Plávanie bábätiek v Liptovskom Mikuláši

jastericka
17. aug 2008

ahojte,

máte, prosím, niekto skúsenosti s plávaním bábätiek v hoteli Jánošík v Liptovskom Mikuláši?
Rada by som tam s dcérkou išla.

jastericka
autor
9. okt 2008

Žienky, pomooooooooooc 😢 😢 😢 , my sme zase choréééé, teda Martinka 😢 😢 😢 😢 , som taká nešťastná z toho, veď 4 dni bolo dobre a zasa ju to chytilo.
Aj my máme soplíky, ale hrozne jej tečie z nosa a nemôže dýchať, chúďatko ☹ ☹ , v noci - hrôzna, mi je do plaču.
Aj teplotku má zvýšenú 38, neviem či je to vysoká u bábätiek.....

Zajtra ideme k doktorke, chcem ísť v sobotu na Permon, ale asi to nebudem riskovať ☹ ☹ ☹ , uvidím, čo mi povie doktorka zajtra.

Baby, taaak som sa tešila, to ako naschvál, keď sa človek tak teší, tak na just sa to nepodarí 😢 😢

Musím ísť, malá plače, sa jej nečudujem 😔 😔

lenocka80
9. okt 2008

Jastericka neboj, ved tam ideme len prvy krat. Urcite sa este na Permone stretneme 🙂 Inak my sme tiez chory, tak uvidim ako to bude do soboty, lebo rano mal zvysenu teplotu, tak uvidim co bude.

jastericka
autor
10. okt 2008

tak sme sa vrátili od doktorky práve, malá zaspinkala po odsatí soplíkov a podaní kvapiek do nošteka ☹ . Má aj hrdielko zapálené, takže my v sobotu nejdeme 😢

Snáď sa ešte stretneme pri takejto milej príležitosti, tak rada som Vás chcela spoznať, ale kvôli nám ešte pôjdete, že?

Tak Vám prajem, aby Vám bolo v sobotu na Permone dobre a najmä detičky, aby boli spokojné.

papa 😉 🙂

lila794
10. okt 2008

Baby, ako, ideme, nie? Nadi, Leni - dufam, ze ste zdravi, ked si sa neozvala 😒

lenocka80
10. okt 2008

Babulky, tak my asi nepojdeme... ☹ Marek mal vecer zvyzenu teplotu...a ja mam tiez nadchu a manzel tiez...Zasa aby od nas neochoreli aj vase zlaticka...Joooooooooooooooooooj taaaaaaaaaak som sa tesila.... ☹

vsak este pojdete?

janama001
10. okt 2008

ahojte soplikári vidim ze teraz je chorý asi kazdý. janinke nastastie soplíky tvrali len tri dni a nebolo to az take hrozne aj sme sa celkom vyspali. esteze vymysleli odsavacku 😉 aj ked ja som normalne nevladala s dychom to tahat 😝. pouzivali sme ten libenar ci ako sa to vola a fajn jej to pustilo a vsetko islo von

leni a nejdu vam aj zubky ked ma teplotu? nam este nie. pozdravuj si chlapov

lenocka80
10. okt 2008

Ahoj Janinka, no dr. povedala, ze uz mozno aj zubky pojdu, len ja teraz neviem ci je to choroba od nas, alebo zubky...Lebo Andrej doniesol chripku, samozrejme som ochorela ja a potom zacal soplikovat aj maly...My tiez pouzivame Libenar, ten je super, tiez mu dobre pomaha, uz mam pocit, ze je to lepsie ako vcera. Len skoda, ze to plavanie nam nevyslo. Som sa tesila...nooo fnuk...

Aj ty pozdravuj svoje zlaticka 🙂

lila794
10. okt 2008

A Nadka sa neozyva, tak to vyzera, ze pojdeme sami ☹ leni, tak aspon na kavicku musime niekedy...

Skore uzdravenie vam prajeme a dufame, ze nas sople obidu 😝

nadka01
10. okt 2008

uz som tu.lila my sa yajtra chystame...
poslem ti cislo na mobil do ip

lenocka80
10. okt 2008

Babky tak si to uzite a poriadne to tak okukajte 🙂 A skuste zistit, ak vas napadne, kolko stupnov ma ta voda. Len tak pre zaujimavost 😀

lila794
10. okt 2008

Leni a uz otuzujes maleho? Neboj, zistim ti to - spytam sa plavcika 😀

jastericka
autor
10. okt 2008

ahojte

Leni, tak ani Vám to nevyšlo ☹ , pôjdeme určite ešte. 😉 Ste presne na tom, ako my. Manžel doniesol chrípku, potom ja a nakoniec Maťka ochorela a tej sa to dáko drží..Skoré uzdravenie prajeme 🙂

janama: my máme odsávačku na vysávač, nemusím sa namáhať a všetko krásne odsaje, ako Ty píšeš, chvalabohu, že ju vymysleli 😝

nadka, lila: tak veselé člapkanie 😝 😝

jastericka
autor
11. okt 2008

ahojte, tak napíšte ako bolo na Permone??? Som hrozne zvedavá 😉

nadka01
11. okt 2008

Ahojte kocky.
Tak sme boli dnes s lili na permone.Bolo super.Drobcekom sa velmi pacilo.Vstupne je 150 Sk na osobu a myslim,ze nikto nestopuje ako ste tam dlho.Pri odchode ak idete autom yaplatite za parkovisko 30 Sk za kazdu zacatu hodinu.Urcite ste zvedave na vodu a tak.Je tam jeden veliky bazen a detsky.Voda ma asi okolo 30 stupnov.Malu som po 10 min vzdy vytiahla von,ososila a zohriala a sup naspat.Bola velmi zlatucka a buchala rucickami do vodicky.Vzduch je tam velmi teplucky.Bazen je hlboky asi po stehna dospeleho cloveka.V pohode sme vydrzali hodinu a daco.

jastericka
autor
12. okt 2008

jéééj Nadi, tak super, to muselo byť krásne.....už sa teším, keď pôjdeme aj my 🙂

lenocka80
12. okt 2008

Tak to som rada, ze to chvalite. Ja sa uz neviem dockat kedy pojdeme. Nadi to ti perfektne vydrzala mala na prvy krat....krasne. 🙂

jastericka
autor
12. okt 2008

tak žienky, zajtra začíname plávať v Jánošíku. Mám zmiešané pocity, aj sa teším, aj sa bojím, ako to malá zvládne. Držte nám palce, zajtra napíšem, ako bolo.

Dobrú nôcku 🙂

lila794
13. okt 2008

No Evi, drzte sa. My sme prisli na Permon trochu neskor ako Nadka, lebo krpec spinkal a museli sme tam asi pol hodinu cakat, kym sa uvolni nejaka skrinka 😝 takze sme ani dlho spolu neboli, ze, Nadi? No, mala Sofi bola frajerka v tej vodicke - ta si to uzivala. Davidko bol trochu polepeny, nevedel, co sa to robi, aj do placu mu obcas bolo. Ale ked s nim oco zacal vo vode hopkat, uz bolo dobre. Tiez vydrzal taku hodinku, my sme si pomedzi to aj zaplavali. Vraj tam je 30 stupnova voda, ale urcite bola ohodne chladnejsia. Aj mne v nej bolo trochu zima. Bola len trosicku teplejsia ako vo velkom bazene. Iba vzduch vonku bol teplucky. Takze s malym najskor budeme plavkat u nas vo vani, az potom na bazen.

lila794
13. okt 2008

Ozaj, Nadi, mozes mi napisat, ako sa vola ten gelik na zubky. Sme si to nezapamatali. 😒

lila794
13. okt 2008

Nadi, Evi, hdte foto z plavania.

jastericka
autor
13. okt 2008

ahojte, tak my sme to dnes zvládli, myslím si, že na jedna mínus. hehe

Je to fantastické, maličkej sa zatiaľ vo vodičke veľmi páči, vôbec neplakala, ani vo vírivke, až potom, keď sme sa obliekali plakala hrozne, lebo aj spať už chcela, aj hladná už bola, preto ten mínus.....

Trošku mi trvalo, kým som sa tam zorientovala, čo sa týka prezliekania seba, malej....je to dosť náročné, unavená som hrozne z toho, ale si myslím, že malá bola spokojná a to je hlavné....

Plávalo nás 5 detičiek 🙂

lenocka80
13. okt 2008

Super ze ste to takto zvladli a ze sa malickej paci vo vode. Nech vam to len vydrzi.

Lilka super fotecky mate v albumceku 🙂 A s tou vodou to potom bude asi tak ako v Janosiku...ale pojdeme urcite vyskusat.

lila794
13. okt 2008

No, prave sme to skusali. Napustila som vodu, co bola oooohodne teplejsia ako na Permone a mala len 29, ja som ho v nej vykupala a ani necekol - vysmiaty. Takze tam musela byt chladnejsia, typujeme tak 25. Ale pojdeme aj my - nech sme spolu!

Evi, super!!!!

jastericka
autor
13. okt 2008

veď to Leni, nech jej to len vydrží....uvidíme, ako nám to pôjde ďalej.....

Dnes bola v Jánošíku taká príjemná voda, nebola ani teplá, ani studená, taká letná, ale netrúfam si odhadnúť koľko mala stupňov, ale ani 29 podľa mňa nemala

lila794
13. okt 2008

fuj, tipujeme - preklep 😝 pardon!

jastericka
autor
13. okt 2008

lila, v pohode 😀

nadka01
14. okt 2008

sorry,ze som sa neozvala.Mamka mala narodky vcera a v nedelu sme oslavovali. Lila ten gel sa vola Mundisal gel.Vcera nas zasa boleli zubky a hned jej to pomohlo 🙂 Oste tak tyzden a budeme mat vonku 3 zubok 😀 taka mala myska hryzka 😀 😀

nadka01
14. okt 2008

a tuto sobotu pojdete niekto na permon?My asi ano.Bud.tyzden nebudeme moct a potom budem mat mrchu 🙂 teda dufam 😀 😀

jastericka
autor
15. okt 2008

nadka: my už máme na víkend program. V sobotu ideme kuknúť loss do LH a v nedeľu ku krsnému

Ale ten ďalší týždeň by sme možno išli, ak nič do toho nepríde

Zajtra ideme plávať do Jánošíka, tak som zvedavá či bude malá taká dobrá ako minule 🙂

putyna
15. okt 2008

jastericka a o ktorej to chodite my uz chodime na 9rano heh tak to vstavanie je strasne kedze my vstavame o 7:30 az o 8