Kreatívne workshopy v KE

luckalen
7. jún 2018

Ahojte, zúčastnili ste sa už s deťmi nejakých kreatívnych workshopov? A teraz nemyslím také tie návalové jednorázové akcie v obchodných centrách, kde sa zabavíte tak na 10 min 🙂 Zaujíma ma Vaš názor, skúsenosti, ako na to deti reagovali, o aký workshop a kde išlo. Vďaka

jeanettka
7. jún 2018

Ahoj aj mňa by to zaujímalo

luckalen
autor
8. jún 2018

Chcela by som to porovnať s Kreatívnym labyrintom, https://www.facebook.com/kreativnylabyrint/ ktorý je vo Východoslovenskej galérii. Ten sa organizuje každú druhú nedeľu a deti nielen vytvárajú rôzne koláže a maľujú, ale je to spojené aj s výkladom k výstave.

janage
9. jún 2018

@luckalen tak mi sme chodili aj do lofflerovej galerie tam sa nam tiez pacilo, potom dcera co chodi na keramiku maju 2x za rok program celodenny v sobotu vytvaraju napr. Mozaiku na kvetinac, pred niekolkymi rokmi som pravidelne vtedy so stvorrocnou chodila na sever taky obchod umeleckych potrieb robil na rozne techniky. Min. rok raz za mesiac kniznica na terase tiez vselico, ruze z listov stromov, vianocne ozdoby...v lete tabor remesiel v uluv-e, moje deti radi tvoria a starsia zvlast ja si tiez rada vyskusam nieco nove pre relax, aj ked teda bohuzial nie som extra zrucna😉

janage
9. jún 2018

@luckalen a teraz nedavno sme objavili na sturovej obchodik co robi aj dielne, ale to vyskusane nemam

janage
9. jún 2018

@luckalen a este za mna o kusok lepsie to bolo v lofflerovej galerii ako kreativny lab. aj tam to bolo spojene s konent.prehliadkou. Dolezite je aby bolo dost casu na tvorenie a nam sa rata aj ked sa mozem aj ja ako rodic pridat. Naucit sa novu techniku. A za nas este aby to bola mensia skupina kde lektor ma cas sa venovat jednotlivcom.