• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skáče a hrá sa s plienkou. Robia to aj vaše deti?

28. decembra 2010 
@denisocka presne aj mna to napadlo pri tom madagaskare :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dec 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nas Marcel je handrickovy maniak... na noc plienka bavlnena musi byt a ked sa cez den chce ukludnit, berie prve co mu pride pod ruku, oblubena je kosela z plysoveho tucniaka, utierka z kuchyne a ked uz nic ine nenajde, tak vyberie handru, ktorou utieram prach :angry: alebo spinave veci z pradloveho kosa :angry: :sweat_smile:
smatra si po licku pri zaspavani a niekedy len tak naozaj pre ukludnenie. ja mu v tom nebranim, pravdaze pokial nema tu handru :grinning: nevidim na tom nic zle, je to dieta :slight_smile: do skoly s tym hadam nepojde :sweat_smile:
27. dec 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko je to naozaj sranda ako sa dokážu sami ukludniť. aj moj si hladká jednoou rukou líčko a druhou hlavičku....ved ja by som ho hladila macka....ale on sám si takto robí.....uspáva sa.
28. dec 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som tu natrafila na túto diskusiu... tak prispejem... moja staršia spávala s plienočkou... aj dostala svoje meno... "neninka" :grinning: a asi tak mesiac dozadu mi večer vraví, že už ju nepotrebuje a už s neninkou spávať nebude :astonished: sama sa rozhodla...
28. dec 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benne no podla mna je lepšie ked sa takto uspávaju...ved to akoby mali vedla seba plyšiačika....oni z toho vyrastú...
28. dec 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ved presne to som napísala... :wink:
28. dec 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
30. dec 2010 o 01:44 • agenturaberuska
Tvoj príspevok