Je lepší X Box alebo Playstation 4?

leoni11
23. sep 2014

Nakoľko som technický antitalent, robím si malí prieskum...čo by ste radšej kúpili a prečo?
1. X Box
2. Playstation 4
Planujeme "Ježiška" a nevieme sa dohodnúť, čo je lepšie, resp. zaujímavejšie...na cene nezáleží.
Ďakujem za každú radu 🙂

vvia
23. sep 2014

Ps4 odkazuje mm :D

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hennyinnsbruck
23. sep 2014

Ps4 . Čo viem od mm je oveľa lepšia..svagor mal xbox potom aj on kúpil ps4. 😀

k_a_j_k_a
23. sep 2014

MM odkazuje PS4 😀 my sme mali aj xBox, ale vymenili sme za PS3.

alexka2011
23. sep 2014

mame ps4 a je uplne super 🙂

slagy
23. sep 2014

Bracho ma xbox, sranda prevelika niekedy 🙂 ps4-neviem posudit ,...ale myslim ze na nom sa daju hrat lepsie veci 😉

miahavash
23. sep 2014

loptu :D:D ale ne srandujem .. PS4 urcite 😀 brat mal xbox dostal PS4 a od vtedy xbox nebol zapnuty 😀

diskutujuci
24. sep 2014

ahoj, jednozančne PS4, už PS3 bol s Xboxom porovnateľný, ale grafika , rozmanitosť a hlavne multimediálnosť PS4 je lepšia. Ale zlé je to, že deti bez dozoru sa ľahko na hry naviažu a budeš musieť stanoviť pravidlá "hrania sa" 🙂

majusqa77
24. sep 2014

u nas sa tusim dva roky dozadu riesilo ci ps(vtedy 3) alebk xbox... ...a vyhralo ps 🙂

alexandra1104
24. sep 2014

Ps4 xbox ma vela vela chyb

viera27
24. sep 2014

NIe je to take jednoznacne. Zavisi co chces hrat. Ak hlavne pohybove hry, tak jednoznacne Xbox. Na jeho kinect nema absolutne kamera ps4 dosah. PS4 je multimedialne nabitejsia + ma lepsiu grafiku a vykon. Na "staticke" hry PS4.

Mrkni Top reasons a podla toho sa rozhodni:
http://www.trustedreviews.com/opinions/xbox-one...

PS: nechapem tie komentare o chybovosti Xbox. mali sme absolutne bez problemov. AJ PSko slapalo ako ma.

atari89
24. sep 2014

My mame xbox one. Strasne zalezi aky druh hier bude hrat.. Ak strielacky a auticka tak PSko ak pohybove tak xbox.