovanie na velmi nizkej urovni. Program ktory bol slubeny nebol dodrzany. Deti sa s p.Gaborikom akurat reklamne odfotili a to este za poplatok naviac / najmensia foto za 20 eur a najvácsia za 35 eur/ ale na lade s nimi nebol. Je to len a len biznis a marketing.Nie je to absolutne to co sme ocakavali a v porovnani s Cechmi je to velmi slabe aj co sa tyka trenerskej urovne. Odporucam kemp U Tomasa Hertla /Benesov pri Prahe/ alebo kemp v Ostrave , Opave alebo Ceskej Lipe. Sme velmi sklamani pretoze uz mame s cim porovnavat.

maja24519
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisaka
autor
6. júl 2019

@maja24519 ďakujem veľmi pekne za info, tak toto určite nie! A tiež vďaka za tipy na české kempy, určite sa na to pozriem.