Vrecúškove aktivity pre deti od 3 - 5 rokov

miskanasa
29. nov 2013

ahojte, maminky, kto by sa chcel pridať do skupinky, nech sa páči🙂 rada by som zozbierala 10-15 mamičiek, aby sme sa navzájom podelili so svojimi nápadmi..teším sa🙂

gega
13. feb 2014

@branki a dakujeme velmi pekne

branki
13. feb 2014

@ajabaja, @behulka, @ellaeliska, @evkalv, @gega, @ivaha, @iivkaa1, @janka9898, @josenka, @labudka, @liesi, @miskanasa, @moninka1, @natabun, @nufanek, @praznakova, @slniecko379, @tehulka13 @sharonik

este by som vas poprosila, kto mi nedal este vediet, ci ide s nami do druheho kola alebo nie. Zatim bola diskusia, ze by sa zacalo v marci. Ukoncenie by sme dohodli. 😉

branki
13. feb 2014

a samozrejme privitam v tejto teme este aj diskusiu ohladom aktivit, ako sa pacia vasim drobcom, ci mali uspech. Ja zatial neprezradzam.

nufanek
13. feb 2014

@branki ja nebudem pokracovat, skoda, nestiham

sharonik
13. feb 2014

@nufanek ozaj škoda ☹

branki
14. feb 2014

@moninka1 @natabun tak posledne dva baliky su na ceste k vam 😉

ivaha
14. feb 2014

@branki suuper velmi sa tesime, dakujeme velmi pekne za vsetko VELKA VDAKA

gega
17. feb 2014

@branki balicek dnes dorazil su to nadherne veci dakujeme velmi pekne kazdej maminke.

evkalv
17. feb 2014

@branki aj ja hlasim ze sme dnes dostali balicek a velmi sa tesime...vsetko sme samozrejme nestihli porozbalovat a niektore aktivitky este odlozime ale mala uz chytala cerviky, a stolovanie sa jej velmi pacilo, takisto srobovanie...takze dakujeme vsetkym sikovnym maminkam za spolupracu a super aktivitky 😉 dalsej vymeny sa uz nezucastnim lebo uz som bola v styroch vymenach a zatial myslim ze stacilo 😉

sharonik
17. feb 2014

@branki nám prišiel balík v sobotu, ale až dnes sme išli preň. Zatiaľ som ho pozrela len ja bez detí, im budem pomaličky dávkovať 🙂 krásne aktivity, vďaka všetkým maminám - z niektorých aktivít som maximálne nadšená, uvidím čo zaujme synátorov. Keď preskúmame podrobnejšie dáme ešte spätnú odozvu.

josenka
18. feb 2014

@branki @ajabaja, @behulka, @ellaeliska, @evkalv, @gega, @ivaha, @iivkaa1, @janka9898, @labudka, @liesi, @miskanasa, @moninka1, @natabun, @nufanek, @praznakova, @slniecko379, @tehulka13 @sharonik
Balík k nám dorazil dnes, keď sa trošku zoznámime s aktivitkami, dám vedieť, ako sa nám s nimi hrá. 🙂 Ďakujem všetkým.

katka159
19. feb 2014

baby možem sa pridať?

moninka1
19. feb 2014

@josenka @branki @ajabaja, @behulka, @ellaeliska, @evkalv, @gega, @ivaha, @iivkaa1, @janka9898, @labudka, @liesi, @miskanasa, @moninka1, @natabun, @nufanek, @praznakova, @slniecko379, @tehulka13 @sharonik
dievcata, my este nemame balicek 😠
ale napadlo mi, ze ked sa s nimi budu deti hrat, tak ci nedame do albumu ku fotkam aj spatnu vazbu, co sa im na tom paci/nepaci, v akom veku ich to zaujalo (obcas sa s tym hraju starsi surodenci :D) ... mna by to urcite potesilo (kludne aj negativa, respektive navrhy na vylepsenie 😅 )

praznakova
19. feb 2014

@moninka1 ja suhlasim. Ja som chcela dat koment ku kazdej fotke. Aj to ako sa mi pacila aktivita. Co sa tyka prepracovania a vyrobenia. Len este som nepreluskala vsetky aktivitky. Akosi mam utlm.

branki
19. feb 2014

@josenka @branki @ajabaja, @behulka, @ellaeliska, @evkalv, @gega, @ivaha, @iivkaa1, @janka9898, @labudka, @liesi, @miskanasa, @moninka1, @natabun, @nufanek, @praznakova, @slniecko379, @tehulka13 @sharonik @moninka1

ano ja som za, kludne aj pod fotky co mame v albume, to bude este lepsie ako v teme 😉

branki
19. feb 2014

@moninka1 fu tak dnes najneskor by ti mnal prist, v piatok som posielala posledne balickz, moyo pride kurier poobede, pozriem sa doma na podacie cislo a napisem ti ze kde je

liesi
19. feb 2014

@josenka @branki @ajabaja, @behulka, @ellaeliska, @evkalv, @gega, @ivaha, @iivkaa1, @janka9898, @labudka, @miskanasa, @moninka1, @natabun, @nufanek, @praznakova, @slniecko379, @tehulka13 @sharonik Aj my máme balík doma. ďakujem za aktivitky. sú krasne 🙂

natabun
19. feb 2014
branki
19. feb 2014

@branki ahoj ze vraj adresat nezastihnuty, a balik je na poste. TU je podacie cislo: BE817626303SK

branki
19. feb 2014

@moninka1 poslala som sebe spravu 😀 tak este raz kopirujem ze vraj adresat nezastihnuty, a balik je na poste. TU je podacie cislo: BE817626303SK

moninka1
19. feb 2014

@branki dakujem. pojdem rano pozriet na postu.

branki
19. feb 2014

@moninka1 este pockaj doobedu , a poobede tam zajdi, podla mna ti zajtra opatovne dorucia.

ivaha
20. feb 2014

@branki @josenka @branki @ajabaja, @behulka, @ellaeliska, @evkalv, @gega, @ivaha, @iivkaa1, @janka9898, @labudka, @liesi, @miskanasa, @moninka1, @natabun, @nufanek, @praznakova, @slniecko379, @tehulka13 @sharonik @moninka1
Ahojcek, balicek nam dorazil, aktivitky su uzasne a uz sa aj hrame, dakjueme vsetkym sikovnym mamickam 🙂

janka9898
20. feb 2014

@labudka @branki @josenka @branki @ajabaja, @behulka, @ellaeliska, @evkalv, @gega, @ivaha, @iivkaa1, @labudka, @liesi, @miskanasa, @moninka1, @natabun, @nufanek, @praznakova, @slniecko379, @tehulka13 @sharonik @moninka1
babulky dakujeme za balicek dorazil uz v pondelok ale neboli sme s malym doma ale uz sa dnes hral
Dakujem vsetkym mamickam😀

branki
21. feb 2014

@labudka @josenka @ajabaja, @behulka, @ellaeliska, @evkalv, @gega, @ivaha, @iivkaa1, @labudka, @liesi, @miskanasa, @moninka1, @natabun, @nufanek, @praznakova, @slniecko379, @tehulka13 @sharonik @janka9898

Tak dufam, ze kazdemu dorazil balicek. Chcem sa vsetkym podakovat za splupracu, a krasne aktivity. Som rada, ze sme to bez problemov dobojovali spolu do uspesneho konca a, ze detickam sa bude s aktivitami dobre pracovat
Budem velmi rada, ked napisete, aj nejake odozvy v nasom albume, s cim sa vam dobre pracovalo, co by ste zmenili nabude, vase postrehy...
A vsetkym babam, ktore s nami nepokracuju v druhom kole, prajem vsetko dobre, nech sa detickam dari, bolo radost s vami spolupracovat 😉

janka9898
21. feb 2014

@branki dakujem.-D
MALY chce najviac pismenka skladat slova a veeelmi sa mu pacia vtaciky.-D

branki
21. feb 2014

u nas zatial najviac boduje tangram @josenka (to vsak skladam vacsinou ja, on priraduje posledne dva tri kusky ), potom pismenka @praznakova, navliekanie koraliek @ajabaja, a vtacik od @ivaha 😀 Sme este na spodnej vekovej hranici, takze na niektore aktivity si este pocka 😉

moninka1
21. feb 2014

@branki tak uz aj my mame balicek. mala som problemy na poste, lebo kurier nieco zvrzal ... a tvrdili mi, ze baliky dorucil 😠 , po kratkej prestrelke som ale baliky ziskala 😅 (aj od @miskanasa z tej mladsej vymeny)

branki
21. feb 2014

@moninka1 joj super tak to som rada, a to ako mohol tvrdit, ze ti balik dorucil, ved musis aj podpisat nie? fu hlavna vec, ze ti ho nasli