• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plávanie v Prešove. Kde sú plavárne?

6. septembra 2016 
Ahoj,potrebujem zistiť,kde v Prešove okrem toho bazénu na začiatku Sekčova sa dá plávať,rastú mi dievky krivé ako paragrafy,chrbtice skoliozne.....ďakujem.
11. apr 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jani, pokial viem, tak plavat sa da este v bazenoch na skolach (M.Nespora, 17.novembra,..)no ale to sa musi nejako asi vybavit konkretne, zistit kedy su hodiny pre verejnost...My sme tak kedysi chodievali, ale to uz bolo fakt davno... :sweat_smile: A este jedine ten sekcov mi napada (SOUE) ale o nom uz zjavne vies :wink:
14. apr 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...tak ja chodím na Budovateľskú ..neviem kde to mali predtým, ale teraz to má p.Eva Lukáčová...ona mi spomínala, že niekedy boli len v podnájme, ale teraz majú svoje...tak asi aj preto je to už drahšie..ale je tam super...je to na stránke www. kidfit.sk ....sú tam aj fotky tak poobzerajte
15. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demito o tych kurzoch som pocula, ale to jepre mensie deti...myslim ze do 6 rokov...janinah vsak chce zistit plavanie pre vacsie kocky - 13 a15 rocne ak dobre citam :wink: ty tam chodievas s malym?
15. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez chodime s malou do Kidfit, pani Lukačova minule ale spominala, ze sa da cez vikend bazenik prenajat- aj sukromne, ze keby chcel manzel so starsou dcerou (8 rocna) ist plavat, kym my "plaveme" s malou... akurat to stoji 5 eur na osobu, takze kus drahe...
18. apr 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja hľadám plavecku školu pre 5r syna. Mali v škôlke plavecký kurz a veľmi ho to bavilo. Chcem aby pokračoval ďalej v plávaní. Poznáte niekoho kto sa venuje deťom v tomto veku? viem že kidfit.sk je veľmi dobrý ale plávaju s detmi iba do 6rokov. a nechcem zase o pol roka meniť malenu prostredie. a isť zase niekam inde. Našla som ešte
http://www.plaveckaskola.host.sk/
http://www.esofia.sk/
ale o nich nemám žiadne referencie. Pozná ich niekto?
28. feb 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj malý chodi na strojnicku, mlade dievacata, výborný pristup, maximálne ti vyjdu v ústrety :D pýtala som sa, tak mozem sem daj cislo: 0948 284 482
7. nov 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodime na Nemo na Delnu www.plavaniepresov.sk, dokonca maju teraz aj letny tabor, tak sa tesime
24. máj 2015 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@capricieux @eliska143 boli ste spokojné s Nemo - plaveckou školou? a neviete čo je lepšie - Delňa alebo Strojnícka??? Vďakaaaa...
6. sep 2016 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok