Plávanie bábätiek v Liptovskom Mikuláši

jastericka
17. aug 2008

ahojte,

máte, prosím, niekto skúsenosti s plávaním bábätiek v hoteli Jánošík v Liptovskom Mikuláši?
Rada by som tam s dcérkou išla.

lenocka80
4. okt 2008

no jasne v sobotu moze byt. Aj o tej tretej. som zvedava co to bude. Ja som tam este nebola, tak aj na to sa tesim...hlavne teplota vody ma zaujima 😀

jastericka
autor
4. okt 2008

Leni, si naťukaj www.hotelpermon.sk

Tam som zistila, že vstup je 150,-/osoba a môžeš byť koľko chceš, je tam bazén pre dospelých a potom bazén pre deti do 5 rokov. V bazéne pre deti by mohla byť teplučká voda a aj hovoria tí, čo tam boli, že je tam voda fajn, tak tiež som zvedavá.

boože, vieš, aké mám trápenie s touto mojou drndou malou ☹ . O ôsmej som ju uložila spinkať, o 20.30 už mrnkala, tak šup na prso, o 21.00 mrnkala zase, tak šup zas na prso a zatiaľ spinká hodinku, som zvedavá dokedy

No ani som to nedopísala a plače

musím 😒

lenocka80
5. okt 2008

Hej jastericka ja som citala na Permone toto iste. Tak sa tesim ako bude. Este aj Lilku taham aby isli s nami, tak ze este uvidi, ze sa dohodneme.

lila794
5. okt 2008

Babuse, vyzera to tak, ze pojdeme. Ale ja nemam pre maleho plavky - nestaci ta plienka? 😝
A inak voda je tam teplucka a aj vzduch. Na Permone je paradne, len s dietatom som tam este nebola 😒 a zoberiem aj ten volny listok do Paradisa - kto bude chciet, nech sa tam skusi mrknut, ok?

lenocka80
6. okt 2008

Ahojky Lila. To je super, ze pojdete 🙂 Jasne, ze netreba plavky, teda ja si myslim ze nie, urcite staci plienka.

putyna
6. okt 2008

baby jasne ze vam pre deti staci plienka to maju miesto plavok

jastericka
autor
6. okt 2008

huráá, to je super, že nás pôjde toľko. A o koľkej teda by Vám to vyhovovalo. Nám o tej tretej poobede, ale môžme sa prispôsobiť, veď hádam dáko malú napasujem do toho času.

baby, ja má hrozný problém s plávkami, veď v meste nič nemajú a tie, čo mám doma sú nepoužíteľné, trošku mi z nich vyliezajú cicíky 😅 😝 😀 Poraďte, kde majú plávky ..... ☹
Asi pôjdem holá 😀 😀 😀

lenocka80
6. okt 2008

ahojky. Tak kludne o tej tretej, ja sa budem snazit nejako maleho uspat pred tym, teda aby bol o tretej naspaty. Inak s tymi plavkami je to hrozne. Ja som si tiez musela kupit nove, ale vobec niesom s nimi spokojna, lebo ked mi na ciciky sadol vrch, tak spodok je ako na slona...takze vyzeram ako... joooj to je hrozne. A kupila som ich vedla Veroniky, Andria ci ako sa to vola...

lila794
7. okt 2008

Baby idemeeee! Moze byt o tretej, maly bude, dufam, vyspaty. A plavky? Ved odpadnete, ked ma uvidite 😀 😀 😀 😝 ja veru nove kupovat nebudem. Stretneme sa na parkovisku pred Permonom, ok? Inak, ja to tam zboznujem!!! Tesim sa velmi a Leni, zaucis nas, ok?

jastericka
autor
7. okt 2008

Vidíš, to by ma nenapadlo tam ísť, dík za tip ....ešte si zavoláme v piatok, dobre?

inak, dnes celý deň nešiel kôň 😠 , asi mu nedali sena 😀 😀 😀 😀

lenocka80
8. okt 2008

Joooj babky, super, ze ideme. Sa tesiiiiiime. Inak ja som malemu kupila take speci koleso od 3 mesiacov, tak ho chcem vyskusat 😀 Teda dufam,ze nezacne protestovat vo vode za 5 min. 😝

jastericka
autor
8. okt 2008

Leni a kde si kúpila to koleso, aj my chceme 😝

lila794
8. okt 2008

Marecek, vsetko najlepsie k pol rociku!!!!! 😀 Vsobotu oslavime!!!!! 😀

lenocka80
8. okt 2008

no podarilo sa mi trafit super cenu na MMB za 250 sk, inak minule mi ho jedna babka ponukala za 500, ale nove. taketo to je http://www.harbourdirect.com/Baby-Swimming-Ring... alebo kukni do mojho albumu.

nadka01
8. okt 2008

Ahojte kocky.Zdravim Vas vsetky.Lilka ako sa ma malicky?Sme sa minule len tak kusok strtli pri lidly ☹ Pozeram,ze sa chystate s detickami na permon.Mozno by som aj ja sla.Sofinka miluje vodu a mohla by si konecne clapkat a nerobit doma potopu 😀 😀 😀 Jastericka uz ti malicka vydrzi vonku v kociku?

lenocka80
8. okt 2008

No naslas som aj oficialnu stranku, kde pouzivaju to koleso...adresa je na kolese http://www.swimtrainer.de/de/home/home.php

Nadi pod plavat, bude urcite super 🙂

nadka01
8. okt 2008

ake plienky by ste dali do vody?Normalne,specialne do vody ci nebodaj bavlnene?A ako dlho Vam vydrzia deticky v bazene?

lenocka80
8. okt 2008

Jeej Lilka dakujeme ku gratulacii 🙂 Inak som na to aj akosi zabudla, lebo sme nejaky plany uz druhy den 😝

Nadi treba plienocku do vody, daju sa kupit v DM drogerii, bud Huggies alebo Babylove.

lila794
8. okt 2008

Nadi ahooooj!!! Ale mame sa fajn, az na to, ze aj my sme plani posledne dni - vcera normalne dostal taky zachvat placu, ze som sa bala, ze ma pridu susedia vyhresit. Nastastie su zlati. Taky je furt nervozny a neviem z coho. Leni a noci ako? Ja som prisla na to, ze on, ked sa trosinku preberie a zisti, ze nie som pri nom nalepena, zacne robit bordel. Dnes bol vsak v pohode, len to zaspavanie - pomooooc!

Zajtra skocim do DM kupit tie plienky. Tesim sa!!!

Nadi, podte aj vy! Tiez gratulujeme k pol rociku! Sranda, ze sme sa tu stretli tri z porodky 😀

lenocka80
8. okt 2008

Lilka noci rovnake, ziadne zmeny, ale tiez zistujem, ze ked zaspava a niesom na nom nalepena, tak robi cirkus...len niekedy zaspi sam. Ale co je najhorsie, ked ho mam v noci pri sebe a zaspava, tak si zvykol obchytkavat mi tvar a vlasy...ale to takym sposobom, ze ma skriabe, stipe, sticuje... 😝 katastrofa, a ked mu dam ruku prec, tak reve...

Babky a neviete kolko ma stupnov ten detsky bazen na Permone?

lila794
8. okt 2008

Leni, uplne ako u nas - uz aj do oka mi parkrat pichol. Prave sa zobudil - marisku, ten mi raz nevie dlhsie spat. Ked som vravela dokine, ze mi malo spava cez den - no zvycajne 2 hodiny do dna, tak mi iba povedala, ze bude intelektual - no uchvat. Ale ja radsej chcem, aby mi poriadne spal!!!!!

Neviem, kolko ma stupnov, ale asi dost a vzduch tam je tepluuucky.

jastericka
autor
8. okt 2008

jéééj žienky, ako ste tu toho veeľa popísali 🙂

nadi: ahoj, no my po starom, vaničku z kočíka som už predala, nechala som si šporťák, ale nič moc, malá v ňom vydrží maximálne 20 minút a potom spustí riadny plač ☹ Ako sa držkáte so Sofinkou?

Jééj, to aj Dávidko, aj Marek, aj Sofinka sú rovnako staré bábätká, to je milé 😀

Leni: no, to už asi nezoženiem to koleso do soboty, škoda, ale aspoň ho kuknem na MMB, lebo vyzerá super a za 250,- to je celkom dobrá cena.
Presne to isté robí aj Martinka, aj keď zaspáva, aj keď papá, musí sa ma dotýkať, ručičkou po selej tvári a tak je najšťastnejšia

😀

Neviem, koľko má stupňov voda na Permone, ale môžem tam napísať a spýtať sa, potom napíšem sem.

jastericka
autor
8. okt 2008

toto mi odpísali z Permonu:

Dobrý deň
teplotu Vám neviem povedať ale viem, že je tam dosť teplá voda
S pozdravom
Juríková Lucia
rezervácie
Tatranský Permon, a.s.
032 42 Pribylina 1486

HEHE 😉

lenocka80
8. okt 2008

No super. "Dost tepla voda..." znie dobre 😀

adryana
8. okt 2008

🙂 rada by som isla aj ja s Vami a vymenila si par dobrych skusennosti, ale v sobotu ideme kuk na svadbu, ked bude buduci termin tak dajte vediet , pozdravujeme Evicku s Martinkou 😉

lila794
8. okt 2008

Baby, nebojte sa, na Permone je super, fakt!!!

nadka01
9. okt 2008

Ahojky.
Vcera som vravela manzelovi o nasom buducom vylete na permon a nebol proti.Stale mi vravi,ako by sa siel niekam okupat 😀 Pokial nam do toho nic nevbehne asi pojdeme.kolko je tam vstupne?Jej a este neviem,ci sa zmestim do plaviek 😀 😀 😀
jastericka:
Sofinka a kocik bol od 3 mesiacov oobrovsky problem.Stale mi dvihala v nom hlavicku a vela krat sa stalo,ze som sla domov,mala na rukach a tlaciac kocik.Uz druhy tyzden sme na sportaku a nejak sa jeje tam zapacilo...zatial....za 10 min je tvrda 🙂 vycuvuje a potom zaspi
Sranda je,ze ked uz konecne mozem chodit von s kocikom ,tak nie som doma.Od pondelka uz musim chodit do prace ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lila:
s tym spanim sa to snad spravi.tiez toho moc nenaspime.Doobedu niekedy len pol hodinu a pooobede max. 2.Je ako mala kukucka.V noci sa mi bude od kupania do polnoci kazdu hodinu a len by cickala 🙂
Inak minule som objavila na www.youtube.com super video. Napiste si do toho vyhladavacieho riadku happy hiipo lion sleep tonight alebo gummy bear song....
Sofinka je z toho hotova a stale pokrykuje na medvedikov a hrosikov 🙂

lila794
9. okt 2008

Baby, my s Nadkou uz mame kupene pliienky 😀 sme sa stretli v meste 😀 tato noc bola prisernaaaaa - nevladzem!

lila794
9. okt 2008

Ozaj, vstupne 150 sk na osobu, deti zadara 😉

lenocka80
9. okt 2008

boooooooooze Lilka pises mi z duse...tato noc bola priiiiiiiiiserna, spala som asi 2 hod. dokopy...

My sme dneska mali ist posledny krat plavat, ale sme nesli, lebo maly ma sopliky troska a rano troska zvysenu teplotu. Ale bola som aj v poradni a Dr. povedala, ze sopliky na plavanie nevadia, tak dufam ze do soboty bude ok, co sa tyka teploty.