Kde sa dá stiahnuť Fíha tralala a Spievankovo?

luckaajanko
19. jan 2015

prosim vas poradite mi kde sa da stiahnut bezplatne fiha tralala vsetky casti a spievankkovo???na ulozto to neni:( plis dajte link nemozem to nikde najst....dakujem 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

curious_george
6. feb 2015

@silvia1101 ten prehnitý systém, korporácie a tí najväčší zlodeji v tomto štáte netvoria tieto cenné a pre deti veľmi prospešné veci, ktoré nazývate "prachsprostými mediálnymi súbormi", pokiaľ viem...
ja hovorím o podpore ich tvorcov, pretože oni tvoria pre naše deti. skrývať sa tu za nejaký prehnitý systém, lebo "veď každý kradne" je čistý alibizmus a aj preto to tu vyzerá tak ako vyzerá... choďte si do obchodu ukradnúť rožky, mlieko, maslo... je to presne to isté.

silvia1101
6. feb 2015

@curious_george Netvrdím, že nemáte pravdu, teda aspoň v niečom 🙂 ale štekáte na zlé vrátka. Ste na zlom fóre pán policajt. Iniciujte petíciu za zmenu zákona o sankciách alebo postihoch za tieto činy, iniciujte petíciu o zastavení šírenia týchto súborov na internete a postihoch za zverejňovanie... Tento systém to umožňuje, o tom hovorím. Tento systém to dovoľuje, preto sa to deje... HAWK a úsmev 🙂

curious_george
6. feb 2015

@silvia1101 aha, takže preto, lebo sa to dá a nikto ma za to nedá do basy to mám robiť a nemám podporovať tvorcov... to je výborné, ďakujem za vysvetlenie 🙂

silvia1101
6. feb 2015

@curious_george Niet za čo. Ty si to kúp a iní nech sa rozhodnú, či podporia CD/DVD alebo podporia koncert alebo si to urobia po svojom... Aj slovenská legislatíva sa v 2014 v tejto oblasti sprísnila, ale prečo to nezakázala vôbec, prečo to tvrdo nerieši ?

sozi
6. feb 2015

@silvia1101 nechapem stale, co tu pleties s legislativou. Sak tu ide jednoducho len o slusnost a svedomie cloveka. O nic ine. Kradez ako kradez.

silvia1101
6. feb 2015

@sozi @curious_george Beriem späť chlapci, pozrela som sa na to a torrenty sú trestné. Prijmite moje ospravedlnenie, mala som si to pozrieť predtým.

janina218
6. feb 2015

@curious_george Neviem, preco si oznacil aj mna. Ja to stahovat nechcem, len som odpovedala na otazku. Ja ro mam doma kupene!

curious_george
6. feb 2015

@janina218 prepáč, bolo to omylom.