Stars Wars - pečiatkové postavičky

rainbow1313
17. apr 2016

Výmena Billa pečiatkových postavičiek STAR WARS

viera
1. máj 2016

@blonkyt O AKE?3SU UZ rezervovane.Zostava mi 2 a 3zlava.

viera
1. máj 2016

@mazula 3su rezervovane.Zostava 2a 3zlava a je este jedna pani pred Vami🙂.

mazula
1. máj 2016

@viera ok ak budú nejaké voľné vezmem

viera
1. máj 2016

@mazula Dakujem, dam vediet.

blonkyt
1. máj 2016

@viera potrebujeme presne tie+ prvú zprava.Ale keď už nie tak vezmem tieto dve.Ďakujem a poprosím do IP č.účtu.

sonicka75
1. máj 2016

@blonkyt ahoj. Prepáč nemôžem meniť jednu kvôli poštovnemu, mám strážené peniažky čo nakupujem lebo nerobím a mám len rodinné prídavky a manžel mi nedovolí na poštu míňať. Keby si mi zohnala všetky štyri viem podržať aj dlhsie.

minitimi
2. máj 2016

Ahojte ma niekto na vymenu cervenu kralovnu dam aj 2 kusy.

delfaz
2. máj 2016

@minitimi mam pocit, ze my ju mMe navysse... musim to synovi skontrolovat

mazula
2. máj 2016

Ahojte mám na výmenu máme zatiaľ asi len 6 figúrok a ani neviem názvy ak by sa niekomu hodili vymením kľudne aj po 1ks

sonicka75
2. máj 2016

@mazula nesi náhodou z Košic? Ja by som potrebovala tu v strede.

mazula
2. máj 2016

@sonicka75 z piestan

blonkyt
3. máj 2016

Vymením

deniska123
3. máj 2016

@smejko_iva
ahoj, ja mám na výmenu Qeen Amidala a potrebujeme Jango fett, problem je, že nie som z BA, ale mohli by sme si ich vymeniť listovou zásielkou, ak by ti to nevadilo
dakujem

deniska123
3. máj 2016

ahojte,
máme na výmenu Qeen Amidala, Peincess Lea, Kylo REn, Darth Maul, Jawa, Chewbacca, Wicket, Tie Fighter Pilot, Boba Fett, Battle droid a potrebujeme : Anakin Skywalker, Jango Fett a Darth Vader. Ak má niekto na výmenu, budeme radi.

smejko_iva
3. máj 2016

@deniska123
Ahoj, ano viem poslat postou jango fett za kráľovnú. Z tvojich by sme este potrebovali princess lea a boba fett, mám este k dispozicii battle droid, clonetrooper, kylo ren, fighter pilot, rey, wicket, x-wing pilot, royal guard. Ak suhlasit, pošlime si do spravy adresy a viem to zajtra poslat.

delfaz
3. máj 2016

Zdravim, takze pridavame sa aj my...

Chyba nam:
Boba Fett, C3P0, Obiwan Kenobi, Rebeltrooper a Fighter pilot

Mame naviac:
Princezna lea 5x, Battle droid 2x, Clonetrooper 2x, Jawa, Yoda, Darth Vader, Darth Maul,

mazula
4. máj 2016

@deniska123 ahojky ja mám vyššie foto mám Anakina vymenila by som za Chewbaccu ak chceš diky

janocka
4. máj 2016

Mam navyše Yodu, Han Solo, Chewbacca a Rey. Chyba nám ešte 10 figuriek

@mazula keby ti výmena nevyšla, tak ja vymením. Mam chewbacca, nemám anakina

elfi1
4. máj 2016

Ahojte,nam chyba este Jango fet, Darth Vader, Darth Maul R2-D2

Na vymenu mame tieto

smejko_iva
4. máj 2016

@elfi1 Ahoj, mam k dispozicii Jango Fett, vymenila by som za Queen Amidala. mala by som este zaujem o Princess Lea, mam k dispozicii battle droid, clonetrooper, kylo ren, fighter pilot, rey, wicket, x-wing pilot, royal guard. Si z BA? Viem postal aj postou...

mazula
4. máj 2016

@janocka ok ozvem sa dakujem

delfaz
4. máj 2016

@elfi1 mala by som darth vader a darth maul, mne by sa hodili obiwan kenobi a c3p0.

elfi1
4. máj 2016

@delfaz oki.mohli by sme postou vymenit tychto?

elfi1
4. máj 2016

@smejko_iva som z modry,takze jedine postou. Oplati sa nam vymienat 1 za 1?

delfaz
4. máj 2016

@elfi1 jasne...

elfi1
4. máj 2016

@delfaz pisem ip

smejko_iva
4. máj 2016

@elfi1
Okrem Queen Amidala by som mala zaujem aj o Princess Lea, len neviem ci niektore z mojich este potrebujes - mam k dispozicii battle droid, clonetrooper, kylo ren, fighter pilot, rey, wicket, x-wing pilot, royal guard. Nemam ale problem Ti tu jednu Jango Fett poslat do obalky, obyc. postovne do 100g je tusim 60 centov.

elfi1
4. máj 2016

@smejko_iva okrem jango fett nam uz potom chyba len R2-D2. Ale nevadi.mozem ti aj dve za 1 poslat.aj tak by sa to tu len povalovalo🙂. Napis adresu do ip

janocka
4. máj 2016

@elfi1 ak máš niečo navyše, co by sa len povaľovalo, pošleš aj mne,'prosim? Postovne uhradím, samozrejme

elfi1
4. máj 2016

@janocka maly mi teraz hovori ze aj Han solo mu xhyba.ty ho tusim mas,tak mozme vymenit.mozes si 2 figurky vybrat. Este zostava battl3 droid,Rey,clonetrooper,anakin a luke skywalker