Vrecúškové aktivity pre deti od 3 - 5 rokov - druhé kolo

branki
15. feb 2014

Ahojte,
prve kolo sme uspesne zvladli, tak otvavaram kvoli priehladnosti novu diskusiu. Vymena sa zacne v marci, dovtedy mozme diskutovat o navrhoch. Termin ukoncenia este dohodneme. Pocet ostava 20. Uvitame aj novych clenov, kedze z prvej vymeny sa nezucastnia vsetci. Takze mame este volne kapacity.

ivaha
25. feb 2014

Ak si @monika vrazila vela peniazkov do prvej- ktora je skutocne super-budem este pisat do prveho fora, tak akceptujem, ze si tentokrat nezelas zvysit,ci dokonca prekrocit rozpocet.Zas ale trosku mi este prekaza, ze recepty nepozname-chapem ze je to vyrobne tajomstvo, ak tam ide glycerin a aj v inych podobne prisady tak to beriem, len verim, ze tam ne je recept, ze zmiesas vodu s jarou.Prijimam teda tvoju aktivitku takto a prosim aby si sa vyjadrila k mojej ponuke ostatnych aktivit,aby sme sa mohli dohodnut,napisala, co ti vyhovuje, a co ti prekaza a prosim ak mozes,aj k vtacikom v predoslom fore.dakujem

zvalka
25. feb 2014

@ivaha pekne napisane 🙂 a krasna duha 🙂 to je 1,5filc? a tvrdeny, ci obycajny? dobre budu oba 😵
a ja mam tak tie aktivity, ale mozno aj tam ma to vyjde viac, ako som cakala aj tam, uvidime, ale to nevadi, hlavne, aby boli obe aktivity dobre a boli ste s nimi spokojne 🙂

vmb
25. feb 2014

@katka159 mám laminovačku aj fólie

katka159
25. feb 2014

@ivaha duha je super.... a presne tak ja si myslím najskor vyrobiť prototyp a diskutovať než byť nespokojní a potom sa ohradzovať ved je tu dostatok času na diskusiu... preto aj pridavam postupne fotky čo spravím a pytam sa ako dalej aj ked som sa pýtala na kocky akej velkosti odpovedalo 5 maminiek tak ostatných 15 čo sa nezapaja ma spolu a musí sa bohužial prispôsobiť.... a presne ako píšeš o cene aktivity niektorá čo šije doma postríha zbytočne veci a spraví s toho niečo krasne a užitočne ale zasa beriem aj to že ked aj má peniažky nemusí minuť na jednu maminku 3e.... preto diskutujem aj o žetonoch ale akosi žiadna odozva neva spravím aké mna finacie pustia a ked budu brblať tak nech ved 3 mamičky sa už vyjadrili že stačí klasický farebny papier a oni si zalaminujú....🙂

ivaha
25. feb 2014

@katka159 dakujem, no zetony by som ja radsej mala aspon vykres, kedze nemam moznosti laminovania, samozrejm najviac by ma tesili filcove, pripadne gumove, ale ked ti nevyda cenovo aby boli v rozumnej velkosti, tak si prosim podlepit farebny papier niecim tvrdym,aby to malo nejaku zivotnost dakujem

emily_666
25. feb 2014

@katka159 aj mne v pohode stačí ten výkres, ak sa mi bude zdať málo, tak si zalaminujem

katka159
25. feb 2014

@ivaha budem ich robiť s tvrdého vykresu tie ktoré namajú laminovačku bohu žial ani filc ani machová guma mi do rozpočtu nevíde ved si zober že za tlač + laminovanie predlohy a za tlač navodu som dala 40e + ešte kocky 5e a ako aj ten vykres víde 0,25e kus

janka9898
25. feb 2014

@ivaha @moninka1 @branki @sharonik @miskanasa @slniecko379 @iivkaa1 @ajabaja @ivaha @sliver @gega @moninka1 @natabun @zvalka @vmb @jonki @ellaeliska @katka159 @emily_666 @cvety
babulky ja vam pridam prototyp do konca tyzdna mam teraz kopu objednavok na nazehlene vecicky tak len tlacim a lisujem😀 MAM TOHO DOST ale cez vykend spravim aspon jeden z kazdeho materialu aby ste sa vyjadrili ze ktore bude najlepsie
este na napadlo ze na ten filc by som na tie dierky( hviezdy na suhvezdi) dala nity kedze teraz robim akurat tabulky pre psov a tam na tie dierky davam tie nity aby sa to dalo uchytit tak rozmyslam ze by som dala na tie filcove suhvezdia aj nity na tie dierky aby sa to neroztahalo casom len uvidim ako to vyjde velkostou na ten filc
kedze chcem robit s troch materialov uvidim ako zozeniem machovu gumu ale bude filc a karton asi dve suhvezdia s filcu
2-3s kartonu(kedze ten je dostupny😀)
A 1-2 S MACHOVEJ gumy
tak uvidim ako zozeniem tu gumu ak zozeniem v dobrej cene tak by som dala na ten filc aj tie nity nech to pekne drzi

komzikosaurus
25. feb 2014

@ivaha biela farba sa v duhe nenachadza, farebne rozpatie je od cervenej po indigovu, co je tmavo fialova

katka159
25. feb 2014

@janka9898 u nas maju machovku 0 kusov 3e a na opitecovi je harok 0,31e to je super cena

janka9898
25. feb 2014

@katka159 videla som aj v kiku minule tak uvidim ze kolko stoji tam ale urcite apson 1 chcem aj s tej machovky

katka159
25. feb 2014

@janka9898 hej aj v kikumaju

marusinka80
25. feb 2014

@branki ahoj, mohla by som sa k vám pridať? Záčastnila som sa 1 výmeny v minulom roku a rada by som zas..

sliver
25. feb 2014

@branki a ellaeliska sa zúčastňuje?
ak nie tak by mohla marusinka, či?

branki
autor
25. feb 2014

@komzikosaurus ahoj ano mzoes este mame posledne miesto 😉

branki
autor
25. feb 2014

@marusinka80 ahoj este ti dam vediet, zatial vyzera,z e sme plny, este cakame na jednu maminku

branki
autor
25. feb 2014

@sliver no to este neviem, pisla osm jej, zatim neodpisala, ale ona aj v prvom kole pomenej pisala asi nie je tak casto na nete. este pockam do konca tyzdna a uvidime.

sliver
25. feb 2014

@gega - prosím ťa zahlasuj ktorú aktivitu chceš odo mňa...

sliver
25. feb 2014

@moninka1 - prosím ťa zahlasuj ktorú aktivitu chceš odo mňa...

sliver
25. feb 2014

@komzikosaurus - prosím ťa zahlasuj ktorú aktivitu chceš odo mňa...

komzikosaurus
25. feb 2014

@sliver ahoj, nevies ponuknut aktivitu, ktora by nebola len o laminovani?

marusinka80
25. feb 2014

@branki ahoj, ďakujem, budem teda čakať. 😉

komzikosaurus
25. feb 2014

@branki prosim pridala by si prosim tieto 3 aktivity do albumu , necham mamicky nech si vyberu spravim hociktoru z nich . Iba pri hmatovom pexese musi byt aspon 5 mamiciek inak pri mensom mnozstve sa mi to neoplati robit . Foliove rybicky, islo by o hranie a miesanie farieb + rozne triky s cevenou foliou, sifry... 🙂

branki
autor
25. feb 2014

@komzikosaurus ahoj pridala som ti pizzu,labyrint, zmrzlinku a rpidam este aj tie ruybky, potom v albume prosim ta vysvetli pri tych rybkach o co by islo. Zvysne som ti nepridala, mas koment v IP 😉

sliver
25. feb 2014

@komzikosaurus myslím si že teraz sa už nejdem trápiť hladaním aktivity, dala som aktivity ktoré mali ohlas a dosť velký, no nevedeli sa kočky rozhodnúť ktorá je lepšia tak som ustúpila a povedala som že urobím kto ktorú chce... nedá sa vyhovieť všetkým 😒
ved u iných si vyberať nemôžeš, už máš víťazné... keby ohlas nebol tak by som isto niečo hladala, no ohlas, bol a to som včera ponukla ešte tu hru LPS, ináč by som robila iba topánky a knižku...

komzikosaurus
25. feb 2014

@branki ok

branki
autor
25. feb 2014

@komzikosaurus no ono ti posledny clenovia to uz maju tazke, lebo vacsina aktivit je uz odhalsovana, a vymysliet este nejaky navrh co by sa neopakoval a vyhovoval by je riadne tazke, Ale tak mas 4 aktivity, mylsim si ze je z coho vyberat

komzikosaurus
25. feb 2014

@sliver ok vybrala som si

ajabaja
25. feb 2014
katka159
25. feb 2014

@ajabaja vyzera to užasne šikulka a kolko tých zvierat bude?