Maľovanie na textil. Je tu niekto, kto sa tomu venuje?

michalag
11. aug 2011

Ahojte nájde sa niekto kto sa tomuto venuje?
Ja som sice začiatočnik ale snad sa postupne budem zlepšovať

janefonda
2. sep 2011

@cucuriedka samozrejme som myslela -presne nie prsne 😉 😀

janefonda
2. sep 2011

@michalag ako je na tom tvoj scooby???

michalag
autor
2. sep 2011

@janefonda pracuje sa na nom 😉 . Dnes som len zacala nejako som sa nevedela odhodlat a aj tak spekulujem ze to tienovanie tam nedam 😅, nemam odvahu
Neviete mi povedat kde robim chybu? scoobyho som robila hnedou a musela som dat 3 vrstvy inak by mi presvitala bordova

michalag
autor
3. sep 2011

Ahojte tak scooby je hotovy, sice nevyzera ako na obrazku, ale snad casom sa do toho dostanem a odhadlam sa aj tienovat

cucuriedka
3. sep 2011

@michalag hod sem foto 🙂

michalag
autor
3. sep 2011

foto

michalag
autor
3. sep 2011

foto

lussy23
3. sep 2011

@michalag - veď to je ako z obchodu! nádherné

pipera
3. sep 2011

@michalag nadhera. tichp tu zavidim a cakam na farby :D

pipera
5. sep 2011

tak mam prve dielo za sebou, este rozmyslam ci ho premalujem na bielo,ale moc dobre mi nechce prekryt biela farbu /mam farby na svetly textil/ tak rozmyslam,ze to necham takto. zatial som nepouzila ciernu farbu, iba ciernu fixku, som nijaka nervozna z prveho dna syna v skole,tak som sa chcela odreagovat 😀 tak miesto vysnivanej kittynky je na svete ine dielo :D ma sice trosku kryvu vrchnu cast,ale na prvy pokus som spokona :D Urcite bude aj syn. este to prezehlim a v priade neskorsieho vyblednutia premalujem :D

michalag
autor
5. sep 2011

@pipera no vidis 🙂 🙂 🙂 ,ja sice moc na taketo nie som ale hlavne ze sa bude pacit tvojmu synovi 🙂 takže farby už dorazili?

Ja zase hladam nejaky pekny obrazok, ale zatial ma nic neoslovilo ☹ hladam nejaku zirafu alebo zebru

pipera
5. sep 2011

@michalag :D anij a moc niesom na kostri,ale co uz so synom :D malo fliacik a ten je teraz zafarbeny pod okom :D

pipera
5. sep 2011

@michalag ahojky, ukazujem malej vytvorceky co su tu nafotene /malej -9,5 rocnej/ a ukazujem jej aj tvoju kittynku a ze krasna,ale ze preco ma na opacnej strane kvietocek 😀 Aspon viem, ze si na to musim pri mojom vytvore davat pozor 😲

michalag
autor
5. sep 2011

@pipera ten kvietok uz je detajl 😝 😀 , horsie by to bolo s pismenami, cislami

pipera
5. sep 2011

@michalag no mna ten kvietok ani nenapadol a decka ako na to pozerali mala ze pekna,ale cudna, ma opacne kvietok 🙂 deckam su fakt detailisti 🙂
alex ako prisiel zo skoly tak sa mu paci triko, a mam za ulophu namalovat monstre track z ktoreho transformers stiela ohnive sterly 😀 😀 😀 😀
dcera si nasla triko s obrazkom kona ako od maliara, no mozu snivat dalej, asi budem malovat iba najmladsej, ta do toho zatial nekeca 😀

lussy23
5. sep 2011

@pipera - ja som síce na jemnejšie obrázky, ale aj tak veľmi pekné dielo =)

pipera
5. sep 2011

@lussy23 uz sa susi aj kittynka. ale to bude dokoncene az zajtra. musi zaschnut a kedze som jej dala modre saty, je tmava,musim to zajtra nijako vylepsit a prezehlit,ale dnes som zabudla kupit papier na pecenie :(

pipera
6. sep 2011

pridavam moj vecerny vytvor. Dalsie fliacky prekryte :D

lussy23
6. sep 2011

@pipera - nádhera.

lussy23
6. sep 2011

@pipera - načo je vlastne ten papier na pečenie? stále som to nepochopila.

cistko
6. sep 2011

Ahojte, vase dielka su nadherne a veru aj mna nieco podobne laka🙂 ale ja to vsetko potrebujem vysvetlit ako pre debilka 😀 😀 😀 najde sa niektora z vas ochotna co ma kopec casu na rozdavanie a venuje mi kusok z neho podrobnym rozpisom co a ako? 😀 😀
A to som tu sla hladat niekoho na 90dnovku dietu a aha kde som skoncila 😅 😅 😅

pipera
6. sep 2011

@lussy23 dakujem :D cez ten papier na pecenie sa musi ten obrazok prezehlit,ak som to dobre pochopila,aby bola farbe trvacnejsia.

uz je na svete aj elmo na tricku,ale to som si dala. tricko je vrubkovane a dost zle sa maloval.ale 9 rocne body po starsej dcerke je ako nove :D ked vyschne pridam foto

pipera
6. sep 2011

@cistko ahoj,ja som iba zaciatocnik s 3 dielami ale mozem skusit :D
potrebujes na malovanie farby na textil,tie su dva druhy,na svetly a na tmavy textil. ja osobne zatial malujem predlohy fixkov, tarbou a stetcom mi to moc nejde. vymalujes obraazok, kazdu farbu zvlast,musis nechat vyschnut,aby sa ti nerozliali farby , nechas vyschnut, prezehlis cez papier na pecenie a dielko je hotove :D este som tie moje diala neprala,ale predpokladam, ze to budem prat v rukach a susit na snure,nie v susicke.

pipera
6. sep 2011

@majus246 ahoj,prosim ta, od kial si mala sablony tych konskych hlav? najstarsia chce kona, tak zhanam 😀

michalag
autor
6. sep 2011

baby ja som to prezehlovala cez staru plienku asi 5 minut, ja len dufam ze sa mi to nevyperie 😕 , lebo ma porazi 😠

@pipera nejako si sa rozbehla 🙂

lussy23
6. sep 2011

@pipera - fiha toby ma nenapadlo

pipera
6. sep 2011

@michalag cez plienku? to je tiez dobry napad. aspon to mozem prezehlit kym sa dostanem do obchodu :D
elmo je hotovy, susi sa, rozbehla som sa, len neviem ci budem mat dost triciek 😀 😀 😀

michalag
autor
6. sep 2011

@pipera mi hovor ja mam len jedno tricko a jedny biele body v.56 takze malej treba nejake tricka s dlhym tak po vyplate asi pojdem do Kik a kupim par 😝 , tato bude mat radost 😀 😅

pipera
6. sep 2011

@michalag deti som dala do skoly a kym ja pojdem do prece tak sa realizujem kym mala spi. zatial koly malej viroze sme doma a tak do prace zacnem chodit asi az buduci tyzden, zato budem musiet ist tento tyzden do prace v noci :( tak som sa cez den realizovala a oddychovala. mali sme hekticke obdobie. koly malej sme nespali 4 noci,tak som potrebovala nijaku cinnost ako relax 😀

pipera
6. sep 2011

@michalag cim dalej tym viac ma inspirujes tvojim scobym, uz lasujem v skrini maleho 😀 len ked ma flakate triko /co on ma teda dost flakatych/ je s obrazkom alebo nadpisom,tak rozmyslam co s nimi.

zvazovala som batikovanie. neskusali ste to? to by na flaky zabralo :D