• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termálne kúpaliská v Maďarsku. Kde a ako tam je?

4. mája 2017 
mozte mi poslat aj na email . s.fe@pobox.sk
stevo
6. júl 2014 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfe uricte sa da ubytovanie najst boli vylepene na oknach ,voda je teplejsia,my sme mali zamenene peniaze tak neviem ci sa da kartou,vstup 1900 forintov na osobu a deti od 4 rokov 1200 f,ubytovanie nezhname moji odicia byvaju 5 km od hranicneho prechodu tak mi dochadzame dene
9. júl 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 no v egri neporadim kde sa da naupovat v centrach,my sme vystihli iba pekne pocasie,jedine v Miskolci sa zvykneme tarat po obchodoch a centrach ale to ideme do Miskolc Tapolce
9. júl 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za odpoved
9. júl 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete či v Tisajvároš sa platí extra vstup dnu a extra vstup na vonkajšie kupko,alebo je to už spolu v cene?Chystáme sa tam koncom mesiaca,viem že dohovorit sa snimi je bieda,po angl.nevedia po slovensky tiež nie,miešajú trocha polštiny.My sme boli v Hajduszoboslo a tam sa platilo extra von a extra dnu.
11. júl 2014 o 11:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kde na kupko v okoli Ke v madarsku?Ceny vstupneho?Dakujem
6. jún 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shopoholocka ahoj, boli ste v Tisaujvaros?
10. júl 2015 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz nejako to tu zaspalo. Co je utlm v navstevach nasincov na kupaliskach v Madarsku?
Pozname niektore kupaliska (Sarospatak, Kisvarda, Mesokevesd, Tiszaujvaros, Eger, Hajduszobslo, Guyla, Sosto, Tapolcza - prepacte nechce sa mi hladat spravny spelling nazvov) ale niektore su na denne dochadzanie (kedze kupat sa ideme iba ked je slnecno a teplo) pridaleko. Stale hladame nieco co najblizsie od hranic v oblasti vychodneho Slovenska co by nebolo preplnene a male (Sarospatak, Kivarda i Tapolcza takymi su). Moze to byt nieco mensie, menej zname ale, aby nebolo daleko na denne dochadzanie a nebolo preplnene. U nas vo vychodnej casti Slovenska termalne kupaliska v podstate nemame, aquaparky su v lete protivne, vyuzivame ich iba v zime. V Liptovskom jane je vonkajsie kupalisko ak je pekne preplnene, Vysne Ruzbachy maju vo velkom bazene studenu vodu, takze to termalnym nie je, Vrbov je znamy tym, ze ludia sa tam velmi casto nakazia roznymi virozami alebo chytia alergiu ( nie kazdy navstevnik!}. Bezne kupaliska maju bud studenu vodu alebo u nich tiez pokryvkava hygiena.
12. júl 2015 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cka ahoj prosim Ta v tej zoo sa dalo aj fotit so ziveratami??? dakujem,,ak ano tak s akymi prosim,,
1. aug 2015 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinah volam sa Ľudo a som z Prešova.Čo sa týka maďarskych kupalisk tak suverenne pre nás je najlepšie a to čo sa ceny týka Vegardo furdo Sarospatak.Je to za Slovenským novym mestom.Ja chodim cez Košice,Čaňa,Ždaňa,Skároš,Holoháza,Pálháza,Sátoraljaújhely,Sarospatak.Sú tam tri tobogany,ale hlavne da sa tam lacno najesť.Nieje potrebne niest so sebou niaky proviant,snád nejake fľaše s vodou,aj keď aj občerstvenie je tam lacne.To len kôli tomu aby ste nečakali na pitie v dlhých radoch.Veľke pozitývum je že personál vie po slovensky.
22. feb o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doporučujem najsť si stranku kupaliska a pozrieť si foky . Tie su aj na you tube i s videami.
22. feb o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludovit11 môže aj v zime?
22. feb o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludovit11 ahoj chystame sa po prvi krat do sarospatak, chcem sa opytat ci tam je aj decka cast vhodna pre 6meacne dietatko, dakujem wiki
18. apr o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludovit11 prave pozeram na googli ze tam to je len exterierove kupanie? mi chceme ist teraz v maji:frowning2:
18. apr o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ahoj poprosila by som ten kontakt na to ubytovanie
3. máj o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrin1980 treba počítať trochu dozadu a tam je to napísané: www.hajduszoboszloubytovanie.sk
4. máj o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok