Kurzy plávania pre deti - Central Bratislava

kikina84
16. máj 2015

Ahojte, chodite niekto s deckami na toto plavanie do CENTRALU? Ake mate skusenosti s kurzom? od akeho veku je to vhodne? ako to tam cele prebieha? pripadne sem hodte aj ceny..dakujem za akekolvek info 😎

kikina84
autor
17. máj 2015

@kikina84 nikto nic? :(

bbbarunka
17. máj 2015

@kikina84 myslis happykids? Moj 3rocny s nimi plava, ale v inej plavarni. Su skveli, odporucam. V centrale to tusim maju pre deti od 4 rokov.

kikina84
autor
17. máj 2015

@bbbarunka neviem ako sa to vola..len som sa dozvedela ze v centrale su kurzy pre deti a chcela som zistit nieco viac..dakujem 🙂

bbbarunka
17. máj 2015

@kikina84 pozri sa na ihc webovu stranku www.happykids.sk. robia rozne sportove kurzy, ale myslim, ze plavanie v centrale maju na titulke. My sme spokojni. I ked v centrale maju vraj viac deti. V nasom piatkovom kurze ma trener 4 deti, co je super. A k detom ma uplne skvely pristup. Mojho drobca si ziskal asi za pol sekundy.

kikina84
autor
17. máj 2015

@bbbarunka a rodicia mozu byt s detmi na kurze? ako nemyslim priamo pri bazene,ale ci sa da na nich aj pozerat odniekial...dakujem

bbbarunka
17. máj 2015

u nas na majernikovej sa da. treba sa spytat, na webovej stranke maju telefonne cislo

jaaty
17. máj 2015

@kikina84 ahoj, v Centrály robí kurzy happykids. Ako písala bbbarunka, sú skvelí a aj ja ich vrelo odporúčam. Naša Hanka má zajtra 8 rokov a s happykids je v kontakte od 4 rokov, keď chodila do súkromnej škôlky. Naučili ju korčuľovať na ľade, následne na in line korčuliach, tiež lyžovať. Hrávala s nimi tenis a plávala. Najskôr počas škôlky, ale teraz už súkromne. Tiež chodí plávať do Centrálu- každú nedeľu o 10,30 hod.
Odporúčam plávanie nie len kvôli tomu, že sa naučí plávať ale aj kvôli imunite. V mojom fotoblogu (Hanka-ako rastiem), mám dosť fotiek aj z týchto športových akcií.