Plávanie bábätiek v Liptovskom Mikuláši

jastericka
17. aug 2008

ahojte,

máte, prosím, niekto skúsenosti s plávaním bábätiek v hoteli Jánošík v Liptovskom Mikuláši?
Rada by som tam s dcérkou išla.

bambulka026
28. aug 2008

jaja, pustia ta bez problemov, dokonca zan ani neplatis, len ta pani sa nas pytala na plienky na plavanie.

jaja12
28. aug 2008

ok, takze najblisie beriem aj maleho 🙂

lenocka80
6. sep 2008

jastericka ozvi sa mi prosim ta, v pondelok sa zacina kurz plavania, a mam zavolat instruktorke ci ides tiez. Pa

lenocka80
7. sep 2008

Babky tak zajtra zacina kurz plavania, tak ktora ho idete navstevovat?

jastericka
autor
7. sep 2008

ahoj Leni, my, ale neskôr 😀 😀 😀 už sa tešíme

idem uspať malú, lebo reve ako drak 😠

lenocka80
8. sep 2008

Tak babky, prave sme sa vratili z plavania. Je to super, maly ani troska nezamravcal a instruktorka povedala, ze je to prvy kurz, kde ani jedno babo neplakalo 🙂 Sice som ho sem tam namocila trosku viac ako som mala 😀 ked som sa pozerala na cvik, ktory predvadzala, ale inak v pohode. Je pravda, ze trosku je to komplikovanejsie, ked oriadite babatko a chcete sa ist osprchovat vy, tak prave vtedy zacne plakat...tak o toto je to tazsie.

jastericka
autor
8. sep 2008

ahoj Leni, jeeeej, tak super, že ste to tak zvládli, som na Vás myslela 😉

Chcem sa spýtať, či si tam máš kde malého položiť alebo či si treba zobrať autosedačku. Ako sa to robí, ako umyješ aj bábo aj seba? A kde si kupovala tie plienky do vody? A o koľkej sa to začína?
ale som Ťa zahrnula otázkami,že? hehe

bojím už teraz ako to my zvládneme

tak papa 😉

lenocka80
8. sep 2008

jastericka, maleho som polozila ku bazenu na podlozku a ja som sa rychlo prezliekla do plaviek a potom som oriadila jeho, ale som zistila ze je lepsie mat autosedacku aby mohol byt pri mne kym sa prezliekam a potom povyzliekam na tej podlozke jeho. Osprchovali sme sa pred vstupom do bazena spolu, takze to bolo ok. Plienky som kupila v DM drogerii Huggiesky. Zacali sme o 9.00, ale to sme uz mali byt v bazene, takze taku pol hodku pred tym treba prist urcite.
Ono je to potom horsie, ked vyjdes, lebo nemas kde v sprche male polozit kym sa umyjes, tak ja som to urobila, tak ze som najskor jeho umyla, isla som ho polozit na podlozku a poobliekat a potom seba...no len som trpla aby neplakal dovtedy, takze to je take blbe...lebo baby aj plakali...

jastericka
autor
8. sep 2008

booože, to je naozaj komplikované, dík za info 😉

putyna
9. sep 2008

plavanie v janosiku stoji 2500sk

putyna
9. sep 2008

podla mna je najlepsie s dakym na to plavko ist lebo fakt sa nema kto postarat o male kym sa obiekame a dokonca aj pofotit vas ta dotycna osoba moze

putyna
9. sep 2008

leni aj my sme zacali vcera ale az po vas

lenocka80
9. sep 2008

Putyna a bola si prvy krat alebo to uz robite dalsi kurz? Lebo som si vsimla, ze po nas isli vacsie babatka...a vyzera to tam aj celkom na "natresk" 🙂 Takze zaujem je asi dobry.
Ja si tiez myslim, ze by bolo lepsie keby chodili dve osoby s babatkom, ani nie do bazena, ale ked ide o to sprchovanie a prezliekanie. Len koho si zobrat, ked su vsetci v praci...
Ja vo stvrtok berem manzela a ide nas troska pofotit, tak sa celkom tesim, ze maleho postrazi a stihnem sa normalne osprchovat.

putyna
9. sep 2008

no ja som mala tak ocina zo sebou a chodme vsetci 1x aspon mam pocit

putyna
10. sep 2008

hmm leni a o ktorej ste skoncili mozno po vas isli este iny co ja viem heh my sme zacinali o 10:15

jastericka
autor
10. sep 2008

to je sila, že je taký záujem o to plávanie.....aj ja som inak počula, že tá inštruktorka je taká svojská....hm, veď by mala byť sladká ako medík, keď pracuje s bábätkami a my maminy sme predsa citlivé a nemala by byť taká, že kričí 😠

Ale aj tak sa už teším, sem sa s novými infoškami o plávaní, dajte nám dáke užitočné rady, ak budete mať 😉
papa

putyna
10. sep 2008

ja si tiez myslim ze by mala byt milucka dobrucka a nielen k detom ale aj k ich maminam a znamim

lenocka80
10. sep 2008

Tak zatial bola ok... 🙂 Uvidime ako sa to bude dalej vyvijat 😠

putyna
10. sep 2008

noo co ja viem ja som tiez ok pocit nemala

dadis
11. sep 2008

Jastericka, ja si myslim, ze kazda sme asi svojska, nie?...a asi aj ty, ked pises, ze si o niekom pocula atď atď...prečo nenapíšeš za seba priamo, aky si z nej mala pocit? asi si tiez svojska...takto sa ti neda ani v nicom oponovat. Mám ti oponovat v tom, ze si nieco nepocula??...ja som na to plavanie chodila dost dlho, ked pridem do LM, tak budem v plavani pokracovat, ale este ani raz som ju nepocula kricat 😲 ... na koho na maminy? na deti? na personal? btw. ja som tiez svojska 😀

jastericka
autor
11. sep 2008

ahoj dadis: samozrejme s Tebou súhlasím, že sme každá svojská 😉 , áno aj ja 😀 . Som len rada, že píšeš pozitívne o plávaní, pretože sa tam chystám.

Zjavne si nepochopila, ja som len reagovala na príspevok putyny z inej témy - Bábätká a maminy z LM, kde ona práve písala o tom, že ich inštruktorka "zdrbala, že čo už nie sú vo vode"..... asi tak

Prečo by sa mi nedalo v ničom oponovať, sme ľudia, kľudne o tom môžme diskutovať a kľudne mi môžeš aj oponovať a nemyslím si, že slovo "svojská" je urážka, keď ťa to tak nahnevalo, ako som mala dojem z Tvojho príspevku. Veď o tom je tento portál, aby sme písali o tom, čo si myslíme a práve preto som založila túto tému, aby ste tu napísali svoje skúsenosti, pretože chcem tam ísť so svojou dcérkou a ako každá mama, chcem pre ňu len to najlepšie.

A ešte niečo, počas VŠ som chodila na podobné pobyty do hotelu Lesná v Tatranskej Lesnej a starala som sa tam o bábätká a videla som, ako sa majú správať inštruktorky vo vode.

Tak, keď prídeš do LM, dúfam, že sa na plávaní stretneme a môžme si oponovať do očí 😉

Maj sa krásne

dadis
11. sep 2008

Ahoj jastericka, nie nenahnavolo ma to,ale slovo necitala som prispevok putyny z Bábätká a maminy z LM, asi preto, ze z LM nie som 🙂 a ano mas pravdu, svojska nie je urazka, ale asi tebe by sa asi nepacilo, keby sa o tebe v jednej vete hovorilo/pisalo, ze si svojska a ze si kricala...a pritom, predpokladam, ze tieto 2 vyroky spolu nesuvisia, ze? bolo to tak, ze ty si niekde pocula, ze je svojska a niekto iny (putyna)povedala, ze na nu instruktorka kricala...a pisala o tom niekde v inej teme. no a vlastne, ak dobre tomu rozumiem, oba vyroky/skusenosti o danej osobe, mas len sprostredkovane a predsa nemas zabrany vyvodzovat zavery o nej ("veď by mala byť sladká ako medík, keď pracuje s bábätkami a my maminy sme predsa citlivé a nemala by byť taká, že kričí") a porovnavat ich so svojimi skusenostami ("videla som, ako sa majú správať inštruktorky vo vode."). Rozumies co som tym myslela? Takto vznikaju ohovarania a intrigy. Budem rada, ak si ju prides pozriet a potom o nej napises svoj nazor, negativny ci pozitivny - no SVOJ. Ako sama pises "ste tu napísali svoje skúsenosti" a ja len k tomu dodám, nie aby ste tu napisali svoje KLEBETY. Snad chapes, ked mas VS 😀

K putynej skusenosti sa vyjadrim len tolko, jasne ze tu informaciu beriem na vedomie (ved ide aj o moje dieta) a keby ze sa to stane mne, ze na nas instruktorka nakrici (co sa nam chvalabohu nestalo), tak si to vybavim priamo s nou, bud v tom momente, alebo po skonceni, medzi 4 ocami. Potom by som samozrejme napisala aj sem 🙂

Plavat zacnem pravdepodobne v oktobri, tak sa tesim, pa 😎

dadis
11. sep 2008

a prepac za preklepy 😝

jastericka
autor
11. sep 2008

ahoj dadis: v pohode, jasne, ja rozumiem, čo si tým chcela naznačiť a povedať... ani ja nemám rada intrigy a klebety.....

a nevyvodzovala som žiadne závery, ako Ty píšeš, to bolo len konštatovanie, aká by podľa môjho názoru inštruktorka mala byť a to myslím všeobecne, ja som ju neodsúdila a tak podobne.....

Ale som rada, že si napísala svoj názor, ja som tiež za priamu konfrontáciu, mala som to štylizovať asi trochu inak, tak mi prepáč, ak som Ťa tým pobúrila, určite som sa nechcela nikoho dotknúť.

Inak, nemusíš pridávať do svojich viet ten ironický podtón "Snad chapes, ked mas VS" .....
však debatíme normálne....

dadis
11. sep 2008

prepac jastericka, nemyslela som to s tym VS ironicky, chcela som len tu vaznu temu trochu odlahcit, dala som tam aj smilea, ale asi mi to nevyslo. To bude si tym, ze som svojska,niekedy divna, podivna i cudna 😀 - este raz prepac

putyna
11. sep 2008

lenka cau ako bolo na plavku a ako sa vam pacilo v saune???my sme dnes chvala bohu neplakali a celkom sa nam pacilo tak som bola spokojna

lenocka80
11. sep 2008

Cavo. No sauna super 🙂 My sme tiez neplakali, ale aj prvy krat bol bez placu. Ale robime pokroky, uz sa zaujimal aj o hracky vo vode 😀 lebo minule som mu mohla aj neviem co pred nos strcit a "nezajem" Ruky samozrejme stale v past a v ustach... Len vo vanicke, ked ho vecer kupem sa mi zacina nejako moc hybat 😀 Neviem ci si mysli, ze je v bazene ci co... 😀

jastericka
autor
12. sep 2008

ahojte, dadis 😉

lenocka: mi hovor o kúpaní vo vaničke, ja Martinku už vôbec vo vaničke nebudem môcť kúpať, vždy máme mokrú celú spálňu, čo tá robí s nohami 😀

Ale som rada, že Vaše detičky takto reagujú na vodu. A tá sauna je v cene?

lenocka80
12. sep 2008

Hej sauna je v cene...kazdy stvrtok a este aj vyrivka je v cene 🙂

jastericka
autor
12. sep 2008

supiš 🙂