• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kúpiť normálny alebo elektrický klavír?

23. decembra 2015 
@roxi Oprasujem staru klavirovu temu. Ak sa smiem spytat, aky klavir ste napokon kupili, mas s nim uz nejake skusenosti? Malu caka pripravka uz buduci tyzden a tak zvazujeme kupu nejakeho elektronickeho, samozrejme dobry pomer cena-kvalita.
Ja mam hudobny hluch, takze vie niekto poradit, aky by bol najlepsi pre prvacku?
13. sep 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clavinova je super.
13. sep 2013 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evaka napokon sme kúpili yamahu 105, na ZUŠ by to malo stačiť, ak by sa tomu chcela venovať nejako profesionálnejšie, tak potom kúpime niečo ešte kvalitnejšie. Držím teda palce, pri výbere.
14. sep 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxi dakujem krasne za tip :slight_smile:
15. sep 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcete niekto yamahuS03 ?
16. okt 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupovali ste niekto starší klavír? Vyplatí sa to? Ladenie klavíra čo stojí? Potrebujem na hranie pre prváka ZUŠ, nie ako starožitnosť.
16. apr 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorka Dobrý deň ja som ladič klavírov a čitam že potrebujete poradit ak mate zaujem kontaktujte ma kedy kolvek na čisle.0949477331

zavolat mi moze každí kto ma zaujem o klavír alebo potrebuje poradit.
29. apr 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babatko37 najlepšie je či pre prvaka na ZUš alebo pre prosenionala normalni klavír but kridlo alebo piano
umna si možete zakupit klavír uš od 500eur na každí klavír poskitujeme 2roky zaruku
29. apr 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klavíre su po generalnej oprave na každí nastroj poskitujeme 2roky zaruku v ponuke ame viacej klavírov ak mate zaujem kontaktujte ma tel.0949477331
29. apr 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.
Myslím, že by si mala radšej investovať do niečoho nového, budeš s tým mať menej roboty, dlhšie vydrží bez ladenia a podobne :slight_smile: Dnes je už aj možnosť digitálnych pián. Tie nepodliehajú klíme a hlasitosť je nastaviteľná, oi. :wink: Pozerala som ich a dobrú ponuku majú napr. na kytary.cz, skús sa tam popozerať :sunglasses:
26. sep 2015 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hladam navod /manual na pouzivanie/na el. klavir yamaha dgx 640, vie mi niekto poradit, kde by som ho nasla? Dakujem.
25. okt 2015 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.
Ak nie ste tak bohatí, aby ste mohli kupovať lacné veci, investujte do niečoho poriadneho. Určite sa spýtajte priamo v hudobninách, nekupujte niekde cez bazár a vyberte si hudobniny, kde vám nástroj naladia a zároveň kde majú vlastný servis.
4. dec 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.
Určite doporučujem www.kytary.sk. Skvelý výber, profesionáli, ktorí vám poradia, vlastný servis i poistenie nástrojov
17. dec 2015 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.
Ak bývate v paneláku, určite elektrický. Nie všetci susedia budú mať radost z vašej hry :slight_smile:
21. dec 2015 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.
Pre mňa je klasika len klasika a elektrický klavír sa tomu normálnímu nevyrovná. Ale záleží, kde žijete a čo si možete dovoliť
23. dec 2015 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok