Kde je plávanie bábätiek v Košiciach?

sisa8746
26. mar 2009

Ahojte, neviete mi poradit, kde sa da plavat v KE s malymi drobcami? Popiste mi svoje skusenosti. 🙂

zenabla
3. okt 2014

@fffrida Ahoj. Ja mam tiež trojročného a skúsila som marea klub na plavárni. Jednou z podmienok je, aby im sedela plavecká vesta. Môj je dosť maľučký, takže môžeme chodiť raz týždenne na udržanie kondičky alebo neskôr, keď trochu podrastie. Môj má aktuálne 90cm. Alebo si ich nájdite na nete a zavolajte im, Viktórii Luxovej, nájdete v kontaktoch. Blažka

fffrida
4. okt 2014

@zenabla Ďakujem, už som sa stihla o nich dočítať a budúci týždeň by sme chceli prísť vyskúšať, ale tiež len max na 1 deň v týždni. Tak sa možno vidíme 🙂

lubinka000
3. feb 2015

Dobrý večer, malý sa bude otáčať, ak ho budete klásť na opačnú stranu postieľky. Deti sa radi dívajú smerom do izby- ak ho budete striedať tak sa začne obzerať aj do inej strany.... motivujte ho aj hračkami ...

sisi0211
7. apr 2015

Zdravim vas. Chodi niekto s 3-4 rocnymi detickami plavat v KE? Ak ano, kam? Marea klub? Bublinky?

beadz
20. apr 2015

@sisi0211 my sme chodili do barce - babylook, odporucam, velmi dobre skusenosti

sisi0211
20. apr 2015

@beadz v akom veku bolo dietatko jed ste tam chodili?

beadz
21. apr 2015

@sisi0211, my sme boli 3 a 5, ale chodia tam aj malinke babatka. je to rozdelene do skupin, ked chces, napisem ti cislo telefonu do spravy

sisi0211
21. apr 2015

@beadz napis. Dakujem 🙂

morandia
3. júl 2015

ahpjte.potrebovala by som poradit, syncekovi sa vytvara taka jamka na hrudniku,cize hrudny kos sa mu tlaci zlym smerom,lekarka mi poedala ,ze to zatial nie je nic hrozne ,ale bolo by dobre zacat s malym cvicit , odporucila mi 3lekarky, Dr.Molcanovu, Dr. Salamonovu Dr. Dziakova, ktoru by ste mi odporucili vy? mali ste nejake skusenosti , na ktoru sa obratit ? Dakujem za kazdu radu

lubba75
3. júl 2015

ahojte,ak by mal niekto zaujem,tak mam na predaj za symbolicku cenu 16 ks plienky na plavanie+ 3 ks prebalovacie podlozky...

mravvcek
30. júl 2015

@beadz ahoj. Prosim ta chodili ste plavat do penzionu barca? Bolo to organizovane? Co robili s trojrocakmi? Kolko to cca vyslo a este jedna otazocka kde ajdem o tom info? Prelac ze tolko otazok,ja som pisala priamo do pe zionu a da sa kbjednat den vopred. Je tam hlboka voda? Ci dotiahnem na dno? Dakujem za odpovede 😉

zenabla
12. okt 2015

@mravvcek Ahoj, asi reagujem neskoro, viem, že v Barci je v pohode bazén, len ma klesajúce dno, tak neviem, ci sú mamky len pri jednom kraji alebo....