Výmena vrecúškových aktivít pre dieťa od 1 - 3 rokov

pampeliska289
2. aug 2014

Ahojte mamičky,

Veľmi ma zaujali diskusie, ktoré tu mamičky založili na vytvorenie zaujímavých vrecúšok s aktivitami pre ich detičky.
Preto som sa rozhodla založit novú skupinu a verím, že sa nájde 10mamičiek, ktoré by radi niečo vytvorili a zároven dostali balík s 10aktivitami pre svoje dieťa.
Potrebujeme teda 10mamičiek.

Ako to funguje?
Každá mamička si zvolí čo bude vyrábať. Po odsúhlasení sa pustíme do práce. Po ukončení pošlete na moju adresu, nabalíčkujem to a pošlem každej mamine. Predpokladám, že by sme to mohli mať do mesiaca hotové. Tak aby sme mali nové aktivity pre detičky keď bude vonku zase pršať.

Určite je tento systém už znamy, ale ak nie pýtajte sa.

Inšpirácie všade na internete. Ak potrebujete pošlem linky.

Kto by sa chcel teda pridať??? 🙂 🙂

llela
21. nov 2014

@cicamica1980 ja viem ze to tolko trva....len ked uz vcera zacali maminky davat info ze uz im baliky prisli, tak som dufala ze pride dnes aj nam..a nic:(teraz cakat cely vikend:(

sony2002
21. nov 2014

@llela o to bude vacsia radost, ked ho dostanete ;)

llela
21. nov 2014

@sony2002 ved to🙂

mima551
21. nov 2014

@sticza je to domaca varena plastelina. Muka, sol, voda, olej a potravinarske farbivo. Nie je to pre drobcov nebezpecne, len extra davka soli... tu je cely recept http://www.instructables.com/id/How-to-Make-Pla...
Akurat s plnenim to bol boj 🙂 musel sa zapojit aj manzel a pomahat 🙂 par sa ich dalo len tak rukou, ale zvysok sme robili pistolou na silikon. A viem, ze jedna ina maminka na to pouzila klobasovac 🙂

marcelka932
21. nov 2014

No vidim ze uz mate baliky doma ja zial niesom doma tak netusim ci mi ho susedka prevzala alebo nie ale ked dojdem odpisem 🙂

zuzkalika
22. nov 2014

christina87 @mimamijami @arwen12 @bibi78 @drahuska11@edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen@kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551@nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika@cicamica1980
tak zienky aj my uz mame balik doma a hra sa cela rodina 🙂 malemu sa zatial najviac pacia drotiky 🙂 dakujeme vsetkym maminkam za krasne aktivitky a tesime sa niekedy nabuduce pri druhom kole 🙂

nikus5
23. nov 2014

Aj nám balíček v piatok úspešne dorazil, otvorenie sme si nechali na dnes, nech máme peknú nedeľu 🙂 Ďakujem všetkým za úžasné aktivitky, som rada, že som sa mohla zúčastniť tejto výmeny...
Našich drobcov toho zaujíma veľa: farebné priraďovanie na suchý zips, pračka, paličky, lienka,drôtiky, chobotničky...............musela by som napísať asi všetko 🙂
Určite mi bude potešením niekedy nabudúce 🙂

drahuska11
23. nov 2014

@zuzkalika @christina87 @mimamijami @arwen12 @bibi78 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551@nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980 ahojte, my mame balicek uz od piatku, hrame sa odvtedy kazdy den, velmí pekne dakujem vsetkym maminkam za aktivity a tesim sa nabuduce, specialne vdaka @cicamica1980 za super organizaciu 🙂

cicamica1980
24. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@zuzkalika @christina87 @mimamijami @arwen12 @bibi78 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551@nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980

ja vam tiez vsetkym dakujem,
aktivity su ozaj super - ja som sa zucastnila prvej vymeny ked mala dcera ca 16 mes, a teraz, ked ma 21mes - ju vsteko ovela viac zaujima🙂 takze co deti nezaujme hned, odlozit a vytiahnut o par tyzdnov/mesiacov🙂))

marcelka932
24. nov 2014

Takze aj my sme dostali balik ja sama som nesmierne nadsena je to uzasne osobne ja chvalim mamicku co sila ten vankusik a na nom try druhy zapinani uzasna praca naozaj klobuk dole .. A mojej malej sa najviac paci zinka na ktoru vesia tie vecicky a taktiez tie 4 zvieratka co sa doplnaju oci usta krasne naozaj chvalim dakujem vsetko je uzasne velka pochvala vsetkym 🙂 a prajem krasne vianoce

luciamartin
24. nov 2014

@mimamijami @arwen12 @bibi78 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980
Ahojte, my sme balicek dostali hned vo stvrtok, aktivity su krasne, dakujeme vsetkym za cas a energiu. Mojho maleho teraz najviac bavi vytahovat aktivity z krabice 😀 vdaka @cicamica1980 za super organizaciu

llela
24. nov 2014

@mimamijami @arwen12 @bibi78 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980
Ahojte dievcata. Tak dnes konecne prisiel balicek aj nam. Velmi pekne dakujem, vsetky aktivity su krasne. Malej som vsetky neukazala, to by nedopadlo dobre. Zatial dostala baloniky, to samozrejme hadze po byte a krici balon leti🙂 a potom sa mordovala s tym zapinanim co bolo na vankusiku🙂 Este raz velmi pekne dakujem a tesim sa na dalsiu vymenu.

arwen12
24. nov 2014

@zuzkalika @christina87 @mimamijami @arwen12 @bibi78 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @cicamica1980 Nam prisiel balicek v piatok. Dakujeme za krasne aktivity, velmi sa z nich tesime. Uz sme sa s niektorymi stihli aj pohrat, zopar aktivit odlozime na neskor. Ste velmi sikovne! 🙂

merry1
11. feb 2016

@luciamartin Dobry den prosim Vas predlohy karticiek na lienku ...neposlete my ak mate?dakujem