Kde zoženiem pomôcku k háčkovaniu?

sylvia36
16. sep 2012

Ahojte, potrebovala by som zohnať taký dielik zo stavebnice, s ktorou sme sa hrali ešte ako deti (ročník 1973 :o))) ) boli to také plastové krúžky so štyrmi nožičkami, ktoré sa mohli skladať na seba. V puberte, ked sme sa baby venovali kadejakým ručným prácam, sme na tom robili také štvormo "háčkované" motúziky, Neviete poradiť, kde to zohnať? Stačil by mi jeden jediný dielik, alebo ak by to niekto mal ešte ako pamiatku na detstvo... Veľmi pekne ďakujem.

sanchez81
16. sep 2012

Myslím, že viem čo máš na mysli, aj ja som sa s tým ako malá hrávala. toto by to mohlo nahradiť 😉
http://detskahracka.mimishop.cz/detail.php?zboz...

barborato
20. sep 2012

Ahoj myslis toto ak ano posli adresu mozem ti poslat mame to u mojich rodicov este po mne a sestrach a teraz sa stym harava moj mali.

janie80
20. sep 2012

Nam to oco robil z drevenych spuliek na nite. Len tam nabil 4 male klince a bolo... Ta snurka bola potom taka pekna tenka... 😉

sampo
20. sep 2012

myslim, ze take pomocky na snurky dostat aj v hrackarstve 🙂 ja som zahliadla to, co tu dala @barborato, vcera v nasej skolke, tak rozmyslam, ci sa nemam opytat, ci by mi jedno nedarovali 😀