Plavecké pobyty s detičkami a vaše skúsenosti s nimi

janina77
7. júl 2009

Uvazujeme s manzelom, ze by sme isli s detmi na nejaky pobyt spojeny s dojcenskym plavanim na Slovensku niekedy koncom roka.
Boli ste niekto na takomto pobyte? Mozete sa podelit so skusenostami? Na co si dat pozor, kde to nebolo celkom ok, co sa vam pacilo-nepacilo. Budem vdacna za vsetky prispevky 🙂 .

ajka82
7. júl 2009

janina my sa chystame do kupelov vysne ruzbachy 27meho- na tyzden, tak ti dam vediet ako bolo 😉

klatom
7. júl 2009

My sme boli na takom pobyte 1.krát cca pred 5 rokmi a 2.krát cca3 rokmi.Boli sme v Starej Lesnej hotel Lesná.Vtedy tam boli takéto pobyty a my sme boli spokonjný na 100%. Jeden z mála hotel zameraných na pobyt s deťmi cez vybavenie izieb, stravovanie, prístup personálu.......môžem len odporučiť. 🙂

janina77
autor
7. júl 2009

ajka, ja som tiez videla teraz v casopise reklamu na tie Ruzbachy, prave preto ma to oslovilo 🙂. Daj urcite vediet 🙂.
Klatom, dakujem za tip.

veronika81
7. júl 2009

jééj, nemôžete dať nejaké linky s ponukami hotelov? Prípade do IP. Tiež ma to zaujíma..
Od koľkých mesiacov sa to môže absolvovať? Na zahraničnú dovolenku si netrúfam, ale toto by som brala!
Ďakujem 😉

veronika81
7. júl 2009

aha, niečo som už našla na nete. Trenčianske Teplice alebo Sielnica KASKADY. Neboli ste niekto?

janina77
autor
9. júl 2009

nema niekto este skusenosti?

zelmirka1
10. júl 2009

ahojte
pobyty robia viacere firmy, vraj najlepsia je alvacentrum.sk /p. vajda sa venuje roky detskemu plavaniu a ma super pristup k detickam/, ja idem v nedelu Spiskej Starej Vsi tak dam vediet, ale ma referencie od 2 kamosiek ze je to uplne super.
Este su tie Ruzbachy pobyt Atlantida a aj na to mam referencie ze je dobre.

janina77
autor
11. júl 2009

Zelmirka, vdaka za tip.

winki.w
11. júl 2009

Dievčatá, a máte nejaký tip aj na pobyty s veľmi malými deťmi? konkr. naše majú 8 mes., a tiež by sme chceli ísť niekde aspoň na predĺž.víkend - niekde kde nie je veľa ľudí, trošku sa pohrať v bazéne (teplejšia voda), vybavenie hotela prispôsobené deťom a pod. ...

veronika81
6. aug 2009

baby, boli ste na tých plaveckých pobytoch?
ajka v ruzbachoch a zelmirka v spišskej? Ako bolo? 😉

zelmirka1
7. aug 2009

ahojte
plavanie s alvou v Spiskej, teda alvacentrum.sk bolo uplne super. Boli sme velmi spokojni, vedia to s detickami skvele.Je to vhodne aj pre malinke deticky aj pre vacsie, robili im tam vyborny program, plavanie, rozpravky, rozne hry, sutaze, napr. strazili ich na chodbach ked spinkali aby sme mohli s manzelom ist na kafco, aj pre dospelych bol program vecer 😀...urcite s nimi pojdeme znovu ked bude maly vacsi.
Este uvazujeme ze pojdeme niekam na predlzeny vikend lebo malemu sa plavanie fakt paci.

veronika81
7. aug 2009

zelmirka, v ktorom hoteli ste boli?
píšu na stránke, že teplota vody je 32 stupňov. Nie je to studené? Inde som čítala 34. Alebo tie dva stupne až tak veľa neurobia? 😀

katy1979
7. aug 2009

veronika neboj nie je to studene.

veronika81
7. aug 2009

nie? tak potom super 😀 Lebo malého kúpeme v 36 stupňovej vode, preto sa pýtam 😝

zelmirka1
7. aug 2009

boli sme v hoteli Eland, boli sme velmi velmi spokojni, jedina vec ktora je trochu neprakticka ze hotel ma dve poschodia bez vytahu a moj maly este nechodi tak sme sa ho nanosili...ale inak bolo vsetko super

teplota 32 stupnov je velmi prijemna, ja chodim od polroka plavat s malym u nas a teplota je okolo 30 stupnov
takze menej a zvladame to. Malokde maju taku teplotu ako v tomto hoteli. Kazdemu to odporucam lebo
vsetko bolo podriadene tomu aby sa detickam pacilo vo vode a maly bol naozaj spokojnucky.

ajka82
8. aug 2009

tak uz som sa sem prepracovala 🙂
my sme boli vo vysnych ruzbachoch, grand hotel strand, ubytovanie super, mali sme prenajaty apartman, lebo som nevedela ake velke izby maju, tak aby sme vtrepali vsetky veci do izby, apartman velky jak nas dvojizbovy byt (my mame 48m2) 😀 vybavenie hotela super, aj pre deti, boli tam aj baby ktore robili baby siting, takze rodicia sa mohli kludne navecrat, deti postrazili aj mimo obedov, veceri ked bolo treba, robili aj program pre vacsie deti, co sme my ale nevyuzili kedze mala ma pol roka, ale susedke 5 rocnej sa velmi lubilo
plavanie bolo super, instruktorka vyborna po vsetkych strankach, voda mala 34 stupnov (jedine co vas moze zarazit je, ze sa plava v bazene kde poobede chodi verejnost, doobeda oba deticky, ale kazdy den ju kontroluju a zatial nikto ziaden problem nemal) 😉 a robili aj posedenia pre dospelych, my sme mali napr someliersky vecer, aj diskoteku urobili detom
nam sa velmi pacilo a urcite pojdeme znova ak sa nam bude dat 😉

sasovinky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz