• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde je plávanie bábätiek v Košiciach?

12. októbra 2015 
No, vidis, da sa aj bez toho. Ja chodim bud sama, alebo s manzelom, niekedy mi aj mama pride pomoct, lebo to prezliekanie a vsetko okolo toho, to je narocne. :slight_smile: Ale onedlho by sa mala pridat aj kamoska so synom, uvidime. My tento tyzden asi nepojdeme, lebo som tam prechladla a nechcem nikoho nakazit. Bud. tyzden tiez nic, ideme sa totiz ockovat a potom mala nemoze plavat, takze asi az o 2 tyzdne. Urcite potom napis, ako sa malemu pacilo a mozno sa tam niekedy aj stretneme :slight_smile:. Malej sa paci, ale naposledy ju sestricka uz nesetrila a sups s nou pod vodu, mala spustila rev, aj sa zlakla, tak som zvedava, co bude nabuduce. Snad nebude mat paniku... Drzim palec. :sunglasses:
28. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,tak my sme chori,takze kedy sa na to plavanie dostaneme,netusim :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,vy sa ako mate?
5. máj 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mukky, tak uz sme obe v poriadku, od vcera zase plavame, mala bola strasne zla, lebo uz 2 tyzdne neplavala, ale hovorim si, ze to prejde a musi si zvyknut. Dnes sme boli na kontrole s chrbtom, dr. nas chvalila, ze je tam vyrazny pokrok, tak sa velmi tesim, ze to vsetko ma zmysel. :wink: Takze sa tesime zase na piatok. Vy kedy pojdete? Uz ste zdravi? Napis a pekny den :sunglasses:
13. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supermom ahoj,tak my sme dnes boli prvy krat,manzel bol s malym v bazeniku,aj som mu ticho zavidela :wink: ,sestricka nas pochvalila ze na prvy krat bol super :grinning: ,ale sa mu velmi nepacilo a ani mne ze sa musi potapat pod vodu :frowning2: ,ked sa potopil uz asi 4 krat potom zacal poplackavat a uz sa mu tak velmi nepacilo,manzel si s nim sadol na schodiky ,mali odpocivat a uz mu bola aj zima...ale vraj kazda sestra plave s detmi inak,dnes to vraj bolo samostatnejsie,bola len jedna mamicka a my.A ani sa mi nepaci to liatie vody z vysky na neho :frowning2: neviem co presne ste robili vy...ale inac supwr,malemu aj staremu to urcite prospelo :grinning: ,ideme opat v piatok poobede.To je fajn ze ste uz ok :slight_smile:
19. máj 2009 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.

nemám čas to tu čítať,lebo sa mi budú dietko :wink: ak možte,tak mi pošlite do IP o plávaní.

napr.kde, za koľko a hlavne musím vedieť aj ja plávať??lebo ja neviem :angry: díky
20. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte, mimo temy....ale nepoznate niekto dobru neurologicku v novej nemocnici v kosiciach? alebo aka je dr. tulejova v starej nemocke?

spominana dr molcanova asi nie je neurolog, ze?
6. apr 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. My chodíme za Mudr. Adamovou, nemôžem si sťažovať. Ambulanciu má na detskej polikl. v novej nemocnici. Molčanova je rehabilitačná Mudr. Predpokladám, že sa pýtaš na detského neurológa?
6. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ano, detskeho...adamovu mi neodporucalo par l;udi....a prave mi doporucili dr. bratskeho....boze, snad dobre vyberiem...
6. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte to od ktoreho mesiaca sa moze chodit plavat?
7. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kde aktuálne chodievate plávať? a od akého mesiaca je to tam povolené
19. apr 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V novej nemocnici by som dp bazena nevosla ja a nie s dietatkom, 7 rokov som tam praxovala a hygiena je nulova takze asi radsej priplatit ale ist do kurzov, kde je bazen vyhradeny pre deticky..vNovej chodi f do bazena kadekto...
26. apr 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aktuálne Ťahanovské riadky LAGUNA, plávacie jasle BUBLINKA, p. Bazanová
20. júl 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky mozeme zacat plavat?Mame 3 mesiace?Viete poradit,kde je to naj :slight_smile:
20. dec 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyrelax centrum v Spoločenskom pavilóne
21. jan 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettypo - to baby relax centrum je nieco nove, prosim? co sa tam da robit?
6. mar 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@semiackos odporucam myslava babylook alebo pani antalova na peresi
5. apr 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
Dobry den prajem, mate niekto skusenosti s " plavecké jasličky Bublinka v Kosiciach " prosim http://www.bublinkake.sk/ ? moj mesacny chlapcek sa kruti do C-ecka a nechce sa mu tocit hlavickou do pravej strany. Viete mi prosim niekto poradit? Cvicime na brusku ale radsej sa pozera pred seba a potom iba do lava...do prava je to narocnejsie aj ked mu pomaham..nejake rady prosim Vas?
28. apr 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka760
klast doraz na spravnu manipulaciu s dietatkom (nenosit vo zvislych polohach!), poctivo cvicit, motivovat hrackami vytacanie hlavy do prava, v polohe na chrbte aj na bruchu, na odpocinok ukladat tieta na makku podlozku.
28. apr 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka760 Ahoj, urcite by som isla do Presova - kedysi to bol BabyClub Zuzi a plavali na Diamantovej, odkedy ma pani Lukacova vlastne priestory v Presove, plava uz len tam - KID FIT na Budovatelskej - z Kosic sa tam dostanes jednoducho a co sa tyka starostlivosti o taketo babatka, je jednicka. Vela poradi, do 6 mes. plava vo vani - teda babatko, a ty a ona ste pri vani. Potom idete do bazena. Ja som plavala so starsim pred 6 rokmi a teraz plavam s mladsim (8 mes.). Uzasne je, ze pani Lukacova vie velmi dobre poradit aj rehabilitacne cviky, cvici tam aj fitlopty a je taka akuratne "prisna" na mamicky, ktore davaju na rady babiciek - hopsadla, chodaky, nosice a podobne bludy, ktore kazia detom chrbticu... Sucastou plavania do 6 mes. je tam aj poradenstvo, takze ti ukaze tie sposoby nosenia a ako posilnovat tie partie, ktore treba v tom case. Ako masirovat, dokonca kedysi pred 6 rokmi mi aj radila s prikrmami (je povodne dietna sestra, ale uz roky robi plavanie). Urcite by som si na tvojom mieste zaobstarala knizku od Kiedronovej - Nezna naruc rodicu - to je zakladatelka babyplavania v CR, k nej chodia instruktorky na kurzy...
4. máj 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rik a lucifuk_77...dakujem pekne za odpovede, PO sice nie je daleko ale mame iba jedno auto :slight_smile: tu knizku idem hladat...
6. máj 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulkake ahoj, vies mi prosim posunut nejaky kontakt na to plavanie na peresi u p. Antalovej? pocula som uz na to pozitivne ohlasy, len akosi kontakt neviem najst :slight_smile: dakujem
17. jún 2013 o 11:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa8746
Ahoj ja z maličkou , chodievame v Ke do Baby relax centrum, pracuje tam jedna užasna žena fyzioterapeut :slight_smile: .
Nachádza sa to v Spoločenskom pavilóne na Triede SNP 61. Je tam super :slight_smile: Janka
tel. kontakt : 0903 637 764
Janette Krišaková - fyzioterapeut
11. júl 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ;))my chodíme do baby relax centrum a neviem si vynachvalit-prístup a vyskedky môjho Ivka:slight_smile:ale chcela by som uz ísť v septembri k pani antalovej na peres,neviem nájsť stránku -ma?alebo mi poradite?plava sa v skupine po koľko deti?ci individuálne?a koľko stoji jedno plávanie-kurz?
8. aug 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: mate niekto skúsenosti s plávaním na bankove v kosiciach v centre bublinka? ako prebieha ta hodinka?
27. aug 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim Vas na p. Antalovu kontakt alebo nejaku stranku ? dakujem
18. sep 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby aj mna by zaujimal nejaky kontakt alebo stranka na ten peres :slight_smile: dakujem
@lenkaajko
@chantal333
25. okt 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
25. okt 2013 o 10:52 • lenkaajko
ak by mal niekto zaujem ..... moj syn tam teraz zo skolky absolvoval "predplavecky" vycvik a bol nadseny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

http://www.detskyklub.sk (kliknite na Bazen)
25. okt 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaajko
Ak ešte potrebujete kontakt na p. Antalovú: zraloky@zraloky.sk; 0905929165
1. dec 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, hľadám miesto kde by sme mohli chodiť plávať s 3-ročnou žabkou. Pozná niekto niečo aj pre takéto väčšie deti??
Ďakujem
10. sep 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok