Plávanie bábätiek v Liptovskom Mikuláši

jastericka
17. aug 2008

ahojte,

máte, prosím, niekto skúsenosti s plávaním bábätiek v hoteli Jánošík v Liptovskom Mikuláši?
Rada by som tam s dcérkou išla.

jastericka
autor
30. jan 2009

etka, neviem o plávaní v Žiline, na nete som našla len Aquacity v Poprade, skúsim ešte dačo pohľadať na nete, ak by som našla, dám Ti sem link

etka
2. feb 2009

dikesko jastericka 😉

jastericka
autor
3. feb 2009

etka, neviem teda či sa u Vás v Žiline niekde pláva, nič som nenašla na nete, je mi ľúto

nadka01
4. feb 2009

Ahojte kocky.Ak by ste nahodou nemali dnes nic na plane,tak od 16:00-18:00 byva kazdy tyzden v stredu stretko mamiciek a malych deticiek v skolke na Podbrezinach.Kazdy tyzden chodi na besedu niekto iny.Dnes ma byt pani doktorka Kyselova.

goga03
26. feb 2009

ahojte,
chcela by som s malym zacat chodit plavat, neviete kedy zacina v janosiku nejaky novy kurz? a kolko to stoji?
a ake mate skusenosti s plavanim teraz v zime? mna manzel odhovara, ze je moc zima a mam pockat do jari
dik za odpoved

jastericka
autor
27. feb 2009

ahoj goga: nový kurz začal teraz v pondelok, t.j. 23.2. a ďalší teda začne o 5 týždňov. Teraz tam chodí dosť veľa detičiek. My sme už na štvrtom kurze a vôbec to neľutujem. Je to super, moja dcérka je šťastná vo vodičke, aj keĎ vidí ostatné detičky.
Práve v zime to má obrovský význam, lebo sa bábo otužuje, keď sa dobre vysusí, trošku aklimatizuje po plávaní, teda hneĎ by sa nemalo utekať na vzduch a domov, trošku počkať po plávaní dnu, v detskom kútiku, dať čajík, papať a tak ísť domov, dobre obliecť, tak sa nemusíš báť, že bábo ochorie. Kurz stojí 83EUR.

Ideálny čas za 5 týždňov pre Vás začať plávať 😉

Martinka napríklad prvé tri lekcie preplakala, lebo jej bola chladná vodička, ale to sme zistili, že sme ju doma vo veľmi teplej kúpali. Znížili sme teda teplotu vody doma, postupne, nie naraz a potom to už bolo super.

goga03
27. feb 2009

jastericka dik za info, mas prosim aj cislo na tu pani co to vedie?zeby som sa zahlasila.mala som doma niekde letak s tym cislom, ale neviem ho najst ☹
to plavanie je dvakrat do tyzdna vsak? a deti su rozdelene podla veku alebo nie? lebo svagrina ma 12 mesacneho syna a chceli by sme chodit spolu.
vy sa tiez chystate na ten dalsi kurz?

joni
8. apr 2009

jastericka, nevies dat stranku kde budu kontakty na tu pani co vedie kurzy v hoteli janosik? hladam cez google a nic nenachadzam ☹

lubina
8. apr 2009

Aj mna by zaujimali tie kurzy v hoteli Janosi,chcela by som ist s malou ale pocula som,ze beru deti az od 5 mesiacov. Ak mate niekto skusenost napiste.DIk

joni
9. apr 2009

Naozaj neviete?

potokin
27. aug 2011

ahojte baby chystame sa s malou na tento kurz nemate niekto nejake skusenosti ?

michaela_stanislav
19. feb 2013