Krasokorčuliarsky kurz

17. nov 2023

Ahojte, syn ide budúci týždeň na tento kurz a možno blbá otázka ale nevieme čo mu obliecť 😀 pančuchy a tepláky budú malo no oteplovacky veľa nie? Čo ste vy obliekli deťom? Čiapka zimná bunda???

janinah
17. nov 2023

Určite oteplovacky a zimnú bundu,čiapka a rukavice tiež.

slavomira236
17. nov 2023

@janinah oteplovacky najma ak korculovat nevie dobre rukavice ciapka staci tenka ked budu mat prilbu..

janinah
17. nov 2023

@slavomira236 ja to s deťmi už mám dávno za sebou...ale áno,určite treba prilbu,stačí lyžiarska,ale to im hádam povedali

pribinak
17. nov 2023

Ak sa vie trochu korčuľovať tak oteplovacky nie. Stačí softshell Gate, ale určite rukavice a lepšia ako čiapka je kukla

majka1921
17. nov 2023

Na ľade je zima. Dcéra keď chodila, dala som jej termoprádlo a oteplovačky +zimnú bundu a rukavice. Mali to aj nakázané + prilbu. V podstate šla tak ako ju obliekame na lyže. Určite niečo nepremokavé, ak bude padať tak tepláky má za pár minút mokré.

bluka2
17. nov 2023

Tiež som ako dieta chodila a oteplovacky nemal nikto, skôr niečo ako v zime von ist

pininka1
17. nov 2023

Jednoznačne oteplovacky, je tam zima a trocha aj stlmia pády. Naši to mali povinné, aj lyžiarske rukavice a prilby

araavdva
17. nov 2023

Veľa záleží ako vie korčuľovať. Ak nevie tak potom oteplovacky ok. Ak vie tak by som už nedávala. Moja nosí na ľad legíny a mikinu. Na tej má ešte bundu ktorú dá po chvíli dolu keď sa zahreje. Na hlavu prilbu. Pod tu má čelenku. A rukavice.

autor
17. nov 2023

No má 4 roky nikdy na korčuliach nestal, ide prvýkrát preto nevieme veľmi ako ho obliecť 😊 korčule a prilbu mu požičajú čiže tepláky podšité oteplovacky rukavice zimnú bundu a čiapku... Chudák má problém sa hýbať v oteplovackach tak to bude preňho dosť boj 🙈

slavomira236
17. nov 2023

Tak ak nestal nikdy na lade urcite oteplovacky plus sa budu ucit padat a vstavat..

autor
17. nov 2023

@slavomira236 super ďakujem 🙏