Vrecúškové aktivity pre deti od 3 - 5 rokov - druhé kolo

branki
15. feb 2014

Ahojte,
prve kolo sme uspesne zvladli, tak otvavaram kvoli priehladnosti novu diskusiu. Vymena sa zacne v marci, dovtedy mozme diskutovat o navrhoch. Termin ukoncenia este dohodneme. Pocet ostava 20. Uvitame aj novych clenov, kedze z prvej vymeny sa nezucastnia vsetci. Takze mame este volne kapacity.

katka159
24. feb 2014

@emily_666 @branki @sharonik @miskanasa @janka9898 @slniecko379 @iivkaa1 @ajabaja @ivaha @sliver @gega @moninka1 @natabun @zvalka @vmb @jonki @ellaeliska @katka159 @emily_666 @cvety
baby prosím k tej mojej hre aké kocky chcete stačia male 10x10mm alebo väčšie 20x20mm su tam 2 kocky

moninka1
24. feb 2014

@emily_666 budem objednavat, mam akciu postovne zdarma ... cize si podelime len balne+postovne odomna ku vam. kto bude chciet sa moze pridat. riesit to budeme cez IP.

moninka1
24. feb 2014

@katka159 z tychto dvoch moznosti 20x20x20mm

emily_666
24. feb 2014

@moninka1 už som ti napísala 😉

katka159
24. feb 2014

@moninka1 a dalšia možnosť?

moninka1
24. feb 2014

@katka159 zlaty stred 15x15x15mm 😅 to by mohol byt podla mna minimum - ale tesim sa na hru, ak by ostatne bbay chceli mensiu, tak sa jednoducho prisposobim. keby nam to velmi vadilo - budem si musiet kocky poriesit sama 😅

sliver
24. feb 2014

@moninka1 z akej stránky máš poštovné zdarma?

moninka1
24. feb 2014

@sliver z www.opitec.sk mam jednorazovu akciu postovne zdarma.

iivkaa1
24. feb 2014

@emily_666 objednavat sa bude cez moninku....aj ja sa chystam objednat a pisala,ze ma postu zdarma 🙂

branki
autor
24. feb 2014

@katka159 no do uzatvaratelnych sackov najlepsie, zvysok doladime ku koncu 🙂

branki
autor
24. feb 2014

@katka159 podla man 10x10 je dost mala 20x20 by bola ideal v opiteci maju dobre ceny 10 ks 0.82 e

katka159
24. feb 2014

@branki hej hej objednam 20x20 určite.... alebo teda doma vyrobím a ošmirglujem

cvety
24. feb 2014

@branki cez vikend som nemohla ist na net Pridavam obrazky toho co viem ponuknut ja . Obr. 1 tabulky na precvicovanie grafomotoriky. Na obrazku su dve, no ja ponukam 4, teda dve tabulky pouzitelne z oboch stran Kamienky v platennom vrecusku. Dieta ma tvorit vety s pouzitim slov ktore vidi na obrazkoch

sliver
24. feb 2014

@cvety super, to prvé je tabulovou tapetou? či farbou? lebo ja som robila tapetou a moc to nedržalo, len či to máš vyskúšané, asi som mala trošku horšiu dosku 😒

branki
autor
24. feb 2014

@cvety krasne aktivity, to bude tazky vyber 😀 idem ti ich pridat

branki
autor
24. feb 2014

tak mame este volne miesto, kto vie o niekom, sup sem 😀

zvalka
24. feb 2014

baby, chcela som sa spytat, radila som sa s pani, co ma obchodik s kreativ. vecickami, a povedala, ze by bol tvrdeny filc lepsi 1,5 mm ako netvrdeny, ze by lepsie tie motyliky drzali, hm? co poviete? mozem kupit ten? ci normalny?

branki
autor
24. feb 2014

@zvalka ja sa vo filci vobec nevyznam, ale ked je pevnejsi ako normalny, tak tym lepsie

zvalka
24. feb 2014

@branki no ved ani ja, ale tiez si myslim, ze tvrdeny bude lepsi ked sa bude s tym skladat.... 🙂

vmb
24. feb 2014

@katka159 čo sa týka kociek, nechám to na teba, ja som nenáročná, prispôsobím sa

ivaha
24. feb 2014

@katka159 ja by som radsej vycsie, tie 1cm su asi dost male,asi je to mensie ako klasicka hracia kocka?

jonki
24. feb 2014

@sliver mne sa paci ta tvoja grafomotoricka kniha. LPS nechcem. Ak by si nerobila tu knihu a ta hra by mala ine obrazky...nieco normanlne nie hello kitty, lps a podobne komercne obrazky tak som ok aj s tou hrou.

sliver
24. feb 2014

@jonki jasné, každý má iný vkus....

ivaha
24. feb 2014

@moninka1 ponukla som v tej sprave s obrzkom duhy viac moznosti a ano aj rybicky su jedna z nich, mozes si vybrat, tie ostatne su v mojich albumoch pod mojim menom.A ja by som zas chcela poprosit o kompletnu aktivitku,teda ak si mam nieco doma vyrobit,aby som mala na to aj ingrediencie.Je tiez neponukam nastrihane predlohy a kupte,zlepte a dokreslite si sami.pacila sa mi tvoja ponuka,len som rozmyslala ako sa asi ten bublifuk k nam dostane.Teraz uz viem, ze si ho doma vyrobim, s cim teda suhlasim,len prosim o komponenty.Verim ze bude perfektny lebo mala miluje bublifuk, miesali sme uz vsetko mozne,mydla jar,a ine veci a nebolo to nic moc, tak sa tesim na tvoj recept
Ja zas ponukam viac alternativ, aby mamicka bola s aktivitkou odomna spokojna a viackrat som pisala, aby sa vsetci kludne na hocico dotazovali a riesili so mnou.Ak by ti nevyhovovala ani jedna moja ponuka, mozme este nieco vymysliet alebo pohladat.A ja budem zas vdacna za palicky a ingrediencie k bublifuku, ktory si doma vyrobim 🙂

ivaha
24. feb 2014

@sharonik dakujem velmi pekne za pochvalu, verim, ze aj chalanom sa zapacia, hlavne aby si dobre zasutazili,dakujem aj za ponuku, pozriem si ju

ivaha
24. feb 2014

@katka159 vdaka za tie rybky, ked si zvacsis foto,vidno ze su doma robene,robim ich tym ktorym moja duha nevyhovuje,pripadne dohodou

sliver
24. feb 2014

DIEVČATA @emily_666 @branki @sharonik @miskanasa @janka9898 @slniecko379 @iivkaa1 @ajabaja @ivaha @sliver @gega @moninka1 @natabun @zvalka @vmb @jonki @ellaeliska @katka159 @emily_666 @cvety prosím vás o opätovné zahlasovanie pri mojich aktivitách, dnes pribudla nová, prepáčte za komplikácie a otravovanie ale dnes ma to napadlo vám ponúknuť takéto niečo tak skúšam či sa to chytí.... ak nie, nechám do ďalšej výmeny 😉 a pôjdem ďalej s tými dvomi čo som mala....
https://www.modrykonik.sk/blog/branki/album/vre...

zvalka
24. feb 2014

@sliver jej mile, ale co tie nase snurky? to si nikto nevezme? idem pozriet o com to je

sliver
24. feb 2014

@gega, @moninka1, @ellaeliska, @katka159 - prosím Vás nemám od vás hlas pri mojich aktivitách, môžete zahlasovať?

cvety
24. feb 2014

@sliver. Áno tabulovou tapetou. Na obrázku je doska, no na drevotrieske to drží dobre, teda lepšie ako na doske.