Plávanie s bábätkami v Košiciach

timea1985
7. nov 2016

Ahojte,

vie mi niekto poradit kde sa plava s detickami v Ke? okrem babylook...

vdaka

tancik
7. nov 2016

v novej nemocnici sa plave

estela111
8. nov 2016

Ahoj timea, skus UNLP. Info najdes tu: http://www.unlp.sk/index.php?option=com_content...
Ja som tam osobne nebola, no od kolegyne mam pozitivne referencie. Aj ja sa chystam chodievat plavat prave tam po zlej skusenosti s hygienou v penzione Alejova pri sukromnej sportovej materskej skolke (vedena je pod Sidor hodling). Chodievala som tam pravidelne od septembra, no minuly utorok (1.11.) ma prekvapila stepujuca recepcna s poznamkou, aby sme sa osprchovali, lebo je tam sef... Ja sprchovanie samozrejme povazujem za nutnost pred vstupom do bazena (obzvlast, ak ide o kupanie s babatkami a malymi detickami). Ako som vsak na moje prekvapenie hned o 2 dni potom (stvrtok 3.11.) zistila pre samotnu majitelku (!) to nutnost nie je (!) V ten stvrtok som tam totiz bola znova aj so 6-timi dalsimi rodicmi a ich ratolestami. Sprchy (a ani WC-ka) im vsak nefungovali. Recepcna mala preverit situaciu s majitelkou. Ta o chvilku prisla na miesto a povedala: "Na celej ulici je odstavena voda. Raz ked sa neosprchujete nic sa nestane. Vo vode je silna dezinfekcia." .. A tak sme sa sli kupat. Mne postupne doslo, ze syncek mal raz po kupani vyhadzane nad hornou perou a na brade. A tiez som sa dozvedela, ze mali problemy s hygienou (netvrdim, ze s kontrolou od prislusnych organov), kedze mamicka znamej sa stazovala na exem dietatka a nasledne na to (zhruba prva polovica oktobra) mali prevadzku odstavenu, kvoli cisteniu bazena. ... Inak nerozumiem velmi poznamke o tej "dezinfekcii vo vode", kedze na internete uvadzaju, ze na dezinfekciu pouzivaju ozon. Ten predsa z vody pokial viem vyprcha (inak by sme sa asi kupali v peroxide vodika a vsetci boli blondiaci 🙂 ).