Kto zháňa montessori hmatové tabuľky?

mirinka9
24. jún 2013

Mile mamicky, chcela by som pre moju dcer urobit hmatove karticky zo smirgloveho papiera. No, ked kupim 4 smyrglove papiere, asi 3\4 z toho vyhodim. Preto som rozmyslala, ze by som urobila este dve sady a predala nejakym mamicka za cenu nakladov a postovneho (nie za pracu), ide mi o to, aby sa zuzitkoval cely smyrglovy papier a vychadza mi to na tri sady, kedze karton, ktory chcem pouzit mi vystaci pre tri sady. V podstate by sada pozostavala z 10 karticiek, pricom kazde dve by boli rovnake, aby sa dalo parovat (na 4 by bol rozne drsny papier a jeden hladky a na daslich 5 kartickach to iste). Cenovo sa to pohybuje tak, ze 1 smyrglovy stoji asi 1E, co by znamenalo 4 E za smyrglovy papier, plus lepidlo. to by sa rozdelilo 3 (napr. 5:3 je asi 1.6E) to by mohla vyst jedana sada a k tomu by sa pripocitalo postne (je na mamicke, ci by si vybrala obycajne, alebo doporucene) vyrobok by som zaslala na adresu po nabehnuti sumy na ucet. Ak by mal niekto zaujem, prosim ohlaste sa a mozeme sa dohodnut 🙂 aj napriklad na vymennom obchode :D :D (ak by nieco nebolo jasne, kludne sa pytajte) Dakujem 🙂 (pridavam fotku, ako je vyzera original hracka, ja by som to urobila na kartone)

vampgirl
1. okt 2013

Ahoj je to este aktualne?

zuber
18. okt 2013

Platí to ešte? Vedela by som na výmenu vyrobiť niečo iné? Zalaminátovať napr: Rozne zvieratka, predmety atd.